D. Meškauskas į šventę atvyko ir prieš fotografų blykstes pozavo pasipuošęs klasikiniais drabužiais. Delfi jis papasakojo, kad švęsti labai mėgsta ir savo gimtadienius, o juos rengdamas stengiasi įgyvendinti kiekvieną sumanymą.

„Tai reikalauja daug pastangų. Jei darau šventę, noriu, kad draugams būtų gera, linksma. Jei matau, kad man tai nepavyks, darau kukliai, su artimiausiais draugais restorane. Pamenu, mano 30-asis gimtadienis buvo su trenksmu, sodyboje, teminis vakaras, daug atrakcijų. Turėjau ir vedėją su virtuve“, – atskleidė jis.

Tiesa, neseniai šokėjas Delfi patvirtino tai, jog kartu su I. Stasiulyte pasuko skirtingais keliais. Pasiteiravus, kaip pasikeitė jo gyvenimas po skyrybų su žinoma aktore, D. Meškauskas teigė, kad daug dalykų. Vienas jų – gyvenimas atskirai.

„Kasdien nebegyvenu su Frėjyte. Sumažėjo bendrų projektų darbo klausimais, kuriuos anksčiau turėjome kartu. Bet, kaip bebūtų, toliau užsiimame mūsų klasikine veikla. Inetai aktorinis, o pas mane šokiai, bet mes vis dar bendraujame draugiškai, gražiai“, – tikino D. Meškauskas.

Vyras neslėpė, kad iki šiol jiedu stengiasi palaikyti puikius santykius, susitinka.

„Viskas puikiai. Tiesiog tai buvo mūsų pasirinkimas. Truputį nepavyko, todėl teko sukti skirtingais keliais, bet tiek Ineta, tiek aš nepamirštame, kas yra dukra, pagarba vienas kitam, todėl gražiai sutariame“, – Delfi sakė D. Meškauskas.

TV3 televizijos gimtadienio šventės raudonasis kilimas

O pasiteiravus, ar žinomam šokėjui nusimato įtempta vasara darbuose, D. Meškauskas teigė, kad vis daugiau jaunųjų nori išmokti vestuvinių šokių žingsnelius, todėl ir pamokų užsakymų netrūksta.

„Pagrindinis mano darbas, žinoma yra jaunųjų paruošimas pirmajam vestuviniam šokiui, mano pasirodymai, pramoginės šokių pamokos – Flash Mob‘ai renginiuose. Pernai, po karantino, buvo rekordinė vasara, o ši – netoli vėl tų pačių rezultatų, nes užsakymų tikrai labai daug“, – sakė D. Meškauskas.

Delfi primena, kad Vilniaus Vingio parke įvyko didžiausia, įvairiausių staigmenų kupina trisdešimtmetį mininčios TV3 televizijos gimtadienio šventė. Tai buvo vakaras, kurio metu stebino kiekviena akimirka. O dar ypatingesnė ši šventė tapo dėl to, jog tuo pat metu savo keturiasdešimtmetį scenoje šventė ir Andrius Mamontovas. Geriausi visų laikų hitai, daugiau nei 70 muzikantų scenoje ir grandiozinis muzikos šou kartu su Modesto Pitrėno diriguojamu orkestru – tai buvo vienintelis tokio masto koncertas.

Ypatingoje televizijos gimtadienio erdvėje, prieš A. Mamontovo koncertą bei po jo, šventės svečių laukė išskirtinės staigmenos bei stiprus gimtadienio nuotaikos užtaisas.

„Šiandien skaičiuojame beveik tiek pat metų, kiek ir nepriklausoma Lietuva. Nuo pat pirmų televizijos dienų iki šiandienos esame savo šalies istorijos liudininkai, ir tuo pat metu – kūrėjai. Nors per 30 metų pasikeitė daug dalykų, mūsų misija išliko tokia pati – pasakoti įkvepiančias, pralinksminančias, žmogų praturtinančias ir aktualias istorijas. Tikiu, kad šis, didžiausias Andriaus karjeroje solinis koncertas, kurį jis švęs su TV3, taps dar viena istorija, kurią sukursime visi kartu“, – sakė TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Renginio svečiai – galerijoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)