„X faktoriaus“ dūzgėse linksminosi visa jubiliejinio sezono komanda bei projekto dalyviai. Siautulingo vakaro nepraleido ir šou teisėjas bei prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, projekto dalyvius puošęs dizaineris Egidijus Rainys bei 10-tojo „X faktoriaus“ dainininkai: Jausmė Elena Stonkutė, Demianas Shiyanas, Domantas Rolis, Vytautė Gaižauskaitė, Gabrielė Kalniškytė bei daugelis kitų.

Taip pat dūzgių metu įvyko ir specialūs apdovanojimai, taip atsidėkojant jubiliejiniame sezone dirbusiems prodiuseriams, stilistams, vokalo mokytojams, choreografams ir kitiems, be kurių kiekvienas pasirodymas nebūtų buvęs toks, kokį savo ekranuose regėjo žiūrovai, rašoma spaudos pranešime.

Vakaro žvaigždės – nugalėtojai „Spurr“ – buvo pasitikti ovacijomis ir šūksniais. Rokeriai linksminosi kartu su kitais dalyviais ir nestokojo gerų emocijų. Po laimėjimo kalbinti grupės nariai teigė šiuo metu patiriantys euforiją. Laidos vedėjams pranešus, kad tapo nugalėtojais, grupės nariai iš pradžių negalėjo tuo patikėti!

„Spurr“ teigė, kad visi superfinalo dalyviai pasirodė labai gerai, todėl iki paskutinės minutės nebuvo aišku, kas nugalės. Muzikantai įsitikinę, kad pergalę jiems atnešė buvimas savimi ir scenoje demonstruota energija.

Grupė jau spėjo pagalvoti ir apie tai, kur išleis didįjį savo prizą. Laimėtus pinigus grupė ketina investuoti į muziką – išleisti albumą bei ir toliau džiuginti gerbėjus.

Visos „X faktoriaus“ dūzgių akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės