Santuokų rūmų darbuotojos teigė, kad nors pora ir neatvyko, apie tai, jog ceremonija neįvyks, iš anksto jiems pranešta nebuvo, tuoktuvės nebuvo atšauktos. Tačiau prie santuokų rūmų poros laukę žurnalistai bei fotografai jaunavedžių taip ir nesulaukė. Nesirinko ir porą pasveikinti norintys bičiuliai.

„Delfi“ primena, kad iki šiol grupės „120“ nario ir „Lietuvos balso“ nugalėtojos romantiška draugystė jau kurį laiką buvo pagrįsta gandais.

Apkalbų forume „Discord“ apie Moniką Mariją ir Dovydą kalbama itin aktyviai. Ne vieną asociaciją sukėlė D. Laukio instagramo istorijos, kuriose gerbėjai matydavo, kad atlikėjas leidžia laiką su mergina, tačiau kas ji – niekada neatskleisdavo. Nei vienas, nei kitas apie savo jausmus nepasakojo ir žiniasklaidai, tad įrašas civilinės metrikacijos skyriuje sukėlė nuostabą – pora tuokiasi.

Įtarimų sukėlė ir prieš kurį laiką ant Monikos Marijos piršto suspindęs žiedas.

D. Laukiui ir M. M. Paulauskaitei civilinėje metrikacijoje buvo paskirta paskutinio šio mėnesio penktadienio data. „Delfi“ ne kartą bandė susisiekti su Dovydu ir Monika Marija, tačiau nei vienas į skambučius neatsakė, o santuokų rūmuose nepasirodė.

Prieš metus „Delfi“ rašė apie tai, kad Monika Marija išsiskyrė su savo buvusiu širdies draugu, projekte „Šokio revoliucija" išgarsėjusiu šokėju Vladislavu. Pora kurį laiką susitikinėjo ir palaikė romantiškus santykius. Tačiau tai, kad pasuko skirtingais keliais, jiedu slėpė ir nenorėjo viešinti. Tai paaiškėjo tik šokėjui pasirodžius projekte.

Tuo tarpu Dovydas prieš dvejus metus išsiskyrė su pirmąja žmona, aktore Marija Chlebopaševaite-Šviesa. Dalyvaudamas „X Faktoriuje“ Dovydas niekada neatviravo apie savo asmeninį gyvenimą. Kalbas apie tai, kad jis turi žmoną, paversdavo juokais.

Marija taip pat nebuvo linkusi atvirai pasakoti asmeninio gyvenimo detalių. Tačiau 2018 gruodį ji patvirtino – su Dovydu išsiskyrė ir yra nebe vyras ir žmona.

„Mes likome puikūs draugai ir kolegos. Supratome, kad šiuo metu užsiimti kūryba ir saviraiška mums pavyksta kur kas geriau nei puoselėti santykius. Nors ir nesame vyras ir žmona, esu dėkinga jam už visas patirtis ir pamokas. Jis talentingas, atkaklus ir labai darbštus žmogus, parodęs man, kas iš tiesų yra valia“, – gražių žodžių buvusiam sutuoktiniui negailėjo aktorė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (139)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės