Vilniuje veikiantis restoranas „La Pasta Makaronų Namai“ sukvietė savo bičiulius į trečius metus vykstančią tradicinę šventę „Italų mafija Vilniuje“, rašoma pranešime spaudai.

Pasak renginių organizatoriaus, muzikos prodiuserio ir vieno iš restorano vadovų Ernesto Nazarovo, šiais, limitų laikais, mafijai tiesiog būtina prisiminti, kaip gera linksmintis didelėje kompanijoje su maistu kaip pas mamą, bet be jokių tabu – kaip gerame slaptame vakarėlyje.
Šurmulingo renginio nepraleido aktorė Lina Bražinskaitė, plaukų meistras Karolis Murauskas, dizainerė Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su vyru, verslininku Pauliumi, fotografė Rūta Andre su draugu, dailininku Valerijumi Šatunovu, prodiuseris Gediminas Jaunius, žvaigždžių namų interjero kūrėjas Artūras Čižiūnas ir kt.

Jau tapo tradicija tokio renginio metu aukoti pinigus vakaro herojui. Šįmet juo tapo septynerių metų Mantukas iš Kėdainių. Surinkti pinigai bus skirti berniukui įsigyti reikiamą klausos aparatą.

„Šį renginį susieti su labdaros vakaru paskatino mano paties išgyvenimai. Džiugu, jog turiu galimybę prisidėti prie likimo nuskriaustų vaikų, jų traumų, išgyvenimų. Daryti gerus darbus ir padėti žmonėms – tai mano vidų praturtina ir sustiprina dvasiškai. Tikiu, jog gėris visad grįžta bumerangu. Bičiuliams sakau: jei vaišės ir pramogos vakarėliuose dažniausiai nemokamos, tai kodėl negalėtume aukoti vardan gero tikslo, kad geroji karma sugrįžtų atgalios visiems. O ir dar vieną žmogų šioje žemėje padarysime laimingesniu“, – teigia gyvenimiškų dėsnių galia tikintis Ernestas.

Renginio metu skambėjo itališka muzika, prie didžėjaus pulto buvo galima išvysti legendinį DJ Saga, kolumbietis Diego Esteban surengė performansą elektriniu smuiku. Svečius savo dainomis džiugino Gabriela Ždanovičiutė.

Besibaigiant renginiui E. Nazarovas šypsodamasis sakė: „Kategoriškai draudžiama pasakoti apie klano susitikimą pašaliniams. Po šio vakaro paskleisime visiems naudingą legendą nutylėdami, kokias uždraustas šėliones sau leidome. Pasakosime tik tai, kas atitinka saugią, gražią, laiko patikrintą versiją: buvo taip smagu, kad nieko neprisimenu!“.

Muzikos prodiuseris E. Nazarovas teigė, kad humoras jį gelbsti ne tik per vakarėlius, bet ir kasdien. Vaikinas į Lietuvą iš Vokietijos grįžo prieš pat šį vakarėlį. Pašnekovas pasidžiaugė savo sėkme Vokietijoje: visai neseniai jis tapo televzijos vaikų šou „Fabulara“ muzikos takelių ir garso prodiuseriu. Nors prieš tai, kol jam nusišypsojo sėkmė, jaunam vyrui teko netgi sunkiai paplušėti šios šalies fabrikuose. Užsidirbti pinigų svetur Ernestas išvyko tik prasidėjus karantinui: jis turėjo siekį ir vėl atgaivinti šio Vilniuje veikiančio itališko restorano veiklą, be to ir renginių organizavimo rinka buvo visiškai sustojusi.

„Pamenu, atsirado skolos, nes pajamų nebuvo, o už patalpų nuomą bei mokesčius reikėjo mokėti. Tai buvo bene sunkiausias etapas mano gyvenime, graudu buvo matyti, kaip tavo verslas griūna ir kartu su juo pats eini į bedugnę“, - sunkų laikotarpį mena E. Nazarovas.

Ernestas tikisi, kad vasarą Lietuvos pramogų rinka kiek atsigaus ir jam pavyks suorganizuoti vieną kitą muzikinį projektą, pasinaudoti Vokietijoje sukaupta darbo patirtimi šou pasaulyje. Su kūrybine komanda vaikinas organizuoja ir privačias šventes, tad džiaugiasi, jog grįžo namo kaip tik įsisiūbavus vestuvių sezonui.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės