aA
Kauno klubas, į kurį savaitgalį nebuvo įleista Mia Pilibaitytė, pirmadienį paviešino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip dainininkė ir jos draugė mėgina patekti į vidų, tačiau nesėkmingai – joms to padaryti neleidžia apsaugos darbuotojai. Vaizdo medžiagoje matomos ir kitos įvykio aplinkybės. Šio žingsnio naktinis klubas teigia ėmęsis po to, kai M. Pilibaitytė socialinėje erdvėje paskelbė, jų teigimu, tikrovės neatitinkančią informaciją apie „Mojo Lounge“.

Kauno klubas paaiškino, kodėl Mia nebuvo įleista

Kauno „Mojo Lounge“ bendraturtis Delfi pirmadienį papasakojo apie dar negirdėtas detales ir paaiškino, kodėl Mia su drauge nebuvo įleistos į klubą. Be to, pašnekovas su naujienų portalu pasidalijo ir įrašu, kurį užfiksavo vaizdo kameros.

„Filmuota medžiaga, ko gero, geriausiai gali parodyt, kas ten iš tiesų nutiko“, – teigė jis.

„Trumpai kalbant apie situaciją, ji atėjo be kaukės, atrodė neblaivi, pradėjo diktuoti savo taisykles, pasakė, kad jai negalioja tai, jog reikia įeiti su kauke. Ir viskas. Todėl apsauga jai pasiūlė pasirinkti kitą klubą. Incidento nebuvo. Tik tiek, kad paskui Mia su drauge prisifilmavo instagrame ir teigė, jog buvo užėjusios į klubą, jog jis jų nevertas. Tai buvo akivaizdus melas, jis mums nepatinka. Mes tai vertiname kaip šmeižtą“, – pridūrė klubo atstovas.

Filmuota medžiaga, kaip Mia spėjo anksčiau, yra be garso. Vaizdo įraše matyti, kaip atlikėja su drauge nepaiso ilgos eilės laukiančiųjų ir bando į klubą patekti be eilės. Tuomet apsaugos darbuotojas, kaip teigiama, jai paaiškino, jog į klubą patekti galima tik dėvint apsauginę veido kaukę. Vaizdo įrašą galite pamatyti straipsnio viršuje.

„Taip, vaizdai be garso, nes tik taip yra įrašoma. Tačiau vis tiek, manau, galima susidaryti bendrą vaizdą, kaip žmogus elgėsi. Mūsų apsaugininkas paaiškino, kad įstatymai numato prievolę dėvėti kaukes, o Mia pasakė, kad jai taisyklės negalioja ir kad apsaugos darbuotojas privalo ją tučtuojau įleisti, kitaip turės nemalonumų. Vėliau vaizdo įraše matyti, kaip draugė Miai pataria užsidėti kaukę, tačiau dainininkė nustumia ją į šoną ir dar kartą pagrasinusi nemalonumais išeina iš klubo prieigų“, – teigė jis.

Pasak klubo atstovo, Mia pasakodama apie įvykį meluoja – teigia, jog buvo įėjusi į klubą ir, pamačiusi, kad klubas jų nevertas, išėjo.

„Vaizdo įraše aiškiai matome, kad į klubą ji nė nebuvo patekusi, neadekvačiai vertina situaciją ir meluoja, galimai buvo apsvaigusi nuo alkoholio ar kitų medžiagų“, – Delfi teigė klubo atstovas.

Jis taip pat pasakojo, kad minimas klubas Kaune turi aiškias ir griežtas taisykles, kuriomis vadovaujasi apsaugos darbuotojai, todėl lankytojai, kurie jų nepaiso, į vidų nėra įleidžiami.

„Tikrai nėra išankstinio nusistatymo, tiesiog yra bendros taisyklės, kurios galioja visiems. Kiekvieną kartą, kai žmogus neįleidžiamas, trumpai aprašoma situacija, kodėl taip nuspręsta padaryti. Užfiksuojamas laikas, aplinkybės, priežastis. Viskas daroma tam, kad nebūtų taip, kaip senais laikais, kai tiesiog apsaugai nepatikdavo žmogus ir jo neįleisdavo. Dabar tikrai taip nėra. Yra aiškūs nuostatai, vidaus taisyklės, kurias apsauga žino. O pagrindinis principas labai paprastas – žmogus savo buvimu turi netrukdyti kitiems“, – aiškino vyras.

Pašnekovas pridūrė, kad dabartiniais laikais, kai visuomenė yra jautresnė dėl koronaviruso grėsmės, klubo darbuotojai dar uoliau peržiūri lankytojus, jog kitiems besilinksminantiems žmonėms nebūtų dėl ko jaudintis.

„Dabar klube galioja griežtos taisyklės dėl kaukių, tai įsivaizduokite, kaip mes reaguojame, kai ateina žmogus ir pareiškia, kad jam tai negalioja. Galbūt kur nors ir negalioja, bet mes įstatymų laikomės“, – tikino jis.

Pasiteiravus, ar klube yra taikyta praktika, kai koncertuojantis atlikėjas ar grupė turi įtakos publikai, kuri į renginį yra įleidžiama, o kuri – ne, pašnekovas pabrėžė, jog tokių privilegijų nėra ir niekas nesuteikia.

„Tikrai ne. Tokių atvejų, kad kas nors paprašytų, jog tam tikrų žmonių neįleistų, net nėra buvę. Per dešimt metų mano darbo praktikos tikrai to nebuvo.

Nereikia susireikšminti ir įsivaizduoti. Iš to, ką Mia skelbė instagrame, jog buvo klube ir klubas jų nėra vertas, trykšta savęs sureikšminimas. Gal žmogus įsivaizduoja, kad yra superžvaigždė ir kad jai neva turi galioti kitokios taisyklės. Nežinau. Aš nepažįstu šio žmogaus asmeniškai, neturėjau kontakto, tačiau matau, kuo šis žmogus dalijosi socialinėje erdvėje. Visa tai atrodo tikrai juokingai“, – sakė pašnekovas.

Klubo atstovas paaiškino, kad klubas tikrai neturi išankstinių nusistatymų, tiesiog reaguojama į žmones, dėl kurių nejaukiai gali jaustis kiti.

„Mūsų vienintelis noras, kad žmonės mūsų klube jaustųsi patogiai. O jeigu ateina žmogus, kuris yra neadekvatus ir įsivaizduoja esantis pasaulio bamba, tai galime nuspėti, kad kitu turės bėdų“, – pokalbį užbaigė vietos bendraturtis.

Trumpai apie konfliktą

Savaitgalį klube „Mojo Lounge“ koncertavo grupės „69 danguje“ narės. Socialiniuose tinkluose aktyvi G. Alijeva savo sekėjams parodė renginio užkulisius ir viename vaizdo įraše užsiminė, kad tą vakarą Kauno klube nebus įleidžiami tam tikri žmonės.

„Kiek girdėjau, nereikalingų žmonių čia neįleidžia“, – instagramo paskyroje kalbėjo G. Alijeva ir pridūrė, kad Mios klube taip pat tą vakarą nebus.

Su bičiule pasilinksminti užsukusi Mia iš tiesų nebuvo įleista į minėtąjį klubą. Dainininkė įtarė, kad čia pirštus prikišo tą vakarą koncertavusi G. Alijeva, kuri pastaruoju metu puoselėja romantiškus santykius su jos buvusiu vyru Nerijumi Antanavičiumi.

„Šitas karas man labai juokingas. Tiesiog asmeniškai palinkėsiu Godai, kad truputį nusiramintų, nes toks jausmas, kad mums po 18 metų ir mes čia kalamės. <...> Ji kelia apie mane story, tą žinau iš kitų žmonių. Tai labai juokinga ir vaikiška“, – 15min.lt teigė moteris.

Instagrame Mia pasidalijo keliais įrašais, kuriuose ji su bičiule neslėpė pykčio dėl to, kad nebuvo įleistos į klubą. Dainininkė, kuri Kaune gyvena tik kelis mėnesius, pasakojo, kad yra nusivylusi „Mojo Lounge“ tvarka, šią vietą vadino „paskutine bėda“ ir agitavo kitus kauniečius ten neiti.

Kiek vėliau feisbuke Mia taip pat brūkštelėjo trumpą įrašą apie tai, kad mielai pasižiūrėtų filmuotą medžiagą iš minėtojo klubo, kuris jai ir jos draugei užtrenkė duris.

„Labai noriu pamatyt prie klubo durų darytą vaizdo įrašą, kuriame dažniausiai nebūna garso, – skelbė dainininkė. – Labai noriu ir garso įrašą išgirsti! Man šiaip niekas net nesistengė paaiškinti, bet aš ir nelaukiau...“

Mia pridūrė, kad su bičiule vis tiek rado klubą, kuriame galėjo pasilinksminti. „Ten mus įleido su kaukėm, pabrėžiu, ir puikiai, beje, praleidome laiką“, – rašė ji.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(84 žmonės įvertino)
2.5357

Po ilgos tylos Rūta Ščiogolevaitė prabilo apie kitą Rolando moterį ir iš namų išneštus daiktus: noriu teisybės (303)

Jau ne pirmus metus skyrybų procesu gyvenanti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir jos vis dar...

Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės kolekcijoje – ir medalis iš elektronikos atliekų

Lietuvos penkiakovininkės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės iškovotų medalių kolekcija –...

Rūta Ščiogolevaitė – naujoje teismo akistatoje: dainininkės vyro laukia dar vienas išbandymas (155)

Jau ne pirmus metus skyrybų procesu gyvenanti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir jos vis dar...

Mia papasakojo, kur nukeliauja jos nenešiojami drabužiai ir kiek nepagailėjo brangiausiems bateliams: namuose jie stovi kaip eksponatas (84)

„Kalėdų dovanas pirkime iš mažų, vietiniu verslu užsiimančių įmonių. Iš kaimyno, kuris...

Šalia namų narkomanus užfiksavusi Goda Petrauskienė baiminasi dėl vaikų saugumo: tokius žmones pamačiusi per Heloviną dėčiau į kojas (86)

Prarasta ramybė ir saugumas – tokiomis nuotaikomis pastaruoju metu gyvena boksininko Evaldo...

Top naujienos

3 vakcinos, kurios šiemet būtinos kiekvienam – jų negavus viena liga gali apsunkinti kitą

Koronavirusas , gripas ir pneumokokas – trys itin pavojingos infekcijos, galinčios baigtis...

Seime – naujas siūlymas didinti pensijas: kiek svarbus būtų turimas stažas (139)

Siūloma senatvės pensijas visiems didinti vienodu tempu, darbo stažo įtaką panaikinti ne iš...

Pagaliau: Nausėda sutinka svarstyti Karoblio kandidatūrą į ES ambasadorius papildyta (90)

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį po susitikimo su Estijos prezidentu Alar Karis...

Patvirtinta: mokinių atostogų metu įsigalioja griežtesnė tvarka, besitestuojantys gaus testus į namus (50)

Vyriausybė praėjusią savaitę prailgino moksleivių rudens atostogas dviem dienoms, o šią...

ETT nurodė Lenkijai mokėti po 1 mln. eurų per dieną už ginčą dėl teismų papildyta (390)

Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTT) trečiadienį įpareigojo Lenkiją mokėti po 1 mln....

Prie mįslingai po vestuvių puotos dingusio klaipėdiečio paieškos prisijungė ir Uosto direkcijos pajėgos

Prie 31 metų vyro, dingusio naktį iš spalio 16-osios į 17-ąją, paieškų taip pat yra...

SAM viceministrė: iš reanimacijoje atsidūrusių koronaviruso pacientų neišgyvena net 70–80 proc. įvardino gydymo kainas (855)

Sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė Delfi laidoje „Iš esmės“...

Vilnius uždraudė šildytis akmens anglimi ir durpių briketais: baudos sieks iki 600 eurų (176)

Draudimas individualių ir daugiabučių namų butų gyventojams kūrenti krosnis akmens anglimi ir...

Nausėda teigia analizuojantis įstatymą dėl darbuotojų testavimo jų pačių lėšomis (35)

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia dar analizuojantis įstatymo pataisas, numatančias prievolę...

Ar rudieji ryžiai iš tiesų vertingesni už baltuosius? Štai kokių argumentų pateikia dietologai (1)

Leidinyje „Health“ sveikatos rubriką turinti sertifikuota visuomenės sveikatos specialistė,...