„Delfi“ bandė susisiekti su Birute, tačiau kol kas nesėkmingai. Tačiau su P. Gražuliu susisiekti pavyko. Jis pasakojo ketvirtadienį leidęs laiką su dukra B. Navickaitės bute Palangoje. Čia svečiavosi iki 21 val. 30 min., o nakvoti vyko į bičiulio butą tame pačiame mieste.

„Ji žino tą butą. Ryte galvojau, pravažiuodamas nuvešiu vaiką į darželį. Jis labai netoli, tad ir prasivaikščioti tokiu oru būtų buvę pramoga. Bet man Birutė nekėlė ragelio ir aš nuvažiavau tiesiai į Gargždus“, – „Delfi“ pasakojo politikas.

Važiuodamas namo P. Gražulis sulaukė skambučio iš policijos.

„Per pietus man paskambino policija ir pasakė, kad Birutė ant manęs yra parašiusi pareiškimą, jog neva aš be jos žinios pasiėmiau dukrą. Ir kad ji dabar jos ieško. Tuomet vėl važiavau atgal į Palangą. Paklausiau policijos, ar jie tikrino, ar mergaitė yra darželyje. Jie sakė, kad nepatikrino ir susitarėme, kad ten nuvažiuosiu pats“, – pasakojo Petras.

P. Gražulis buvo pakviestas atvykti į Birutės namus, kur lankėsi ir tarnybos. „Be abejonės, ir vaikų teisės, ir policija buvo pas ją bute. Ir mane pakvietė. Iš pradžių Birutė bandė sakyti, kad aš dukrą paėmiau, klausė kur ji. Sakiau jai: „Ką tu čia šneki, taigi aš vaiko niekada be tavo žinios neimu“. Tada nuvažiavau į darželį ir paaiškėjo, kad ją ten ryte nuvedė kaimynė“, – kalbėjo P. Gražulis.

Politikas atsisakė komentuoti fakto, kad moteris buvo neblaivi, tačiau neslėpė vakar šia tema su ja kalbėjęs.

„Aš negaliu su vaiku būti ilgiau kaip iki devynių vakaro. Vaikui reikia į darželį, reikia eiti miegoti. Pabuvau su mergaite, pasakiau jai, kad einu namo, o ji tegu eina paguldyti dukters. Apie 21 val. 30 min. išėjau ir viskas. Sakiau jai: „Jeigu tu nori, tu visada eik, aš ir šiandien galiu tave paleisti“. Tegu eina. Aš galiu su dukra pabūti be problemų. Bet ji dukrelės man vienam niekada neduoda“, – komentavo P. Gražulis.

Penktadienio pavakare „Delfi“ dar kartą susisiekė su Klaipėdos apskrities vyr. policijos komisariato vedėja Andromeda Grausliene. Pasirodo, moteris buvo atvežta į policijos komisariatą, jai surašytas adminstracinis protokolas.

„Moteris buvo atvežta į policijos komisariatą. Pasak Palangos PK viršininko, jai bus surašytas administracinis protokolas dėl melagingo iškvietimo. Taip pat bus pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo pareigūnui“, – sakė Klaipėdos apskrities vyr. policijos komisariato vedėja.

Birutė, socialiniame tinkle pasidalijusi keliomis nuotraukomis teigė, kad konfliktavo su policija.

„Pasakiau policininkui, kad ryžas. Galva į plyteles“, – rašė Birutė.

Paskui komentaruose moteris teisinosi: „Angelai sargai. Ką aš kalta, kad jis ryžas???“.

„Delfi“ susisiekė su Klaipėdos apskrities vyr. policijos komisariato vedėja Andromeda Grausliene, kuri paaiškino įvykio aplinkybes. Pasak pašnekovės, B. Navickaitė pati kreipėsi į policiją.

„Šiandien pareigūnai buvo kviesti Palangoje pas minėtą asmenį. Atvykus jiems, paaiškėjo, kad moteris buvo neblaivi, jai nustatytas 1,5 prom. neblaivumas. Aiškinantis įvykio aplinkybes moteris ranka trenkė policijos pareigūnui į galvos sritį. Pareigūnas nuvyko pas medikus, dabar gydosi ambulatoriškai.

Pasak Palangos PK viršininko A. Budgino, įvykis buvo filmuotas pareigūnų „body“ kameromis, viskas užfiksuota. Na, o dabar veikiausiai bus parašytas administracinis protokolas už melagingą iškvietimą“, – įvykį komentavo policijos atstovė.

Pati B. Navickaitė socialinėje erdvėje sufleruoja apie kiek kitokią įvykių versiją, todėl pasiteiravus, ar moteris konflikto metu buvo sužeista, ar susižeidė pati, policijos atstovė apie tai duomenų neturėjo.

„Kol kas tokių duomenų neturime. Viskas įvyko gana neseniai, todėl įvykio aplinkybes aiškinamės iki šiol“, – teigė pašnekovė. Delfi mėgino susisiekti ir su B. Navickaite, tačiau moters telefonas šiuo metu yra išjungtas.

P. Gražulio vaiko mama 15min.lt teigė, kad policininkas prieš ją panaudojo fizinę jėgą – „jos galvą trenkė į plyteles“, neva pareigūnas iškart buvo nusiteikęs agresyviai. Šiuo metu moteris sakė laukianti greitosios medikų pagalbos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės