aA
Liepos mėnesį oficialiai su merginų grupės „69 danguje” nare Goda Alijeva išsiskyręs buvęs krepšininkas, o dabar verslininkas Rolandas Alijevas tikina, kad praėjęs sunkus etapas jam buvo kupinas iššūkių – reikėjo ne tik susitaikyti su vienatve namuose, bet ir atsiradusiais pokyčiais darbe. Tiesa, kalbėti vyras apie praeitį nebenori, jį labiau domina dabartis ir ateitis.
Rolandas ir Goda Alijevai
Rolandas ir Goda Alijevai
© DELFI montažas

Kaip DELFI pasakoja Rolandas, pastaruoju metu jis yra pasinėręs į darbus nuosavoje siuvykloje ir jo vadovaujamoje drabužių įmonėje „Rool“. Įdomu tai, kad vyras, visai kaip ir jo buvusi žmona, savo vardu ėmė kurti populiarius margaspalvius bodžius. Tiesa, kaip tikina pašnekovas, jis tiesiog pratęsė jau pradėtą darbą.

„Turiu siuvyklą, kurią sukūriau nuo pat pagrindų, nuo sportinio ženklo sukūrimo, gaminome sportines aprangas ir darėme paslaugas kitiems. Savo buvusią žmoną aš stūmiau link verslo tam, kad ji išnaudotų visas galimybes, leidau gamintis drabužius pas save. O kadangi įvyko skyrybos, tai ir liko man. Tikiu, kad per tiek metų ji irgi žino kitus tiekėjus ir, matyt, visa tai darosi kažkur kitur“, – pasakoja R. Alijevas.

„Kadangi mes su kolegomis tai darėme anksčiau, tai yra mūsų projektas, mūsų dizaineriai, mūsų konstruktoriai, tad aš tiesiog pratęsiau darbą. Nieko išradinėti nereikėjo“, – priduria jis.

Tad panašaus stiliaus bodžius šiuo metu kuria ir Rolandas, ir Goda – abu buvę sutuoktiniai juos populiarina savo vardų dėka.

„Kadangi turiu gamyklą – mes tiekiame savo medžiagas, jai viskas anksčiau buvo padėta ant lėkštutės. Kaip aš suprantu, dabar kurį laiką pas ją viskas sustojo, bet produktas liko, tad aš šį projektą pratęsiau. Tie vadinamieji bodžiai nėra nieko naujo, tačiau pasirūpinau naujais jų dizainais, kurie buvo sukurti kartu su mano dizainerėmis. Godos dizainų tikrai nenaudoju, tad pas mus niekas nesikerta. Dėl to pykčių nebuvo“, – sako verslininkas.

Goda ir Rolandas Alijevai
Goda ir Rolandas Alijevai
© DELFI / Andrius Ufartas

R. Alijevas tikina, kad išsiskirti gražiuoju jiems su Goda pavyko ne tik baigiant jųdviejų santykius, bet ir kuriant verslą.

„Kalbant apie turtą, viskas yra tvarkoje, pasidalinome. Esu toks žmogus, jei jau uždarau duris, tai su visam – be grįžimo atgal. Išsiskyrėme gražiuoju, tačiau tai dar nereiškia, kad ir verslą galime plėtoti kartu. Aš ne tokių pažiūrų, nenoriu to. Jeigu ji darydavo su manimi kažką, tai dabar galėtų to imtis viena. Tikiuosi taip ir bus. Duok, Dieve, kad jai pasisektų, tikrai linkiu jai kuo didžiausios sėkmės. Tai yra verslas, jei atsiras papildomų pinigų – viskas gerai, jie gi bus išleidžiami mūsų vaikams. Tiesa, kas liečia mūsų santykius, su ja aš nesikertu nei verslu, nei buitimi“, – pasakojo jis.

Paklaustas, ar kuriant panašius drabužius jis ir Goda nepajus tarpusavyje konkurencijos, Rolandas tikina, kad apie tai nė negalvoja.

„Jai gal ir yra konkurencija, nes aš turiu labai daug darbų. Dabar prasideda naujas sporto sezonas, turiu daug užsakymų, tad tikrai tos konkurencijos nejaučiu. Kai Goda sustojo kurti bodžius, mačiau, kad jų buvo vis dar didelė paklausa, tad aš ėmiausi juos daryti, o žmonės liko patenkinti. Tai pinigai, tai verslas ir tai nieko bendro neturi su santykiais“, – tvirtina pašnekovas.

Buvęs krepšininkas pasakoja, kad ir ateityje nenorėtų keisti savo dabartinės veiklos. Jo siuvykla jam yra tarsi kūdikis, kurį jis užaugino – šiam verslui, kaip pasakoja Rolandas, jis skiria visą save, o neseniai gyvenime patirti sunkumai jį tik dar labiau užgrūdino.

„9-eri mūsų vedybinio gyvenimo metai yra gana ilgas laiko tarpas, tad pakeisti gyvenimą nebuvo lengva, ypač kai turime vaikų, kuriuos matau dabar tik savaitgaliais. Grįžti namo, o ten jauti kažkokią tuštybę. Aišku, sunku. Sunkiausi buvo patys pirmieji mėnesiai, bet netrukus įeini į ritmą ir pasimiršti. Esu stipraus charakterio žmogus, visa tai atbuvau, atkentėjau ir judu į priekį. Nėra kada sustoti, toks gyvenimas, reikia tikėti likimu. Stengiuosi daugiau save realizuoti darbe, dirbti daugiau, ilgiau, todėl namo grįžtu vėlai, o po darbo dienos keliauju tiesiai į lovą. Kol kas toks gyvenimo būdas man labai tinka. Labiausiai laukiu savaitgalių, kuomet ir vėl galėsiu pasiimti vaikus“, – DELFI pripažįsta jis.

Rolandas pasakoja, kad didžiausias šviesulys gyvenime jam yra jo vaikai – dėl jų jam norisi stengtis ir judėti tolyn. Tiesa, juos verslininkas mato tik savaitgaliais.

„Taip esame susitarę, kad netraumuotume vaikų. Norisi, kad vaikai irgi turėtų savotišką grafiką, kad jie lauktų susitikimų. Nesinori kelti chaoso, tad man lieka savaitgaliai. Labai jų laukiu. Gyvenimas išties pasikeitė, tikiu, kad jis susitvarkys, tik tam reikia laiko“, – atvirauja vyras.

Rolandas Alijevas
Rolandas Alijevas
© Fotobankas / Irmantas Gelūnas

R. Alijevas pastebėjo, kad vykstant skyryboms, atsirado pašalinių žmonių, kurie nesikuklino viešai diskutuoti apie tuomet išgyvenamą jo ir Godos santykių krizę.

„Žmonės kalba, komentuoja dėl ko taip nutiko, kas kaltas ir pan. Nemanau, kad žmonėms į tai reikėtų labai gilintis, skyrybos neįvyksta per vieną dieną. Juk niekas neima ir neišsiskiria taip paprastai, tai – ilgas procesas, kuomet į puodelį kaupiasi vanduo ir galiausiai, persipildęs, jis išbėga. Taip ir pas mus, turbūt, buvo. Aš tai priimu kaip likimą, vadinasi, taip ir turėjo būti. Dabar svarbiausia yra vaikai, dėl kurių turime stengtis. Tačiau mūsų kartu su Goda kelionė pasibaigė, belieka judėti į priekį“, – sako jis.

Paklaustas, ar šalia savęs jis jau gali įsivaizduoti naują mylimąją, Rolandas tikina, kad apie tai galvoti jam dar anksti.

„Ne, dar ne. To, kad bendrauju, neneigiu. Gaunu gana daug dėmesio, bet santykiais aš jau nebelabai tikiu. Tiesą sakant, aš kažkiek nusivyliau moteriška gimine. Nežinau, kiek laiko turi praeiti, kad tai pasikeistų. Tikiu likimu. Jei jis man atves kažką – gerai, jei ne – nieko tokio, turiu vaikus, dėl kurių norisi stengtis, esu sveikas ir judėsiu į priekį“, – optimistiškai į ateitį žvelgia R. Alijevas.

Buvęs krepšininkas pripažįsta, kad kurį laiką jis buvo paskendęs vienatvėje, bet netrukus, pajutęs dėmesį, pradėjo bendrauti su naujais žmonėmis.

„Pirmą mėnesį po skyrybų buvau užsidaręs, bet po to truputį įėjau į viešąją erdvę, pradėjau aktyviau naudotis socialiniais tinklais – juose dalinuosi nuotraukomis ir su vaikais, džiaugiuosi jais, dalinuosi savo akimirkomis, įspūdžiais, nes man jie yra brangūs. Rodau savo meilę. O tas žmonių dėmesys, manau, yra natūralus – būna, kad man parašo, domisi, palaiko. Draugiškai bendraujant ir pačiam lengviau tampa. Tačiau laiko susitikimams ar pasimatymams tikrai neturiu, dabar net nenoriu apie tai galvoti“, – tvirtina pašnekovas.

Pasiteiravus, ar pasikeitus gyvenimui, jis rado laiko naujoms veikloms, Rolandas pasakoja, kad kol kas jo dienotvarkėje yra mažai vietos pramogoms ar hobiams. Anksčiau visą savo laiką jis skyrė šeimai, tad prisitaikyti prie naujo ritmo jam sunku iki šiol.

Goda Alijeva su vyru Rolandu
Goda Alijeva su vyru Rolandu
© DELFI / Karolina Pansevič

„Esu ir buvau šeimos žmogus, tad mano visas gyvenimas sukosi tik aplink tai. Ką bedarydavome, viskas vykdavo kartu. Neturiu jokių išskirtinių hobių ar ydų, gyvendavau pasinėręs į šeimą. Buvo sunkus etapas, bet aš jį jau po truputį išgyvenu. Nesusigalvojau naujų veiklų, neturiu daug draugų, su kuriais galėčiau eiti, esu ganėtinai uždaras žmogus. Man patinka būti ten, kur dabar esu.

Žinoma, pažįstamų ratas yra didelis, bet viską išgyvenu savo šeimos ir artimųjų aplinkoje. Gyvenu ir niekur neskubu. Eiti kažkur į klubus – ne mano būdui. Esu jau subrendęs, žinau, ko noriu, tik man reikia laiko“, – sako verslininkas.

DELFI primena, kad G. Alijevos ir R. Alijevo santuoka truko devynerius metus. Teismas juodu išskyrė abipusiu sutarimu, – tą naujienų portalui DELFI patvirtino oficialūs šaltiniai.

Goda ir Rolandas augina dvi atžalas.

Kiek anksčiau DELFI G. Alijeva sakė, kad ši tema jai nėra maloni, todėl kalbėti apie tai nelengva. „Kol kas mus liečia vaikų klausimai ir manau, kad taip bus visada. Visą gyvenimą būsime priversti bendrauti, nes turime du vaikus ir tai yra visiškai normalu“, – sakė atlikėja.

Pašnekovė, kaip ir jos buvęs vyras, patikino, kad santykiai sugriuvo per ilgą laikotarpį. „Tikrai ne per dieną priimamas šis sprendimas skirtis. Viskas dabar ypatingai jautru, ypač kai yra vaikai. Natūralu ir mes jau ne dvidešimtmečiai. Šeimą turėjome beveik dešimtmetį, todėl tai nebuvo trumpalaikė meilė. Buvome normali šeima, bet tiesiog nepavyko... Taip jau nutinka“, – anksčiau pasakojo ji.

Pasiteiravus, ar nebeliko emocijų ir jausmų, žinoma moteris sakė, kad sunkus metas praėjo ir ji į viską stengiasi žiūrėti pozityviai: „Negaliu švaistyti laiko savo depresijoms ir nebegaliu panirti į tai. Mes, moterys, savo emocijas išliejame ašarose, kai būname vienos ir paguodžiame save. Vis tiek yra artimieji ir mums svarbi jų parama, dvasinis palaikymas“.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(2 žmonės įvertino)
4.5000

Kristupas ir Jurgita Krivickai sūnui surengė pirmąjį gimtadienį: išradingos dovanos, tėčio tortas ir mamos žavesys (27)

Penkias atžalas auginantys Jurgita ir Kristupas Krivickai namuose surengė spalvingą šventę....

Rūtai Mikelkevičiūtei dukra sukūrė naują šukuoseną: prireikė pasaulinės pandemijos, kad tai nutiktų (73)

Užsitęsęs karantinas priverčia žmones atrasti naujus talentus. Moterys socialiniuose tinkluose...

Karantino metu Eglė Straleckaitė turėjo neeilinį pasimatymą: apėmė visai kitokia nuotaika (55)

Dėl koronaviruso grėsmės šalyje įvestas karantinas , todėl dauguma žmonių laiką leidžia...

Justinas Jankevičius prakalbo apie skandalingąjį, žuvusios manekenės byloje minimą Ričardą Piniką (73)

Justinas Jankevičius yra iš tų žmonių, kurie interviu dalija gana retai. Nepaisant to, TV...

Inga Stumbrienė apstulbo dėl virtualios vagystės: tai visiškai nederama (410)

Žinomi žmonės vis dažniau susiduria su nemaloniomis virtualiomis vagystėmis, kuomet internete...

Top naujienos

Suvirintoju tapęs buvęs „Aidų“ leidyklos vadovas: patyriau humanitarinį insultą (96)

„Geriausias pavyzdys man buvo tada, kai vadovas, nebeapsikentęs, išmetė iš cecho, paėmęs už...

Valstybė apsaugos priemonėms išleido milijonus, bet medikus pasiekė tik mažoji dalis (190)

Dalis iš Kinijos į Lietuvą atgabentų asmens apsaugos priemonių jau paskirstyta pagrindinėms...

Koronavirusu sergančio Boriso Johnsono būklė pablogėjo: perkeltas į intensyvios terapijos skyrių papildyta 08.10 (546)

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas, ankstesnę dieną hospitalizuotas „tyrimams“...

Čaplinskas: kiekvieną gyventoją reiktų vertinti kaip galbūt užsikrėtusį koronavirusu (38)

Daugiau nei 80 procentų visų šiuo metu fiksuojamų užsikrėtimo koronavirusu atvejų yra...

Skvernelis apie pagalbos priemones: dėl išmokų jau kreipėsi 38 darbdaviai

Premjeras Saulius Skvernelis antradienį ryte savo feisbuko paskyroje priminė, kokių priemonių...

Trys savaitės dangaus, supamo pragaro: Minske šaknis įleidęs lietuvis viliasi, kad valdžia žino, ką daro (2)

„Kaip žinome, „Sky Sports“ kažkodėl nenusipirko Baltarusijos čempionato transliacijų....

Paaiškino, kaip pandemijos metu dezinfektuoti namų orą: žmonės rizikuoja savo sveikata (10)

Pasaulyje plintant koronavirusui, ekspertai akcentuoja ne tik viešų patalpų, bet ir nuosavų namų...

Tokios statistikos nematė seniai: Kinijoje – pirmoji para be naujų pacientų mirčių (27)

Kinijos nacionalinė sveikatos apsaugos komisija antradienį pranešė, kad per pastarąją parą...

Gydytoja papasakojo apie detoksikuojančias arbatas: ką būtina žinoti norintiems taip sulieknėti (4)

Liekninančių arbatų galima rasti beveik visur – vaistinėse, parduotuvėse, turguje ar internete....

|Maža didelių žinių kaina