Žinia apie D. Čižausko atminimui rengiamą koncertą buvo paskelbta Ingos Valinskienės gerbėjų puslapyje.

„Tai turėjo būti didžiausias šios grupės koncertas: Kaunas, „Žalgirio“ arena, balandžio 1-oji, „Du Donatai“. Deja, Donato Čižausko nebėra...

Tačiau koncertas įvyks. Tai bus ypatingas vakaras visiems Donato klausytojams, kurie galės dar kartą išgyventi jo kūrybą, pagerbti jo talentą, atminimą ir... Atsisveikinti su šiuo išskirtiniu Lietuvos dainininku, sūnumi, broliu, vyru, tėčiu...

Dainos, kurias sukūrė ir dainavo D. Čižauskas, kuriose atverdavo savo širdį iki skaudaus nuogumo, skambės jo atminimo koncerte būtent tą dieną, kai turėjo dainuoti jis pats.

Donato kūrybą atliks ne tik jo ilgametis scenos parneris Karolis Akulavičius, bet ir ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Marijonas Mikutavičius, Paulius Bagdanavičius, „Žemaitukai“, Renata ir Deivis Norvilai, Irūna ir Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, „Patruliai“, Donatas Balvočius, „Džentelmenai“, „Sare Roma“, Vaidas Baumila ir kt.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos a. a. Donato Čižausko šeimai – žmonai Ievai ir dukrelei Atėnei“, – rašoma Ingos Valinskienės gerbėjų puslapyje.

Delfi primena, kad D. Čižausko laidotuvių metu, sugiedojus kelias giesmes buvo paprašyta atsiminti atlikėją ir jo kūrybą. Artimą bičiulį lemtingą akimirką pagerbti panoro Arūnas Valinskas. Žinomas vyras pasakojo, kad Plungės bažnyčioje per savo gyvenimą buvo du kartus. Pirmasis vizitas įvyko per Donato vestuves, o antrasis, deja, per jo laidotuves.

Susirinkusiems pranešta ir svarbi žinia – balandžio 1 dieną planuojamas rengti D. Čižausko garbei skirtas koncertas. Muzikanto dainas atliks jo kolegos, o visi per renginį surinkti pinigai bus skirti jo žmonai ir dukrai.

Donato Čižausko laidotuvių akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją