Rengėjai skelbia, kad tai – 22-oji „Ką pasėsi...“, o iš viso – 44-oji paroda, rengiama universitete.

Joje dalyvauti užsiregistravo daugiau kaip 300 įmonių ir organizacijų bei apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų bei amatininkų. Net 19 kompanijų atvyks iš užsienio – Vokietijos, Švedijos, Čekijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos bei Lenkijos.

Antradienio popietę ASU IV rūmuose pagal kasmetinę tradiciją parodos „Ką pasėsi... medaliais ir diplomais bus apdovanota 10 geriausių parodos eksponatų. Iškilmingas parodos atidarymas rengiamas ketvirtadienį.

Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa. 32 seminarai apima pačias įvairiausias temas – nuo nacionalinės žemės ūkio ir maisto produktų kokybės sistemos gvildenimo iki saugos nuo gaisrų aktualijų.

Savo sukauptomis žiniomis bei patirtimi dalinsis ASU dėstytojai ir mokslininkai, betarpiškai bendraudami su lankytojais bei teikdami konsultacijas.

Tradiciškai daugiausiai parodos ploto – 41 tūkst. kv. m – bus skirta žemės ūkio technikos ekspozicijai – beveik trečdaliu daugiau nei pernai. 1-ajame paviljone taip pat bus galima susipažinti su technikos naujovėmis, kurias pristatys dvi įmonės.

2-ajame ir 3-iajame paviljonuose įsikurs 120 įmonių, pristatančių įvairias prekes ir paslaugas. Sodinukų augintojams ir amatininkams, pristatantiems smulkųjį verslą kaime, paliekamas ASU skveras.

Kiekvieną parodos dieną lankytojus ir svečius džiugins pagrindinio parodos rėmėjo, švenčiančio 25-ąjį jubiliejų, UAB „Dojus agro“ šventinis technikos paradas.

ASU skelbia, kad visų renginių, vyksiančių kovo 30-balandžio 1 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete, lankymas nemokamas. Be to, nuo PLC „Mega“ į parodą „Ką pasėsi...2017“ kursuos nemokamas autobusas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės