„Atsižvelgdama į sunkią ekonominę situaciją, LRT ieško būdų, kaip sumažinti išlaidas. Tuo pačiu siekiama, kad nenukentėtų žiūrovų poreikiai ir programa. Vienas iš taupymo būdų gali būti atsisakymas dalyvauti tarptautiniuose projektuose. Tai viena iš galimybių, bet ne vienintelė – kol kas jokių sprendimų apie tarptautinius projektus nepriimta“ – pranešime cituojamas LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Minėtų laidų atsisakymui pritarė antradienį posėdžiavusi LRT taryba. Sunkmečio metu LRT iki 50 proc. mažina kai kurių laidų biudžetą, atsisako dalies laidų arba sujungia rodomas, taip pat optimizuoja autoūkį.

„Tikiuosi, kad nereikės mažinti darbuotojų, tikiuosi, kad mums pavyks išsisukti mažinant biudžetus, honorarus, galbūt algas, bet neatleidžiant žmonių“, - antradienį DELFI sakė LTV direktorius Rimvydas Paleckis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją