Šventės šeimininkė Gintarė Eimantaitė pasidžiaugė, kad prieš šešerius metus įsikūrusi grožio studija užsitarnavo gerą vardą ne tik tarp klienčių, bet ir tarp plaukų priauginimo meistrų, rašoma spaudos pranešime.

„Prisipažinsiu – aš dirbu patį maloniausią darbą pasaulyje. Žinot, kodėl? Nes kasdien išgirstu daugybės laimingų moterų padėkų. Sveiki, išpuoselėti plaukai yra kiekvienos moters puošmena, tačiau ne visas gamta apdovanojo šiuo grožiu. Todėl plaukų priauginimas ar prisegamos sruogos tapo puikiu retų, sunkiai augančių plaukų problemos sprendimo būdu“, – susirinkusiems svečiams sakė G. Eimantaitė.

Vakarėlio viešnios čia pat galėjo išbandyti studijos meistrės bei dėstytojos Jurgitos Romanovič demonstruojamus plaukų priauginimo būdus. Staigioms permainoms ryžosi kulinarinių laidų vedėja bei receptų knygų autorė Ilona Juciūtė bei dueto „ŠaŠa“ stilistė bei blogerė Viktorija Šaulytė.

„Visos žinome, kad kai neturi, tai labai nori. Taip yra ir su ilgais plaukais. Prieš metus nusikirpau plaukus ir dabar vis vargstu juos bandydama užsiauginti. Negaliu patikėti, kad meistrė užtruko vos penkias minutes ir aš jau galiu puikuotis ilgiausia kasa“, – džiaugsmo neslėpė I. Juciūtė.

Ilonai antrino ir stilistė V. Šaulytė. „Dabar esu įsisukusi į vestuvių planavimo procesą, bet, žinoma, jau mintyse piešiu savo būsimą įvaizdį. Labai smagu, kad vos per kelias minutes galėjau pabandyti ilgų plaukų šukuoseną ir pasitikrinti, kaip galėčiau atrodyti žengdama prie altoriaus“, – sakė ji.

Retai viešumoje sutinkamos atlikėjos Gintarė Karaliūnaitė ir Asta Pilypaitė prisipažino – jos yra ilgametės minėtos grožio studijos klientės. „Vienu metu pastebėjau, kad labai suprastėjo mano plaukai – ėmė slinkti, lūžinėti bei šakotis galiukai. Kadangi norėjau gražių plaukų, reikėjo kažko imtis. Pasitarusi su meistre G. Eimantaite, nusprendžiau ryžtis plaukų priauginimui. Per karantiną negalėjau apsilankyti plaukų korekcijos procedūroms, tad leidau sruogelėms nuaugti ir pastebėjau, kad mano pačios plaukai labai atsigavo“, – patirtimi dalinosi A. Pilypaitė.

Vakaro vedėja, TV laidų prodiuserė Gintarė Kreipavičiūtė šventės dalyviams pristatė ir dar vieną naujieną – vakarėlio šeimininkės G. Eimantaitės kurtus plaukų papuošalus „Mi.Mi“.

Tarp vakarėlio svečių buvo galima išvysti stilistą Joringį Šatą, TV laidų kūrėją Danutę Skudžinskaitę, išskirtinių papuošalų kūrėją Elvyrą Monginienę, projekto „Stiliaus klasė“ įkūrėją Viktoriją Končiną, dainininkę Vashą, renginių organizatorę Ingą Budrienę, estetinės medicinos specialistę Rasą Marozienę, Egidiją Šatikienę, Karolį Murauską bei kitus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės