aA
Pranešta, kur ir kada bus galima atsisveikinti su netikėtai mirusia Irena Maroziene. Verslininkės artimieji visų norinčiųjų tarti paskutinį „sudie“ prašo vos poros dalykų – nenešti didelių vainikų ir atvykti su atitinkama nuotaika.
Gedima Irenos Marozienės
Gedima Irenos Marozienės
© DELFI montažas

„Visus norinčius – draugus, artimuosius ir bičiulius – kviečiame atsisveikinti su Irena šį ketvirtadienį, 15-18 val. Stiklių kiemelyje.

Užuojautas palikite namie, atsineškite vieną baltą rožę. Palydėkime Ikoną, kaip ji norėjo – su šypsenomis, šampanu ir dainomis“, – skelbė artimieji.

Gedi ir draugai, ir kolegos

Vos pasirodžius žiniai, kad bene tris dešimtmečius restoranų versle besisukusi I. Marozienė mirė, eidama 64-uosius metus, ir kiti jai artimi žmonės neslėpė širdgėlos. Dalis jos išsiliejo ir socialiniuose tinkluose. Delfi dalijasi jautriais įrašais su jų autorių sutikimu.

Verslininkę pažinoję ar bent dalį jos gyvenimo akimirkų sekę žino, kad I. Marozienė mėgdavo puoštis Lietuvos kūrėjų drabužiais. Ji visada palaikė šalies dizainerius, o vienas mylimiausių buvo Egidijus Rainys.

Ypatingą ryšį su I. Maroziene turėjęs šalies dizaineris sunkią minutę pasidalijo už širdies griebiančiu įrašu ir padėka.

„Šiandien laukiau... Tai yra turbūt skaudžiausias neįvykęs susitikimas mano gyvenime. Ašaros kaupiasi gerklėje ir sunku parinkti tinkamus žodžius.

Aš visada prisiminsiu, kas mane jauną, šviežiai iškeptą dizainerį paėmė už rankos, pasitikėjo ir padėjo tapti tuo, kuo esu.

Ačiū, Irena Maroziene, už viską. Ir netiesa, kad nepakeičiamų nėra.... Lieka didelė tuštuma...“ – jautriai savo mintimis dalijosi mados kūrėjas.

Šokiruojančiu liūdesiu pirmadienį dalijosi ir komunikacijos konsultantas Artūras Povilaitis.

„Išgirdus man pasidarė sunku! Net kažką pasakyti sunku, net kažką parašyti sunku! Visiškai netikėta ir labai labai liūdna!“ – tikino jis.

Skaudi netektis pasiekė ir Vokietijoje gyvenimą kuriančią ilgametę sporto žurnalistę Laimą Janušonytę.

„Yra žiauriai, tiesiog nepakeliamai liūdna ir graudu, kai išeina tavo bendraamžiai... Mes nebuvome geros draugės, bet geros pažįstamos. Keliai susitikdavo tai... labai labai seniai... kokiose nors automobilių lenktynėse, paskui pas draugus, šventėse ar „Amatininkuose“...

Irena Marozienė buvo... Tiesiog ranka nekyla rašyti „buvo“... Ji – visada besišypsanti, pozityvi, graži, visada kupina gerų jausmų, draugiška ir labai geranoriška. Ji mokėjo džiaugtis gyvenimu, jį labai mylėjo ir brangino, ir gyveno... Stipri, talentinga, daug pasiekusi moteris. Jai dar gyventi ir gyventi... Ir mylėti, ir šampaną gerti, ir su draugais švęsti gyvenimą, ir, ir, ir... daug visko.

Deja, Irutė išėjo, vakar. Taip staiga, per greitai, tikrai per anksti... Kai išeina bendraamžiai – susimąstai: kiek liko tau? Ar ta vasara dar pasikartos? Ar susitiksi su savo draugais, ar išgersi taurę vyno, ar dar prisės šalia tavo sena gera pažįstama? Liūdesys...

Nuoširdi užuojauta Irutės dukroms Birutei ir Justinai, artimiesiems, draugams ir visiems pažinojusiems šią nuostabią, energingą, gyvenimą mylinčią moterį.

Labai tavęs ilgėsimės, Iručiuk. Ir būtinai užsuksim į „Amatininkus“ išgerti taurę vyno, ir prisiminsime tave – tokią trapią ir kartu labai stiprią. Ilsėkis ramybėje“, – rašė ji.

Artimos bičiulės netektį sunkiai išgyvena ir garsiausias šalies floristas Mantas Petruškevičius. Dekoro kūrėją ir verslininkę siejo net 20 metų draugystė.

„Irena! Be tavęs bus labai labai liūdna... Pasiilgsiu. Myliu tave“, – skelbė jis, pridurdamas, kad tokią akimirką sunku rasti tinkamus žodžius bei pasidalijo užuojauta artimiesiems.

Delfi susisiekus su M. Petruškevičiumi šis neslėpė, kad šiuo metu jo širdį yra užliejęs didžiulis liūdesys ne tik dėl bičiulės mirties, o ir netekties jo paties šeimoje.

Modelis Asta Valentaitė taip pat pasidalino jautriu įrašu bei papasakojo apie paskutinį pokalbį su Irena.

„Irena, kai susirašėm prieš kelias dienas, Tu taip džiaugeisi artėjančia mūsų su Glenu švente, planavai joje dalyvauti ir iki smulkmenų ruošeisi, tad mudvi atsisveikinom „iki greito“. Tačiau likimas pasisuko nenumatyta, tragiška linkme, kurios nei viena neįsivaizdavom.

Vietoj greito susitikimo Tu išėjai į Amžinybę. Žodžiai dabar atrodo lyg beprasmiai, tačiau ačiū Tau už viską, kuo dalinaisi su buvusiais šalia – savo energija, stiprybe, elegancija. Tu visada liksi pavyzdys, kaip eiti per gyvenimą pakelta galva ir švenčiant jį. Ilsėkis ramybėje, brangi Irena.

Nuoširdi užuojauta dukroms Birutei ir Justinai bei visiems pažinojusiems Ireną“, – rašė A. Valentaitė.

Mirė po nelaimingo atsitikimo

Primename, kad žinia apie I. Marozienės mirtį paaiškėjo pirmadienį. Apie tai socialiniuose tinkluose paskelbė verslininkės dukra.

Pasirodo, kad I. Marozienė lemtingą dieną pasijuto blogai dėl ją kamavusio per žemo kraujo spaudimo, todėl, apsvaigus galvai, ši neišlaikė pusiausvyros ir krisdama mirtinai prasiskėlė galvą.

„Dėl žemo spaudimo apsvaigo galva ir nukrito nuo laiptų“, – Delfi atskleidė dukra.

Legendinio sostinės restorano savininkė ne kartą yra pasakojusi apie meilę ir atsidavimą savo darbui.

Daugelį metų verslą auginusi garsi moteris yra sakiusi, kad neretas senjoras pats kaltas dėl savo neįdomaus gyvenimo. Irena TV3 teigė, kad vienišu žmogus pasijunta tuomet, kai jo pasaulis apsiriboja tik televizoriumi. Tik nuo paties asmens priklauso, koks bus jo aukso amžius.

„Tai kaip tik puikus laikas mėgautis gyvenimu, nes vaikai užauginti, dažnam į darbą jau eiti nebereikia. Reikia senti išdidžiai!”, – entuziastingai prieš kelerius metus kalbėjo ji.

Tuo tarpu laidoje „Sveikas rytojus“ verslininkė kalbėjo, kaip svarbu rūpintis savo sveikata.

„Per gyvenimą turėjau keletą gana sudėtingų operacijų, viena jų – stuburo, po kurios pusę metų negalėjau vaikščioti. Gyvenime buvo visko, tačiau pagrindinė paslaptis yra susitvarkyti su savo galva“, – dar šių metų gegužę tvirtino I. Marozienė.

Moteris susilaukė dviejų dukrų – Birutės ir Justinos.

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(68 žmonės įvertino)
4.1912

NATO viršūnių susitikime Madride – Diana Nausėdienė, Brigitte Macron, karalienė Letizia ir kitos pirmosios ponios

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė , vykstant NATO viršūnių susitikimui Madride, kartu su...

Ingos Žuolytės sūnaus Kevino krikštynos – su ypatinga tema: šventėje dalyvavo ir Karolina Meschino su dukra

Saulėta birželio 25-osios diena Ingai Žuolytei ir jos šeimai nuo šiol išliks ypatinga data....

Mirė poetas Aleksandras Sokolovskis

Lietuvos rašytojų sąjunga su giliu liūdesiu pranešė, kad š. m. birželio 30 dieną, eidamas...

Raskevičius parodė netikėtus išvaizdos pokyčius: nusiskuto galvą plikai, internautai lygina su Veryga (4)

Ne paslaptis, kad vasara leidžia kiek atsipalaiduoti, todėl net ir oficialias pareigas užimantys...

Los Andžele gyvenanti Evelina Anusauskaitė neatsigina gerbėjų komplimentų: atlikėjos įvaizdis – it Holivudo žvaigždės (4)

Los Andžele gyvenanti dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young kone tobulą įvaizdį,...

Top naujienos

Aliejus, be kurio pasaulis neišsiverstų: naudojame kasdien, tačiau apie šokiruojančius padarinius gamtai nežinome

Jei atidžiai perskaitytume kasdien valgomų maisto gaminių ar naudojamų higienos priemonių...

Delfi Pliusparengė Nerijus Povilaitis

Šaltinių Rusijos valdančiajame elite turintis ekspertas: jau netrukus Rusijoje prasidės represijų banga (3)

Rusijos valdžia spręs, kam leisti išvykti į užsienį, o kam – ne, autokrato Vladimiro Putino...

Sausakimša Šventoji stebina net rekordinės infliacijos laikais: už tokią kainą miegoti kone kopose atrodo nerealu Apžvelgtos ir maisto bei pramogų kainos

Lietuviškas pajūris galėtų būti tituluojamas stereotipų lobynu: Nida – turtingiesiems, Palanga...

Delfi PliusKristina Pocytė, laida „Iš esmės“, Virginija Spurytė

Po išskirtinės kibernetinės atakos prieš Lietuvą – įspėjimas: įžvelgia dar vieną pavojingą momentą

Lietuvoje tiek valdiškos institucijos, tiek privačios įmonės sulaukė išskirtinės kibernetinės...

Karas Ukrainoje. Rusų pajėgos įsitvirtina Lysyčanske, dėl paleistų raketų į Belgorodą Rusija kaltina Kijyvą

Per sprogimus Rusijos Belgorodo mieste netoli sienos su Ukraina, regiono gubernatoriaus duomenimis,...

Delfi PliusLeidykla „Kitos knygos“

Žmonės įveikė marą, nuskrido į Mėnulį, bet negali nustoti riję: atsakymas užkoduotas mūsų genuose

Amerikietė Donna Simpson išgarsėjo 2008 m. žurnalistams papasakojusi, kad svajoja tapti storiausia...

Milijardierius iškėlė vestuves už 10 mln. eurų prie Komo ežero su Lady Gaga ir kitomis įžymybėmis: sulaukė vietinių pasipiktinimo

Italijoje telkšančio Komo ežero pakrantėje žiedus sumainė milijardierius Alanas Howardas ir...

NATO viršūnių susitikime Madride – Diana Nausėdienė, Brigitte Macron, karalienė Letizia ir kitos pirmosios ponios

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė , vykstant NATO viršūnių susitikimui Madride, kartu su...

Verslas PliusRaminta Rakauskė

„Jozitos“ vadovas apie išaugusias degalų kainas: litras turėtų kainuoti po 3 eurus (8)

Mažmeninės prekybos degalais bendrovės „ Jozita “ vadovas Jonas Jokubauskis sako, kad nors...