aA
Ketvirtadienį dabartinė Kauno verslininko Sigito Martinavičiaus sutuoktinė Edita nutarė rėžti viską, ką galvoja apie jos mylimojo buvusią žmoną ir baudžiamąją bylą, kurioje Natalija Martinavičienė kaltina savo buvusį sutuoktinį ir vaikų tėvą smurtu artimoje aplinkoje. E. Rupeikaitė-Martinavičienė teigė, kad buvusi Sigito žmona bandė ir iki šiol bando sugriauti jųdviejų gyvenimą, pasitelkdama psichologinį smurtą. Tuo tarpu pati Natalija DELFI nusprendė pateikti savo atsaką į galimai nepagrįstus kaltinimus jos pusėn.
Natalija Martinavičienė ir Sigitas Martinavičius su žmona Edita
Natalija Martinavičienė ir Sigitas Martinavičius su žmona Edita
© DELFI montažas

„Labai juokinga buvo perskaityti kokios gi pasakos yra sekamos dabartinei žmonai, siekiant save pateisinti. Tačiau suprantu, nes prieš keliolika metų ir aš buvau panašaus amžiaus, ir tokia pat naivi, ir šventai tikėjau kiekvienu žodžiu. Negaliu smerkti, tačiau aptarinėti viešai santykius, kuriuose ji pati nedalyvavo – ar ji turi tam moralinę teisę? Juo labiau, kad tai yra šmeižtas, o šmeižtas turi teisiniu pasekmių ir mes su Dariumi (dabartinis Natalijos širdies draugas – DELFI) kreipsimės į advokatus.

Bet atsakydama į kaltinimus aš galėčiau remtis tik faktais, o ne fantazijomis. Tegul atsako miela Edita, kodėl būnant dar mums su Sigitu santuokoje, ji su savo vaikais prisiregistravo į svetimos šeimos namą, kuris tuo metu priklausė mūsų šeimai? Kokie buvo kėslai? Ar to nereiktų priimti kaip noro užvaldyti svetimą turtą? Kodėl prasidėjus skyrybų procesui buvo parduotos mūsų bendros su Sigitu įmonės akcijos savo broliui? Kokie gi buvo kėslai, turbūt suprantama – sumažinti turto dalį.

Žinote, prieš komentuojant reikėtų atsigręžti į save ir pažiūrėti, ko pasiekė gyvenime ji pati, kai dar neįvykus skyryboms ji buvo įdarbinta mūsų bendroje įmonėje ir ten nedirbo lygiai nieko. Tik atnešdavo sąskaitų už savo vaikų kanceliarines prekes su mokyklinėmis dūdelėmis, knygų serijas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir iš įmonės sąskaitų apmokamų jų vestuvių vedėjo paslaugų...

Ar gražu prikaišioti man dėl kažkokių investicijų į mane, kai mes su buvusiu vyru dirbome kartu, o kiek gi mes investavome lėšų į jo rinkiminę kompaniją nutylėsiu, nes niekada nepriekaištavau dėl to, tačiau iš mano kuriamų papuošalų mes gyvenome taip pat, bet, va, iš rinkiminių investicijų gavosi tik „Facebook“ garsusis komentatorius.

Rėkia už žmogų, kad smurto nebuvo, nors, kaip suprantu, to vaizdo įrašo ji nematė, bet drįsta taip drąsiai užstoti. Noriu pasakyti – prokurorui pakako įrodymų bylai patekti į teismą. Tarp įrodymų yra paties Sigito parašytas prisipažinimas, kad smurtavo. Tad neprovokuokite manęs, nes paskelbsiu viešai tiek prisipažinimą, tiek vaizdo medžiagą ir tada bus nelabai smagu jums už savo vyrą.

Visus metus iki skyrybų ir po jų, aš buvau šantažuojama, net pasidalinus turtą, jūs abu dėliojote taip, kad išmesti mane iš įmonių, kurias mes kūrėme kartu. Tai nebuvo šiaip sau darbas, mes išgyvenome bankrotą ir vėl abu stojomės ant kojų. Tai jūs, miela Edita, sėdite ant gatavo. O žinomumas, kaip čia pasakius, prašome darykite ir nepavydėkite, nes šiuo metu jūs žinomi tik kaip pagyvenęs vyras, kuris vedė savo dukros bendraamžę ir „padovanotais“ automobiliais, kuris nepriklauso nei jums, nei Sigitui asmeniškai.

Bet skaudžiausia yra tik dėl vaikų, tiesą pasakius, po šitų jūsų išsišokimų ir rengiamų patyčių, aš nežinau kaip jūs jiems į akis pažiūrėsite, o bendrauti reikės. Tai negaliu suvokti, kaip moteris, turėdama savo vaikus, gali taip elgtis? Ar jūs, Edita, užblokuodama juos „Facebook“ tinkle, teisingai kuriate tarpusavio santykius, ar manote, kad jie nesužino apie jūsų patyčias prieš jų motiną iš kitų šaltinių? Gal verčiau gyvenkite savo gyvenimus nesekiojant manęs, o kuriant santykius su vaikais, nepamirštant, kad reikia bendrauti ir su vaikais iš pirmosios santuokos, kuriuos jūs apleidote taip pat. O kalbant apie tėvą, na, ką galiu pasakyti, kai alimentus turiu išsireikalauti su antstoliais.

Ir pabaigai, yra visiškas šmeižtas dėl jūsų patirto neva psichologinio smurto bei persekiojimo, tai darėte jūs abu patys: skambučiais, žinutėmis ir grasinimais, kurias galiu pateikti. O giminystės ryšiais galbūt jūs naudojatės, juk Sigito advokato tėtis yra berods teisėjas? Darius juk niekada nesinaudojo giminėmis ir aš paprastai, kaip eilinė pilietė, siekiu tiesos tik teisinėmis priemonėmis, ką turbūt sunku būtų pasakyti apie Sigitą“, – rėžė verslininkė N. Martinavičienė.

DELFI primena, kad tokį žinomos papuošalų kūrėjos protrūkį išprovokavo dabartinės S. Martinavičiaus žmonos įrašas „Facebook“ tinkle. Edita viešai piktinosi, kad Natalija pateikia neva melagingą informaciją ne tik apie gyvenimą su Sigitu, bet ir tai, kas vyksta teismo salėje, kur sprendžiama baudžiamoji byla dėl smurto sukėlimo.

E. Rupeikaitės-Martinavičienės įrašas „Facebook“ tinkle

„Visus metus tyliai stebėjau viską iš šono ir stengiausi nesikišti, bet jau trūko kantrybė. Tai kaip mano Vyro, kuris yra Vyras iš didžiosios raidės, buvusi žmona patologiškai apie jį meluoja nėra normalu.

Šita moteris išvaro žurnalistus iš teismo salės dėl to, kad apsaugotų vaikus ar dėl to, jog bijo, kad vaizdo medžiaga atskleis, jog konfliktas buvo dėl jos neištikimybės? Nes jei norėtų apsaugoti vaikus, ar eskaluotų juos kiekviename straipsnyje, ar piltų melus ant jų tėvo?

Sigitas savo vaikus myli labiau nei bet ką kitą pasaulyje ir jie būna pas mus, kai tik būna galimybė. Tai kam meluoti, kad su jais nebendrauja? Šlykštu ir baisu kaip žmogus neturi nei sąžinės, nei gėdos ir, vardan to, kad vėl kažkas į renginuką pakviestų, kad daugiau pinigų paimtų gali padaryti blogo kitam žmogui, vaiku tėvui ir vyrui, kuris tą vardą, kurį ji turi dabar jai sukūrė, investavo pinigus ir stovėjo šalia.

O aš jai dėkinga tik už tai, kad ji paliko mano vyrą ir mes susipažinome, daugiau už nieką. Visus metus iš jos ir jos draugo patyrėme psichologinį smurtą, persekiojimą ir pastovų išlaikymo jai, net ne vaikams, reikalavimą. Lyg ponia negalėtų pati eiti ir dirbti.

Dabar ji galėtų nustoti kurti intrigas ir gyventi savo gyvenimą, bet to negali. Ir kodėl? Gal todėl, kad niekas apie ją nerašo, jei nesinaudoja mano vyro vardu? Ar todėl, kad pikta, nes kad ir kaip bandė sugriauti ir kol kas dar bando jam gyvenimą, jai nesigavo ir mes laimingi? Gal pagaliau padaryti kažką reiktų, kad apie tave rašytų dėl nuveiktų darbų, o ne dėl dirbtinai kuriamų intrigų!!! Ir ar nekeista, kad Sigitui aiškino, kad pirmas jos vyras ją mušė, dabar antras vyras – irgi mušė, tai yra tendencija, todėl po trečių skyrybų irgi sakys, jog mušė“, – savo socialiniame tinkle skelbė Edita.

DELFI susisiekus su dabartine S. Martinavičiaus žmona, Edita savo žodžių neišsižadėjo. Negana to, moteris tik dar kartą patikino, kad Natalija neva bando apkartinti jų gyvenimą.

„Jos melavimą straipsniuose jau daug laiko skaičiau ir tylėjau, pavyzdžiui, kad vaikų nepadėjome suruošti mokyklai, nors pati nupirkau vaikams kuprines“, – sako pašnekovė.

Edita taip pat sako, kad teisme liudytojai neturėjo pagrindo meluoti, nes kai kurie darbuotojai nebėra pavaldūs Sigitui.

„Viena iš moterų jau nedirba Sigito įmonėje, bet žmonės sako tiesą“, – DELFI tvirtino ji.

Natalija ir Sigitas išsiskyrė, tačiau susitikimai teisme nesibaigė

Gegužės 21 d. Kauno apylinkės teisme buvo dar kartą atversta baudžiamoji byla, kurioje Natalija kaltina savo buvusį sutuoktinį smurtu. Antradienį teismo salėje buvo iškeltas klausimas, kad galbūt N. Martinavičienė susižalojo pati, tačiau pačią verslininkę labiau stebino ne tai, o grumtynes savo akimis mačiusių darbuotojų liudijimai, kuriais buvo dalintasi dar ankstesniuose posėdžiuose.

Narpliojant tokią hipotezę teisme buvo apklaustas ir sužalojimus ant Natalijos kūno įvertinęs ekspertas. Nors buvo nuspręsta, kad galimybė, jog N. Martinavičienė susižalojo pati, teoriškai yra įmanoma, tai įrodyti dabar būtų labai sunku.

Tokias kaltinamojo gynėjo iškeltas kalbas teisme išgirdusi nukentėjusioji DELFI pasakojo dėl to per daug nenustebusi.

„Tai atrodo tarsi laiko išlošimas. Man sunku vertinti Sigito advokato veiksmus. Į posėdį atėjo teismo medicinos ekspertas, kuris buvo iškviestas paliudyti, tačiau tai nebuvo esminis dalykas byloje. Į šį ekspertą kreipiausi po smurto fakto. Pirmiausia, atvykus į policiją, buvo išduota speciali forma, su kuria privalai nueiti pas ekspertus, kad jie paruoštų išvadas“, – paaiškino papuošalų kūrėja.

Pasiteiravus, ar nukentėjusia byloje laikoma moteris neįsižeidė, kad apskritai yra kalbama apie smurto prieš save galimybę, Natalija sako to tikrai nesureikšminanti.

„Ne, visiškai manęs tai nežeidžia. Ekspertas nebuvo žmogus, kuris būtų suinteresuotas palaikyti vieną ar kitą pusę. Jis tiesiog atliko savo darbą ir buvo visiškai nešališkas, atsakydamas į jam užduodamus klausimus“, – tikino N. Martinavičienė.

Sprendžiant šią bylą ankstesniuose posėdžiuose į teismą buvo iškviesti ir kiti liudytojai iš artimos Martinavičių aplinkos. Savo pasakojimu teismo salėje dalijosi ir Natalijos sūnus, ir įmonės, kurioje įvyko smurtinis konfliktas, darbuotojai.

„Darbuotojai yra pavaldūs Sigitui, todėl, suprantama, jie liudijo jo naudai, tačiau mane tai vis tiek baisiai nustebino. Juk tai buvo priesaikos laužymas. Žinoma, suprantu ir juos – visi dreba dėl savo darbo. Stengiuosi suprasti tas darbuotojas moteris, kurioms sunku išsilaikyti darbo rinkoje. Aš bandau jas suprasti, pateisinti. Tiesa, net jei jiems ir buvo nurodyta viena ir ta pati versija, kurią jie turėtų pasakoti, advokatai ir teisėjas uždavė šalutinius klausimus, kurių pagalba liudytojai išsidavė. Pavyzdžiui, buvo klausiama, ar buvo įmanoma matyti, kai vyko grumtynės, o liudytojas, kuris pasakojo nuo įvykio sėdėjęs trijų metrų nuotoliu, teigė, kad jam vaizdą užstojo kompiuteris. Vėliau paklausus, ar jam nekilo noras padėti, buvo atsakyta, kad ne. Kitaip tariant, darbuotojai kai kuriais atvejais pateikė atsakymus, kurie prasilenkia su žmogiška logika“, – DELFI pasakojo moteris.

Natalija tikisi, kad užbaigti visą šį procesą pavyks birželio mėnesio pabaigoje. Paklausus, kokio nuosprendžio ji tikisi buvusiam savo sutuoktiniui, Natalija tikina, kad jai nėra svarbu bausmė.

„Apie galutinį teismo sprendimą dar sunku kalbėti, nesinori užbėgti įvykiams už akių. Tegul būna, kaip būna. Aš nesiekiu tos bausmės, man svarbus tik moralinis paties teisingumo klausimas. Norisi tiesiog teisybės“, – tikino Natalija.

Teisme, kaip pasakoja pašnekovė, S. Martinavičius apklaustas dar nebuvo.

Pasiteiraus, ar už teismo ribų jai ir buvusiam vyrui vis tik tenka pabendrauti, Natalija pasakoja ryšio nepalaikanti.

„Ne, mes visiškai nebendraujame. Net nebendraujame apie vaikų auklėjimą, jų laisvalaikį ar kitus jiems svarbius dalykus – šitų klausimų jis su manimi nesprendžia. Neprašau draugystės, tačiau juk yra esminiai dalykai, kuomet reikia galvoti apie vaikus, tačiau tai daryti atsisakoma“, – pasakoja verslininkė.

Nepaisant to, dabartinis etapas Natalijai yra kur kas šviesesnis – dabar moteris savo gyvenimą kuria su širdies draugu Dariumi Meilučiu.

„Gražus tas naujas puslapis, tačiau visko tame gyvenime yra. Labai stengiuosi nepasiduoti dėl vaikų, man norisi, kad jie jaustųsi gerai. Darius turi sūnų, kuris yra panašaus mano vaikų amžiaus, todėl visoje šioje bendroje kompanijoje mes puikiai sutariame. Pats baisiausias etapas jau praėjo, dabar beliko žiūrėti į priekį“, – viltingai sako pašnekovė.

DELFI primena, kad kauniečių pora – verslininkas S. Martinavičius ir papuošalų kūrėja N. Martinavičienė – oficialiai skirtingais keliais pasuko 2018 metų spalio 11 d. Nepaisant to, jiems ramybės iki šiol neduoda prieš Sigitą iškelta baudžiamoji byla dėl galimai įvykusio smurto artimoje aplinkoje prieš Nataliją.

S. Martinavičius kaltinamas „fizinio skausmo sukėlimu arba nežymiu sveikatos sutrikdymu“. Už tokį nusižengimą verslininkui gresia viešieji darbai, areštas, laisvės apribojimas arba jos atėmimas iki 2 metų.

Kaltinamuoju laikomas S. Martinavičius, kuris parodymus duos tik išklausęs visus liudytojus, savo kaltę neigia.

Natalija ir Sigitas Martinavičiai kartu praleido daugiau nei 10 metų. Abiem ši santuoka yra antra. Pora turi du vaikus.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(32 žmonės įvertino)
3.0625

„Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Donatas Šimkus atšoko vestuves: išvydus žmoną bažnyčioje, akyse ėmė kauptis ašaros (27)

Realybės šou „ Kelias į žvaigždes “ išgarsėjusiam dainininkui bei renginių vedėjui...

Dėl tariamo smurto kaltintas Benediktas Vanagas sulaukė gerų žinių: tyrimas galutinai nutraukiamas (39)

Dėl galimo smurto prieš draugę vasarą apkaltintas lenktynininkas Benediktas Vanagas gali...

Tomas Vytautas Raskevičius nustebino nauju įvaizdžiu: išryškino ūsus (192)

Antradienį Seime surengta tiesioginė transliacija, kurios metu parlamentarai dalijosi komentarais...

Po 10 metų Dominykas Klajumas netikėtai palieka „Humoro klubą“: pradės naują etapą (5)

Žinomas humoristas Dominykas Klajumas savo fanams turi netikėtų naujienų – palieka „Humoro...

Vaidas Baumila iš LRT eterio dingo ne šiaip sau: pažeidė sutarties sąlygą (104)

Akyliausi žiūrovai veikiausiai pastebėjo pokyčius LRT laidoje „Svajoja vaikai“. Ilgą laiką...

Top naujienos

D+Roma Macijauskaitė

Vieno didžiausių prekybos tinklų tvarumo vadovas papasakojo, kas daroma su besibaigiančio galiojimo maisto produktais: šiukšlyne nepūva

„Ši tema – mano arkliukas, tad neužsičiaupdamas galiu kalbėti visą dieną“, – dar prieš...

Nenustygstantis nusikaltėlis jau užsitarnavo bukiausio metų bėglio titulą: savo progos sulaukė teisme (5)

Pirmadienį į Druskininkų teismą nuosprendžio išklausyti atvežtas Gediminas Akelis išlaukė...

Baltieji rūmai: Bidenas pagrasino Putinui ekonominėmis sankcijomis dėl Ukrainos (94)

JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį per virtualias derybas perspėjo Rusijos prezidentą...

Seimo Užsienio reikalų komitetas ragina nutraukti „Belaruskalij“ tranzitą (61)

Seimo Užsienio reikalų komitetas (URK) ragina nedelsiant nutraukti vienos didžiausių pasaulyje...

Prieš šventes lietuvaičiai plūste plūsta į Lenkiją: šiemet – toli gražu ne vien tik dėl maisto pasidalino lenkiškomis kainomis (179)

Nemaža dalis pietinio Lietuvos pakraščio gyventojų prieš šv. Kalėdas ir Naujuosius metus skuba...

Tokius audinius anksčiau naudodavo tik baldų apmušalams: dabar tai – mados klyksmas (3)

Iškritęs baltas sniegas – dar ne ženklas, kad laikas pamiršti išpuoselėtus gėlynus....

D+Edmundas Jakilaitis

Apie karybą: mūšis, kuris sustabdė bolševikinės revoliucijos plitimą (2)

Šįkart pokalbyje „Apie karybą“ su Vilniaus universiteto karo istoriku dr. Kęstučiu Kilinsku...

Prancūzijoje – įspūdingas nesulaikomo Motiejūno pasirodymas ir interviu aikštės viduryje (13)

Prancūzijos krepšinio čempionate įvykusioje Eurolygos komandų akistatoje sunkią pergalę namuose...

Kosmoso industrijoje dirbanti lietuvė: nebuvo galima atsisakyti to pasiūlymo (2)

Lietuviškoje kosmoso technologijų įmonėje sistemų inžiniere dirbanti Rolanda Blinovaitė pati...