Koncerto žiūrovai išgirdo tokius klasikinės muzikos atlikėjus, kaip Martynas Levickis, Liudas Mikalauskas, Asta Krikščiūnaitė, Lilija Gubaidulina, Girmantė Vaitkutė, Evelina Sašenko, Paulius Bagdanavičius, Mindaugas Bačkus ir jaunieji talentai iš vienos šeimos – Ignas, Justas ir Greta Maknickai, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus. Evelina Sašenko dainuodama tiesiog švytėjo.

„Mums labai svarbu, kad šie be galo talentingi žmonės palaiko šią iniciatyvą ir prisideda prie pagalbos, kurią teikiame. Visos koncerto metu surinktos lėšos bus skiriamos tam, kad pagalba šioms mamoms ir jų kūdikiams nenutrūktų. Moterys turi žinoti, kad jos neprivalo kentėti, kad yra vieta, kur jos ir jų mažyliai bus saugūs“ – apie Motinos ir vaiko globos namų teigiamą pagalbą prieš koncertą sakė „Carito atstovė.

„Į mūsų Motinos ir vaiko globos namus moterys labai dažnai patenka todėl, kad nebegali kentėti smurto, kad yra priverstos bėgti ir ieškoti prieglobsčio kitur. Dar baisiau yra tai, kad smurtą patiria besilaukdamos arba smurtaujame ir prieš moterį ir prieš vaiką“ – sakė Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ atstovė Dalia Sakalauskaitė – Babravičė.

Moters teigimu šie namai, veikiantys jau devyniolika metų, labai dažnai tampa išsigelbėjimu moterims, norinčioms keisti savo gyvenimą, tačiau nežinančioms kaip tą padaryti. „ Šios moterys pas mus patenka įbaugintos, nepasitikinčios savimi, palūžusios. Dažnai jų sprendimą kęsti smurtą lemia baimė, kad pačios nesusitvarkys, silpni ryšiai su artimaisiais, nežinia kur eiti ir ką daryti. Nuostabu būna stebėti, kaip, su darbuotojų ir specialistų pagalba, šios moterys ir mamos tiesiasi, atgauna orumą ir ramybę“ sakė D. Sakalauskaitė – Babravičė.

Koncerto akimirkos:
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)