Apie asmeninį gyvenimą Monika Marija trumpai papasakojo portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje. Ji patikino, kad šiuo metu koncentruojasi į muzikinę karjerą.

„Mes su Dovydu nelabai randame įkvėpimo vienas kitame. Todėl man vis dėlto atrodo šiai dienai, čia dabar sėdint, kad galbūt niekada ir nebus mano didžiausia meilė kažkoks žmogus“, – sakė Monika Marija.

Atlikėja taip pat patvirtino, kad nėra oficialiai išsiskyrusi su vyru.

Delfi taip pat susisiekė su Monika Marija, tačiau atlikėja nuo plačių komentarų šia tema jau susilaikė.

Penktadienio vakarą pokalbį su Monika Marija galėsite matyti laidoje Delfi premjera by Perklausos, kur garsi atlikėja gyvai atliks pirmąją kalėdinę savo dainą „Vienas namuos“.

Monika Marija ir Dovydas Laukys paskutinį kartą drauge apie santykius kalbėjo praėjusiais metais. Tuomet ne viename interviu jie pasakojo apie meilę vienas kitam, nesutarimus ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti.

Kalbėdama Delfi laidoje „Nepatogūs klausimai“ Monika tuomet prabilo apie kruopščiai slėptas vestuves. Vestuvių dieną pora suprato, kad dėmesio gali ir neišvengti, todėl sugalvojo planą, kaip susituokti be pašalinių akių.

„Kai nuėjome užsiregistruoti, mums pasakė, kad turime gal kokį mėnesį palaukti, nes tokia sistema Lietuvoje, betmaždaug prieš porą savaičių jau skelbiami jaunavedžių sąrašai, kuriuos gali pamatyti visi. Aš maniau, kad viskas gerai, nes tuose sąrašuose yra begalė žmonių, kurie tuokiasi, maniau, jog niekam tai neįdomu. Bet, pasirodo, kai kurie žmonės pamatė tą sąrašą. Ir prasidėjo tada, visi ėmė skambinėti. Mes turėjome dvi priežastis, kodėl nenorėjome eskaluoti visko tuo momentu. Pirma priežastis – kai taip staigiai viskas vyksta gyvenime ir kai tu pats tiesiog esi apimtas euforijos, nori būti tik dviese su tuo žmogumi, nesinori pasakoti apie tuos triusikus visiems. Norėjome džiaugsmą pasilaikyti sau. Žinojome, kad tada, kai nuslūgs visos emocijos, tai bet kas, ką mes pasakysime, skambės daug protingiau ir paprasčiau. <...>. Mes norėjome to išvengti ir norėjome papasakoti jau tada, kai mus išgirs, – tai, ką mes sakome, o ne ką antraštės eskaluoja. O antra priežastis buvo ta, kad gal nereikia apie visas santuokas ir išsiskyrimus daug kitiems žmonėms žinoti, nes vis tiek niekas nežino, kaip yra iš tiesų ir kaip yra viduje, tad kam dalintis?“ – svarstė dainininkė.

„Gal galiu atskleisti faktą, kad esame labai dėkingi vienai moteriškei, dirbančiai metrikacijos skyriuje. Mes buvome pasiruošę tą dieną išvis nesiženyti ir manėm, kad susituoksime kur nors išvažiavę, į kokią Žemaitiją ar kitur. Tiesiog nenorėjome tą dieną turėti reikalų su žurnalistais. Prieš tai jau buvome nusprendę, kad tikrai tą dieną nesituoksime, bet atsikėlėme ryte, aš atsisukau į Dovydą ir sakau, kad visgi norėčiau šiandien susituokti, jis irgi taip pat atsakė. Paskambino jis į metrikaciją, paaiškino situaciją, kad norėtume, jog viskas įvyktų ramiai, dviese, be papildomų žmonių. O ta močiutė sako, kad taip ir manė, jog mes paskambinsime. Ji pasikvietė mus pas save po pietų, kad susirašytume ir galėtume sau ramiai eiti namo. Labai esame dėkingi už tai“, – detektyvą priminusių vestuvių kortas po tuomet laidoje atskleidė Monika Marija.

O 2021-ųjų vasarą Delfi pora papasakojo, kaip susidūrė jųdviejų keliai. Dainininkę ir aktorių suvedė darbai.

„Mes abu tais pačiais metais nugalėjome TV projektuose. Tada ir susipažinome. Paskui nutiko taip, kad mums teko ir vėl susitikti“, – pasakojo dainininkė, nugalėjusi LNK projekte „Lietuvos balsas“.

Tuo tarpu jos vyras, pasirodęs duete „120“, pelnė pergalę TV3 šou „X Faktorius“.

„Pirmą kartą susitikome prieš 3 metus. Na, o prieš maždaug metus ir 3 mėnesius kartu ėmėme dirbti tame pačiame projekte. Tada aš pakviečiau ją nusifilmuoti viename festivalyje ir mes vėl užmezgėme ryšį. Tuomet jis dar nebuvo labai tamprus, kol netrukus tiek vieno, tiek kito gyvenime susiklostė tam tikros situacijos, kurios mudu ir suvedė“, – tuomet pasakojo Dovydas.

Tiesa, po pirmosios pažinties nė vienas, nė kitas jokių romantiškų minčių nekurstė.

„Kai mes susitikome aš atrodžiau tragiškai. Buvau susipynusi tokias kasas...“ – juokėsi Monika Marija.

„Man tu atrodei normaliai. Pamenu, „Youtube“ išgirdau, kaip ji dainuoja „Saulėtam pajūry“ ir įsimylėjau jos balsą, įsikėliau tą dainą į savo grojaraštį“, – pasakojo D. Laukys.

Pasiteiravus, kaip jiems sekasi derinti darbą ir kasdienybę, neslėpė: „Visko būna“.

„Mes esame žmonės su labai stipriomis savo nuomonėmis, tad kartais tenka už jas pakovoti. Tačiau dvi galvos visada yra geriau nei viena. Taip mes ir dirbame. Kartais susipykstame, trenkiame durimis ir išeiname. Paskui sugrįžtame ir dirbame toliau. Nes maloniausia yra tada, kai pasieki rezultato“, – patikino Dovydas.

„Man atrodo, kad menininkų profesija yra apie tą stiprų jausmą, kuomet yra gaunamas kažkoks rezultatas. Kai surengi renginį, nufilmuoji klipą, išleidi dainą ir panašiai. Kai jauti tą pabaigos momentą, apima euforija. To mes ir siekiame. Man atrodo, kol ateini iki to jausmo, kelias gali atrodyti labai įvairiai“, – prieš pusantrų metų kalbėjo Monika Marija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)