aA
Tamsus žlugusio Vilijos Pilibaitytės-Mios verslo šleifas vis dar tęsiasi. Dar prieš mėnesį Mia viešai prabilo apie tai, jog jau kelis mėnesius jos turtu naudojasi kita įmonė ir net neketina jo grąžinti. Trečiadienio vakarą Mia bandė padėti tašką šioje istorijoje, tačiau į įsiplieskusį konfliktą, kurio metu Mia net buvo įkalinta, turėjo įsikišti ir policijos pareigūnai. Vis dėlto paini istorija ugningu ginču nepasibaigė.
Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi
Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi
© DELFI / Orestas Gurevičius

Restorano duris Druskininikuose Mia atvėrė balandžio pabaigoje. Tačiau vos kelis mėnesius sėkmingai klestėjęs verslas ėmė braškėti. Viduje kilo nesutarimų, kurie netruko pasiekti žiniasklaidą, ir restorano „Pepe“ durys buvo uždarytos.

Tačiau istorija tuo nesibaigė. Prabėgus keliems mėnesiams DELFI pranešė, kad buvusio Mios restorano vietoje duris atvėrė naujas restoranas pavadinimu „Vitaminas B12“. Keistas sutapimas, tačiau naujojo restorano interjeras atrodė kone identiškai V. Pilibaitytės-Mios restoranui, ant stalų net buvo tiesiamos tos pačios servetėles.

Kairėje - restorano "Vitaminas B12" interjeras, dešinėje - Mios restorano "Pepe" atidarymo akimirka
Kairėje - restorano "Vitaminas B12" interjeras, dešinėje - Mios restorano "Pepe" atidarymo akimirka
© DELFI montažas

Būtent tuomet Mia viešai prabilo apie ją slegiančius rūpesčius. Pasirodo, tie patys interjero elementai nebuvo keistas sutapimas, restorano duris užvėrusi Mia iki šiol niekaip nesusigrąžina jai priklausančio turto: baldų, kuriais dabar, anot Mios, nelegaliai naudojasi naujojo restorano šeimininkai.

Nuvyko atsiimti jai priklausančio turto ir liko įkalinta

Trečiadienio vakarą Mia galutinai nusprendė susigrąžinti jai priklausantį turtą ir, pasitarusi su bakroto administratoriumi bei susirinkusi visus reikiamus dokumentus, ryžosi tiesiog nuykti į naująjį restoraną ir atsiimti sau priklausantį turtą. Deja, viskas vyko visiškai ne taip, kaip ji tikėjosi. „Cirkas be pinigų“, – taip trumpai DELFI visą situaciją apibūdino Mia.

„Mes atvykome atsiimti sau teisėtai priklausančių daiktų, – pasakojo Vilija Pilibaitytė-Mia. – Tačiau, įvykus konfliktui, mes likome tarsi įkalinti. Juokinga, tačiau mane įkalino, mes negalėjome išeiti iš patalpų nuo penkių vakaro iki pat vidurnakčio. Net pavalgyti negalėjome, mano vyras atvežė man maisto ir perdavė jį per pareigūnus.“

Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi
Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi
© DELFI / Orestas Gurevičius

Mia pasakojo, kad restorano šeimininkai nesileido į jokias kalbas ir, rėždami savo tiesą, neleido Miai nė pajudėti. Negana to, buvo iškviesti ir policijos pareigūnai. „Ir jie juos kvietė, ir mes. Policijos pareigūnai neturėjo kaip pasakyti man, kad aš neteisi, nes matė situaciją“, – kalbėjo Mia.

Pokalbio metu Vilija Pilibaitytė-Mia pabrėžė, kad anstolės J. Jakimavičienės veiksmai teismo nutarimu jau yra nutraukti, viską perėmė bankroto administratorius, tačiau baldai vis dar nuomojami. „Pati antstolė vakar pasakė, kad nebeturi jokios galios, – tikino Mia. – Šiuo atveju už ten esantį turtą, kurio neatiduoda asmenys, kurie „daro“ naują verslą, yra atsakingas UAB „Baltijos altas“ direktorius. Jis turi perduoti viską bankroto administratoriui per 15 dienų, bet to padaryti negali.“

Konfliktą sprendė policijos pareigūnai

DELFI žiniomis, policijos pareigūnai į Druskininikuose esantį restoraną pirmą kartą buvo iškviesti apie 17 valandą vakaro. Vakaro metu policijos pareigūnai buvo kviečiami ne vieną kartą.

„Trečiadienį buvo gautas pranešimas, kad Druskininkuose, M. K. Čiurlionio gatvėje, kavinės personalas pranešėjui piktybiškai atsisako atiduoti jo asmeninius daiktus. Patruliams nuvykus minėtu adresu, šie kavinėje rado kelis asmenis, tarp kurių buvo kilęs ginčas dėl kavinėje esančių baldų. Vėliau paaiškėjo, kad konfliktas kilo tarp dviejų vyriškių ir moterų. Visi ginčo dalyviai buvo iš Vilniaus. Visiems asmenims buvo išaiškinta, kad dėl turtinio ginčo sprendimų jie turi teisę kreiptis į teismą civiline tvarka. Ginčo metu viešoji tvarka bei rimtis nebuvo pažeista, todėl konfliktuojančios pusės dėl ginčo rašyti skundus atsisakė“, – DELFI kalbėjo Alytaus apskrities VPK atstovė Kristina Janulevičienė.

Mia DELFI tikino, kad nenuleis rankų ir toliau kovos dėl savo turto. „Tie baldai, kuriuos noriu atsiimti, yra mano asmeninė nuosavybė, už juos esu sumokėjusi apie du tūkstančius eurų“, – kalbėjo Mia.

Visą šią situaciją Vilija Pilibaitytė-Mia vadina visiškai absurdiška. „Na, įsivaizduokite, kad ateinu, paimu jūsų rankinę su pinigine ir sakau, kad čia mano. Tada atvyksta policijos pareigūnai, jūs jiems parodote pirmkimo dokumentus, kad tai jūsų daiktai, o jie tepasako, kad nėra tikri, kad tokių daiktų neturite ir savo namuose“, – palyginimais kalbėjo dainininkė.

Vilija Pilibaitytė-Mia
Vilija Pilibaitytė-Mia
© DELFI / Orestas Gurevičius

Jos įtarimu, kai kurie į šią istoriją įsivėlę asmenys yra apglėbti negarbingos rankos.

Nors V. Pilibaitytė-Mia jai patalpas išnuomojusiems asmenims neliko skolinga, sumokėto depozito sakė taip ir neatgavusi. „Jie man net 3 tūkst. 500 eurų depozito negrąžino ir net nesiruošia to padaryti. Jaučiuosi patekusi į spąstus, bet tikrai nepasiduosiu ir kovosiu iki galo“, – tikino atlikėja.

Ir nors iš Druskininkų trečiadienio vakarą Mia grįžo nieko nepešusi, šios istorijos ji neketina taip palikti. Anot jos, yra ir kiti keliai, kuriais ji tikrai eis ieškodama teisybės.

Išnuomojo jos turtą, nors turėjo sandėliuoti

Jau anskčiau Mia yra pasakojusi, kad anstolės J. Jakimavičienės veiksmai jai atrodo nė visiškai teisėti – ji išnuomojo atlikėjos turtą, nors turėjo jį sandėliuoti. „Iš teisininkų sužinojau, kad antstolė neturi teisės išnuomoti mano turto – turi jį sandėliuoti, kad nenukristų turto vertė. Kas atsakys už sudaužytas taures ir kitus indus? Antstolė man atsakė, kad už nuostolius atsakys pati, kitaip tariant, ir susimokės pati“, – teigė Mia.

V. Pilibaitytė-Mia sako, jog teiravosi antstolės, ar būtų tikslinga parduoti areštuotą turtą ir už gautus pinigus apmokėti skolas. Tačiau iš anstolės sulaukė tik atsakymo, jog ši viską spręs pati. Scenos žvaigždė patikino, kad nemalonumai su antstole ją lydi jau kurį laiką: „Kartą nuvažiavome pas antstolę, kad sumokėtume skolą, dėl kurios areštavo baldus, tai ji mus net iš kabineto varė lauk. Aiški korupcija, man klausimų net nekyla. Bet ką gi aš galiu padaryti? Bet tai – dar ne viskas. Kai sumokėjau skolą, problemos nesibaigė, antstolė surado daugiau žmonių, kuriems esame įsiskolinę (buvę restorano darbuotojai – DELFI), kad galėtų vėl ramiai uždėti areštą“.

Prieš mėnesį anstolė tikino, kad jos veiksmai teisėti

Tuomet DELFI susisiekus su antstole J. Jakimavičienė, moteris pripažino ne sandėliuojanti, bet nuomojanti areštuotą turtą. Tačiau tik tam, kad atlikėjai nereikėtų mokėti už sandėliavimo paslaugas, mat ji ir taip skęsta skolose buvusiems darbuotojams.

Tiesa, antstolė patikino, kad areštuotas turtas priklauso įmonei, ne V. Pilibaitytei-Miai. Antstolė taip pat teigė, kad įranga nusidėvės bet kokiu atveju, jei taip nutiks – ji nuostolį apmokės iš savo kišenės. Tiesa, tik tuo atveju, jei tai ją įpareigos padaryti teismas.

Akimirkos iš V. Pilibaitytės-Mios restorano atidarymo balandžio mėnesį:

DELFI
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Algirdas Gataveckas prabilo apie kitą medalio pusę Lavrinovičių ir Didžiulių skandale: paleistas didelis smūgis, užkabinęs ne tik brolius (361)

Pastarosiomis dienomis netylanti sudėtinga Lavrinovičių ir Didžiulių šeimų situacija sulaukia...

Lavrinovičiams siūloma atsisakyti bylinėjimosi teisme: šis skandalas – proga broliams pasisakyti apie netinkamą elgesį (405)

Savaitės pradžioje Jurgio Didžiulio ir jo žmonos Ericos Jennings viešas pareiškimas dėl...

Lavrinovičių reklamos skandalo įkarštyje – brolių advokatės atsakas (602)

Brolių Lavirnovičių reklamos skandalas vis dar nerimsta. Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings...

Jausmingoje fotosesijoje įsiamžinusi plius dydžio modelis Paulina Galkontaitė prabilo apie svarbų grožio ritualą: jį perduos ir savo vaikams (4)

„Yra vienas ritualas, kuris svarbus kiekvienam iš mūsų. Jo mane išmokė mama”, – sakė plius...

Viktorija Siegel atvira – Danielius Bunkus neskubėjo tuoktis ir apie jos neištikimybę paskleidė klaidinančius gandus (125)

Šią vasarą pramogų pasaulį sudrebino skandalingos skyrybos. Socialinių tinklų žvaigždė...

Top naujienos

Žmogus, iliustravęs epochą: lietuvis tapo septintojo dešimtmečio legenda (5)

Nors Stasio Krasausko pavardė šiandien gal ir nėra plačiai žinoma, šis lietuvis buvo tikra...

Sutrumpinusi darbo savaitę įmonė skaičiuoja rekordinius metus: kiti mums sukioja pirštą prie galvos (10)

Prieš kelis metus statybinės chemijos produktų vystymo ir platinimo įmonė „Tegra State“...

Atvykę į nuostabaus grožio paplūdimį poilsiautojai gailisi: verslininkų įžūlumas siutina ne tik lietuvius (71)

Nors daug žmonių atvykę į vieną gražiausių Europos vietų – Pozitaną, Amalfio pakrantėje...

Sinoptikai perspėja: atkeliauja pirmosios šalnos (5)

Iš šiaurės besileidžiantis šaltasis atmosferos frontas atneš nedaug lietaus, tačiau oras keletu...

Net vidurinės nebaigęs vyras sugebėjo metus laiko dirbti gydytoju kolegoms nieko neįtariant (71)

Leidykla „Briedis“ pristato pasauliniu bestseleriu tapusią tikrą istoriją apie ano amžiaus...

Mokytojos pastaba kaukę pamiršusiam vaikui įsiutino mamą: pasiūlė paskaičiuoti, kiek tai kainuoja (396)

Išpuolis mokykloje, kurį patyrė kaukę pamiršęs vaikas, privertė jo motiną susimąstyti, ar...

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: praneša apie izoliacijos pokyčius (97)

Nuo pirmadienio, izoliuotis reikės atvykus iš Švedijos, Norvegijos, Bulgarijos, Gruzijos, Kanados,...

Brangiausių automobilių TOP 3: kokie modeliai bei kainos dominuoja Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje? (40)

„Porsche“, „Ferrari“, „Lamborghini“, „Bentley“ savo savininkus dažniausiai randa...

Amanda apie santykių formą, kurią praktikuoja retas: daugelis tai supranta kaip mano sutikimą miegoti su visais (56)

Amsterdame gyvenanti Amanda savo tikrojo vardo atskleisti nenori. Mergina atvira – ne visa jos...

CSKA nepaliko jokių vilčių Maksvyčio komandai – laimėjo Gomelskio taurę (2)

Maskvos CSKA penktadienį triuškinamai net 91:51 nugalėjo Permės „Parma“, kurią treniruoja...

|Maža didelių žinių kaina