„Kitokie pasikalbėjimai“ yra žiūrimiausia pokalbių laida lietuviškame „Youtube“, kurios vaizdo įrašai jau yra peržiūrėti virš 10 milijonų kartų. Projektas prasidėjo 2014-ųjų pavasarį, ir per šį laiką jau įvyko net 55 „Kitokie pasikalbėjimai“. Milžinišką auditorijos susidomėjimą laida pelnė dėl išties kitokio žanro – kai pašnekovo niekas neįstato į rėmus, necenzūruoja žargono, o gvildenamų temų neskirsto į tinkamas ar netinkamas viešam eteriui.

J. Jankevičiaus pokalbių šou dalyvavo įvairių sričių garsenybės. Tai buvo ir profesorius Vytautas Landsbergis, ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, humoristai Mantas Katleris ir Mantas Stonkus, aktorius Mindaugas Papinigis, režisierius Tadas Vidmantas, šoumenas Marijonas Mikutavičius ir daugelis kitų.

„Gėda pasakyti, bet savo pirmą honorarą gavau už pasirodymą „16 HZ“ vaizdo klipe. Tai buvo dešimt litų ir alaus bokalas. Kadangi buvome keturiese, už tuos dešimt litų nusipirkome picą. Bet ne bet kokią, o šeimyninę“, – J. Jankevičiaus laidoje juokėsi aktorius Giedrius Savickas.

„Aš kuo toliau, tuo labiau nieko nežinau. Man čia didžiausia problema“, – kalbėdamasis su Justinu prisipažino Rytis Zemkauskas.

„Mano tėvas padaro vertaką. Aš nemoku vertako, nepadarau špagato, manau, kad tai labai silpnina raumenis, bet ne moterims. Sakiau, jeigu aš būčiau moteris, aš pirmiausiai išmokčiau užsimesti koją virš galvos. Ir aš visą dieną žaisčiau šitą žaidimą“, – „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ atviravo „radistas“ Rolandas Mackevičius.

Šįsyk „Kitokie pasikalbėjimai“ atvyks į muzikos ir pramogų festivalį „Galapagai“ ir, nėra abejonių, kad tai, kas vyks ant scenos, suteiks gerų emocijų visiems žiūrovams. O įdomiausia tai, kad šį kartą J. Jankevičius bus ne šou vedėjo, o būtent svečio vietoje. Kitas klausimas – kas gi jį kalbins.

„Apie vedėją galime atskleisti tik 3 faktus: jis turi barzdą, auskarų ir rimtą veidą“, – šypsodamiesi intriguoja organizatoriai.

Festivalyje „Galapagai“ šiemet bus galima gyvai išvysti ir kitą pokalbių šou – „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“. Įdomūs susitikimai ir XXXXL dydžio geros muzikos porcija laukia abi festivalio paras – liepos 28 ir liepos 29 dienomis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės