Terminalo operatorė „Klaipėdos nafta“ BNS pranešė, kad dujovežis „Cool Runner“ iš Teksaso valstijoje esančio „Freeport LNG“ terminalo plukdo apie 140 tūkst. kubinių metrų SGD.

Pirmą kartą į Klaipėdą įplaukęs su Maltos vėliava plaukiojantis dujovežis ketvirtadienį ryte prisišvartavo prie laivo-saugyklos „Independence“, rodo portalai myshiptracking.com, marinetraffic.com ir vesselfinder.com.

Tai pirmasis didelis dujų krovinys terminale nuo sausio pradžios ir kartu jau septintas JAV dujovežis Klaipėdoje nuo pernai spalio, kai prasidėjo nauji dujų metai.

Nuo spalio į terminalą atplaukė ir 22 nedideli, iki 10 tūkst. kub. metrų SGD gabenantys, dujovežiai iš Rusijos Vysocko, kur yra „Novatek“ gamykla.

Per šešerių metų terminalo veiklos istoriją daugiausia dujų atgabenta iš Norvegijos, antroje vietoje pagal proporciją yra kroviniai iš JAV, likę – iš Rusijos, Nigerijos, Trinidado ir Tobago.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Top naujienos