„Mielieji, nuoširdžiai noriu padėkoti jums už paramą, palaikymą ir meilę šiuo nesibaigiančiu sudėtingu man laikotarpiu. Rašyti šią žinutę be galo sunku ir be galo skaudu.

Maža to, kad kalbos apie Mamos dieną šiandien veria širdį – tai bus pirmoji tokia diena, kai aš esu mama be savo vaiko, dar ir nuolat randasi straipsnių apie teisminius mano ginčus su SVETIMU žmogumi, kuris negerbia nieko.

Mano anūkėlis yra vienintelė priežastis, kodėl aš dar randų jėgų gyventi. Mano anūkėlis yra mano šviesa, mano didžiausia meilė, mano dukros atspindys ir mano stiprybė nepaleisti vėjais to, ką taip ilgai kūrė jo mama. Neveltui jos net kolekcija vadinosi VIENA.

Aš padarysiu viską, kiek tik mano jėgose, kad visa, kas priklauso anūkėliui, nepatektų į svetimas, nemylinčias ir tik naudos siekiančias rankas. Širdingai prašau, neturint pilnos informacijos, nemanipuliuoti ja, neteisti, nešmeižti, neapkalbėti. Bet kuri mama ar močiutė, tikiu, būdami panašioje situacijoje, elgiasi, elgtųsi taip pat.

Šiandien patiriu neapsakomai didelį psichologinį spaudimą, jį patiria ir artima mano išėjusios dukros aplinka, net ir verslai, su kuriais bendradarbiauta. Ir visą tą psichologinį spaudimą reikėtų padauginti ko gero iš šimto kartų, kad suvoktume, kokį patirdavo mano dukra...

Mano šeima yra mano anūkėlis. SVETIMAS žmogus nėra mano šeima. Ir tai mano pačios dukra nusprendė dar prieš daugiau nei trejus metus skyrybomis. Linkiu visiems ramybės, sveikatos, linkiu, kad vazos būtų pilnos Motinos dieną gražiausių gėlių“, – socialiniuose tinkluose rašė N. Jagelavičienė.

Delfi primena, kad Delfi žiniomis, balandžio 3 d. buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl, įtariama, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo (pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 1 d.).

Tyrimas buvo pradėtas įvertinus pareiškėjos N. Jagelavičienės pareiškime nurodytą informaciją, siekiant išsiaiškinti ir nustatyti įvykio aplinkybes.

Tiesa, įtarimai šiame tyrime šiuo metu niekam nėra pareikšti, atliekami pirminiai tyrimo veiksmai, renkami tyrimui reikšmingi duomenys.

Delfi kreipėsi komentaro į M. Volkų, bet jis šia tema nepanoro kalbėti.

„Čia ne jūsų reikalas. Aš nesu viešas žmogus“, – sakė M. Volkus.

Delfi šaltinių teigimu, konfliktas tarp N. Jagelavičienės ir M. Volkaus įvyko A. Jagelavičiūtės vaiko mokykloje, vienos ten vykusios šventės metu, kuomet močiutė atvyko pasimatyti su anūku ir buvo galimai užpulta M. Volkaus.

Visai neseniai buvo pranešta ir apie kitą ieškinį – N. Jagelavičienė kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl nuosavybės teisių pripažinimo.

Kaip nurodoma, ieškovės N. Jagelavičienės ieškinį dėl nuosavybės teisių pripažinimo teismas gavo balandžio 18 dieną.

Vis dėlto neatskleidžiama, dėl kokios nuosavybės teisių pripažinimo moteris pateikė ieškinį.

Delfi primena, kad LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ N. Jagelavičienė teigė, kad po jos dukros mirties praėjo labai nedaug laiko, vis dar sunku atsitiesti po skaudžios netekties.

„Jaučiuosi ne taip, kaip atrodau, nes kol kas praėjo labai nedaug laiko, todėl džiūgauti dar neturiu ko. Bet gyvenimas bėga, turiu pakankamai reikalų, kuriuos turiu spręsti ir negaliu atidėlioti. Psichologinė būklė pakankamai sudėtinga, nes puikiai suprantame, kad mylimą žmogų išleisti per vieną parą yra tiek nepaprasta, kad turbūt ir žodžių nėra pasakyti, kaip tai yra nepaprastai baisu“, – atvirai pasakojo N. Jagelavičienė.

Tiesa, nepaisant emocijų, anot jos, yra labai daug planų, susijusių su A. Jagelavičiūtės palikimu, neįgyvendintomis dukros idėjomis.

„<...> Planuoju padaryti tai, ko mano vaikas nesuspėjo. <...> Paskutinius du ar tris metus mes labai tampriai kartu gyvenome, ji nusipirko butą, aš prisidėjau ir darbais, ir finansais. Dabar visą turtą paveldi jos sūnus. Jis dar turi tėtį, kažkas bus vaiko globėjas. Prasidėjo sudėtingi etapai, bet aš ne apie tai.

Dėl jos visų pamąstymų, svarbių darbų, kuriuos dukra darė būdama šioje Žemėje, negalėčiau jų netęsti, nes tai būtų tiesiog skausminga ir tiems, kuriuos ji paliko. O paliko visus nebaigtus darbus, kurių iš jos buvo tikėtasi. Tai buvo labai rimta pagalba sergantiems, socialiai remtiniems žmonėms, ypatingai moterų krizių centrui, apie ką mes šiandien ir kalbame, moteris, kurios pasirenka kančią ir nelaimę su tuo vyru, kuris jos nevertas. Ji labai padėjo tam centrui, galvoju, kad turiu labai daug planų, galėčiau pratęsti visas dukros pradėtas veiklas. Įkūriau A. Jagelavičiūtės vardo fondą, artimiausiu metu pranešiu apie jo pradžią“, – kalbėjo N. Jagelavičienė.

Delfi primena, kad žinia apie vienos garsiausių Lietuvos moterų mirtį pasiekė gruodžio 28-ios rytą.

Sausio 3-iąją per pietus Kaune artimieji, bičiuliai, kolegos į paskutinę kelionę išlydėjo Agnę Jagelavičiūtę. Netikėtai ir greitai mirusi 42-ejų moteris amžinojo poilsio atgulė gimtajame mieste Kaune, Karmėlavos kapinėse.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės