aA
Praėjusią savaitę Kauno apylinkės teisme turėjo baigtis pusę metų trukusi dainininkės Gintarės Karaliūnaitės (40) ir kanadiečio Marco Andre Canuelio (36) skyrybų byla, tačiau teismo procesas pakrypo kiek kita linkme. M. A. Canuelis teismui pateikė daugiau įrodymų, kurie neva įrodo, kad G. Karaliūnaitė prieš jį naudojo fizinį ir psichologinį smurtą. Taip pat vyras DELFI pridūrė norintis nuo bylos nušalinti bylai vadovaujančią teisėją, mat ši, anot jo, yra šališka ir stoja į dainininkės pusę. Tiesa, tokius buvusio mylimojo ir jųdviejų dukrelės (4) tėvo žodžius G. Karaliūnaitė vadina laužtais iš piršto ir sako, kad į Lietuvą atvykęs M. A. Canuelis užsibrėžė tikslą ją sužlugdyti.
Gintarė Karaliūnaitė ir Marcas Andre Canuelis
© DELFI

Nors skyrybų procesas jau netrukus pasieks finišo tiesiąją, Gintarė neslepia, kad šis laikotarpis jai pareikalavo labai daug jėgų.

„Manau, kad žodis „pavargau“ yra per lengvas. Visa tai mane išsunkė, yra be galo nesmagu, juo labiau, kad su tuo visada šalia keliauja ir viešumas“, – DELFI prisipažino dainininkė.

Nepaisant to, šiame gyvenimo etape žinoma moteris stengiasi įžvelgti ir gerąją pusę.

Gintarės ir Marco Andre Canuel teismas
Gintarės ir Marco Andre Canuel teismas
© DELFI / Mantas Jokubauskas

„Įgijau nemažai patirties bendraujant su įvairiomis valstybinėmis instancijomis. Kai kur mano nuomonė kardinaliai pasikeitė į gerąją pusę, pavyzdžiui, apie vaiko teisių darbuotojas. Šiuo atveju konkrečiai kalbu apie Kauno rajoną, nes visų žmonių į vieną suplakti negalima – toje pačioje sistemoje dirba skirtingi žmonės“, – sako ji.

Gintarė pasakoja, kad skyrybų procese pajuto ją maloniai nustebinusį žmonių palankumą.

„Aišku, tas cirkas nėra malonus, bet pajutau labai daug palaikymo. Jutau žmonių paramą nuolat – ir realybėje, ir socialinėje erdvėje. Taip pat labai džiaugiuosi, kad išsirinkau gerą advokatą, kuris puikiai mane atstovavo“, – teigia pašnekovė ir priduria, kad vykstant skyryboms jai ne visada pavyko išlikti ramiai.

„Buvo sunkių minučių, kai bijodavau, kad galbūt neatsargiai kažką leptelėsiu ar netinkamai sureaguosiu, nes tų emocijų tikrai buvo daug, visi juk esame gyvi žmonės, tai sunku sukontroliuoti. Juk negali visą laiką šypsotis, kuomet į tave yra nukreipti grasinimai ir laukia galimi pavojai. Ir dabar nesu tikra, kaip toliau elgsis šis žmogus“, – prasitaria ji.

Ne veltui sakoma, kad po sunkių išbandymų dažniausiai laukia naujas ir lengvesnis gyvenimo etapas – gaivesnį oro gūsį dabar jaučia ir Gintarė.

„Jaučiu, kad šviesesnis laikotarpis jau yra prasidėjęs. Tai nėra staigus posūkis, tačiau mes, moterys, su amžiumi tampame atsargesnės. Nors, tiesą sakant, vargu, ar pasakyčiau, kad esu atsargi. Gyvenime vis sugebu sau prisidaryti nemalonumų. Nepaisant to, tą naują etapą turi susikurti pats. Privalau juo gyventi, nes jeigu aš ir toliau virsiu tose pačiose sultyse, aš tiesiog neprogresuosiu. Trumpam atsikvepi ir keliauji toliau“, – šypteli dainininkė.

Šiemet G. Karaliūnaitės laukia ir dar vienas gyvenimo pokytis – iš namų išsikrausto jos vyresnėlis sūnus.

„Netrukus laukia didelis posūkis – jau kitą savaitę studijuoti išvyksta sūnus. Baigiasi mamytės ir sūnelio naminis gyvenimas, jis išvyksta kurti savo gyvenimo. Liekame mes su dukra dviese“, – pasakoja ji.

Tiesa, šis pokytis nėra vienintelis dainininkės gyvenime – moteris turi begalę planų, kuriuos žada įgyvendinti jau netrukus.

„Kitas etapas yra namo pardavimas. Taip pat jau seniai svajojau apie vokalo studijos įkūrimą, tik anksčiau nedrįsau apie tai kalbėti. Ar tai pavyks, nežinia. Kai tai garsiai pasakai, regis, įsipareigoji tai ir įvykdyti, o gyvenime gali visko nutikti, dažnai daug kas keičiasi procese. Dar noriu vaikams išleisti pasakų knygelę“, – prisipažįsta pašnekovė.

„Daug ką turiu padaryti, bet kol vyksta šis košmaras, nėra laiko. Supratau, kad kai moterims yra apie 40-imt, jos atsiduria savo gyvenimo pike. Jame tu pastebi, kad laikas tiesiog ištirpsta ir tu nieko nespėji. O tiek visko norisi padaryti“, – pasakoja ji.

Gintarė džiaugiasi, kad net ir apėmus niūriam gyvenimo etapui, ji nepraranda vidinės stiprybės siekti naujų iššūkių.

„Tas vidinis varikliukas, matyt, pas mane yra atėjęs kartu su genais, jo jau niekas iš manęs neišmuš, neįmanoma. Gal jau pavasarį ateis mano laikas, norėčiau greičiau, bet taip nebūna. Jau geriau iš lėto, bet užtikrintai“, – tiki G. Karaliūnaitė.

Buvęs mylimasis teisme „griebėsi šiaudo“

DELFI primena, kad praėjusią savaitę M. A. Canuelis Kauno apylinkės teismui pateikė daugiau įrodymų, pasak jo, susijusių su jo ir Gintarės asmeniniais santykiais bei finansais.

„Aš šiame teisme stengiausi kovoti minimaliai ir neteikti įrodymų, kurie kompromituotų Gintarę ir darytų jai gėdą, tačiau dabar matau, kad teismas yra ne mano pusėje, todėl pats atlieku tyrimą ir renku įrodymus, kuriuos pateiksiu teismui“, – dar prieš prasidedant posėdžiui DELFI sakė vyras.

„Ji prieš mane smurtavo tiek fiziškai, tiek taikydama psichologinį spaudimą ir tai aš panaudosiu teisme“, – aiškino M. A. Canuelis.

Vyras taip pat užsiminė, kad nuo bylos nori nušalinti bylai vadovaujančią teisėją, mat ši, anot jo, yra šališka ir stoja į G. Karaliūnaitės pusę.

„Matau, kad šis teismas yra prieš mane ir gina Gintarę. Nemanau, kad taip turėtų būti, todėl noriu, kad šiai bylai vadovautų kitas teisėjas“, – sakė kanadietis.

Civilinėje byloje, pateikus naujų įrodymų, susijusių su byla, teisiškai tokia procedūra yra įmanoma. Visgi, teismas atmetė visus M. A. Canuelio bandymus pratęsti bylą.

Gintarė Karaliūnaitė ir Marcas Andre Canuelis
Gintarė Karaliūnaitė ir Marcas Andre Canuelis
© Asmeninio archyvo nuotr.

Pati G. Karaliūnaitė tokius buvusio mylimojo žodžius sutiko su šypsena.

„Bet ką, ką pasakysiu apie jį, atrodys kaip šaipymasis. Teismas netenkino nei vieno jo prašymo, aš atvirai pasakysiu, praktiškai neskaičiau nieko, ką jis pateikė teismui, nes kai pamačiau eilutę, kurioje parašyta „ragana“, ties ta vieta supratau, kad viskas“, – kalbėjo moteris.

G. Karaliūnaitė sako, kad M. A. Canuelis prieš metus atvykęs į Lietuvą užsibrėžė tikslą ją sužlugdyti.

„Jis įsivaizdavo, kad atims vaiką, namus, sugriaus mano verslą ir dabar, kai viskas sugriuvo kaip kortų namelis, jis pamatė, kad nieko panašaus nepavyks padaryti, todėl griebėsi šiaudo. Dabar, manau, kad jis dar bandys eiti per žiniasklaidos priemones ir aiškinti, kaip jį čia skriaudžia“, – kanadiečio ketinimus spėliojo moteris.

Dainininkė teigia, kad su dukra M. A. Canueliui bendrauti nedraudžia, tačiau vyras jau penkis mėnesius savo vaikui nesuteikia jokios finansinės paramos.

„Aš jam leidžiu matytis su dukra, bet pati noriu būti kuo toliau nuo to žmogaus ir laikyti jį per atstumą. Ir tegul net negalvoja, kad naudodamasis dukra kažkaip arčiau prieis prie manęs. Kurį laiką jis buvo apsiraminęs, net prašė, kad grįžtume prie taikios sutarties, tačiau norėjo, kad atleisčiau nuo vaiko išlaikymo, tačiau aš to padaryti negaliu. Tada pradėjo šantažuoti ir per visą šį laiką jau yra susikaupusi skola už dukros išlaikymą“, – pasakojo moteris.

Nuo idilės iki grasinimų susidoroti

Žinomos moters ir karštakošio kanadiečio bendrame gyvenime ir skyrybose netrūko muilo operą primenančių scenarijų, tačiau, deja, laimingos pabaigos buvę sutuoktiniai nesulaukė.

Gintarė Karaliūnaitė su Marcu-André Canueliu
Gintarė Karaliūnaitė su Marcu-André Canueliu
© Facebook nuotr.

2013 m. susižadėjusi, o vėliau slapta susituokusi pora neslėpė savo jausmų socialiniuose tinkluose. Po vestuvių M. Andre Canuelis savo „Facebook“ anketoje rašė: „Pagaliau radau tą vienintelę, kurios svajonės, gyvenimo ambicijos, noras keliauti ir daryti gerus darbus sutampa su manosiomis. Ji mane verčia jaustis Dievu ir aš užtikrinsiu, kad ji jaustųsi su manim kaip tikra karalienė.“

Gintarė, savo ruožtu, taip pat rodė neišblėstančią meilę savo sutuoktiniui. Dvejas skyrybas prieš tai išgyvenusi moteris, atrodė, pagaliau sutiko savo išrinktąjį.

2014 m. Gintarei ir Marco gimė dukrelė Sofia. Vyras ir toliau lepino savo išrinktąją, dovanojo jai brangiausias dovanas ir tiesiog mėgavosi šeimyniniu gyvenimu. Tačiau tokia idilė truko neilgai.

Praėjus metams po dukters gimimo Marcas paliko Lietuvą ir išskrido į gimtąją Kanadą. Tada vyras savo socialinio tinklo platformoje rašė apie tai, kaip Gintarė iš jo nori atimti dukrą, kaltino draugus apgaudinėjimu bei teigė išgyvenantis sunkiausią gyvenimo etapą.

Pati atlikėja savo byrančią santuoką aiškino pinigų nepasidalinimu, nuolatiniais barniais ir nesutarimais, tačiau vėliau atsitvėrė tylos siena.

Po to, kai 2018 m. į Lietuvą grįžęs Marco sukėlė tikrą siaubą Gintarės gimtinėje – bandė įsibrauti į namus, priešinosi policijos pareigūnams, o vėliau sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą toliau siautėjo, ilgai tylėjusi atlikėja nusprendė paviešinti savo bendro gyvenimo su kanadiečius užkulisius.

Televizijos laidoje dainininkė atvirai pasako apie patirtą smurtą, judviejų vaikelio netektį, grasinimus susidoroti bei atimti ir į Kanadą išsivežti dukrelę Sofią. Tada moteris sakė, kad gyvena siaube ir baiminasi dėl savo šeimos gerovės.

Marco tokius kaltinimus kategoriškai neigė, tačiau pripažino, kad tada policijos komisariate elgėsi neadekvačiai, tačiau savo veiksmus aiškino temperamentingu krauju.

Kaltinimai liejosi per kraštus

2018 m. vasarį prasidėjo teisiniai procesai kanadiečio ir atlikėjos santuokai nutraukti. Visos bylos metu Marco savo dukros motiną kaltino įvairiausias dalykais – nuo mokesčių slėpimo iki pakrikusios psichikos.

Gintarė, kaip ir praeityje, nuo komentarų susilaikė, tačiau neištvėrusi pastovaus buvusio sutuoktinio, kaip pati sako, melo, nusprendė netylėti.

Moteris pasakojo, kad visos Marco istorijos yra sugalvotos vien tam, kad sulauktų palaikymo iš visuomenės bei, galbūt, palankesnio teismo sprendimo, o psichologinių problemų turi pats kanadietis.

Gintarė, išgyvenusi jau trečiąsias skyrybas, sako pradėsianti naują gyvenimo etapą. Kol dėl savo ir šeimos garbės kovojo teisme, moteris buvo sustabdžiusi muzikinę karjerą, tačiau dabar, kaip teigia atlikėja, po truputį grįžtą į sceną.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Izraelyje atostogaudama Monique patyrė šoką: teko ieškoti nakvynės ir susidurti su nemalonumais (79)

Žinoma atlikėja Monika Pundziūtė – Monique neseniai grįžo iš egzotiškų savo atostogų...

Sužadėtuvės nutrūko: futbolininkas Edgaras Jankauskas išsiskyrė su „Olialia mergaite“ Viktorija (77)

Žinomas šalies futbolininkas Edgaras Jankauskas išsiskyrė su ilgamete mylimąja ir „Olialia"...

Viktorija Mauručaitė su vyru parduoda erdvius namus Vilniuje: čia gimė vaikai ir dainos, o garsenybės jautėsi kaip namuose (85)

Beveik du dešimtmečiai – tiek laiko dainininkė Viktorija Mauručaitė ir atlikėjų prodiuseris...

Išsiskyrę Viktoras ir Jolanta Uspaskich į Statkevičiaus šou atvyko kartu: supratome, taip gausime daugiau dėmesio (86)

Kasmetinis dizainerio Juozo Statkevičiaus madų šou trečiadienio vakarą į „Litexpo“ rūmus...

Metų mados šou: Statkevičiaus baltuoju kilimu žengė išsipusčiusios Lietuvos ir užsienio žvaigždės (194)

Metų renginys – taip dažnai pramogų pasaulio užkulisiuose yra įvardijamas kasmetinis dizainerio...

Top naujienos

Pasienio alkoholio parduotuvės tebegyvuoja: akcizų didinimas – joms tik į naudą (45)

Ketvirtadienį Seimas pritarė Finansų ministerijos siūlymui didinti akcizą etilo, t.y stipriajam,...

Po naujo meniu pristatymo vyno bei maisto žinovė kirto „Stikliams“: nusileiskite ant žemės (2)

Maisto žinovai ir kritikai apniukūsį lapkričio trečiadienį susirinko į šviesų restorano...

FNTT pareigūnai atsisakė didžiausio Lietuvos istorijoje žinomo kyšio – siūlė pasidalinti milijoną eurų kyšio davėjas uždarytas (135)

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos ( FNTT ) pareigūnams, tiriantiems šešėlyje veikusių...

Kissingeris piešia labai niūrų scenarijų: rezultatas gali būti net blogesnis nei Europoje (5)

Vienas žymiausių JAV valstybės sekretorių Henry Kissingeris įspėjo, kad tarp Jungtinių...

Krivickas: Kručinskienę nori išmesti iš socialinio būsto gyveno svetimame bute; papildyta savivaldybės komentaru (842)

Kristupas Krivickas feisbuke pranešė, kad jo politine bendražyge tapusią Eglę Kručinskienę...

Kūnas pasako daugiau, nei manote: gudrybės, kad žmonės jus pamėgtų akimirksniu

Tinkami bendravimo įgūdžiai gelbsti tiek asmeniniame gyvenime, tiek siekiant profesinės karjeros....

Kaip grėsmingas debesis virš Seimo pakibęs biudžetas gali baigtis liūdnai: neatmetamas pats juodžiausias scenarijus (124)

Kitų metų biudžeto projektas Seime kelia kaip niekada dideles aistras. Kuo viskas baigsis, kol kas...

Eurolyga skyrė didelę baudą „Real“ gydytojui (1)

Eurolyga paskelbė pritaikiusi finansines sankcijas dėl incidentų, Madrido „WiZink Center“...

Vieni smerkia, kitiems – tai vienintelė išeitis: papasakojo, kaip šiandien atrodo darželiai, kur vaikai lieka per naktį (89)

Daugeliui šiandien išgirdus žodžių junginį „savaitinis darželis“, sukyla prisiminimai, kad...