Du mėnesius vienetinius drabužius, lengvai priderinamus tiek kasdien, tiek iškilmingoms progoms, kūrusi dizainerė Aurelija Jurkšaitytė patikino – jai svarbu, kad tai, kas gimsta popieriuje, o vėliau įgyvendinama talentingų meistrų rankomis, tiktų daugeliui moterų.

Ne tik podiumui skirtą madą propaguojanti autorė yra mėgstama ir žinomų moterų – ne vienai Lietuvos garsenybei ji yra kūrusi tiek progines, tiek vestuvines sukneles, rašoma spaudos pranešime.

Šįkart vasaros vandens pramogų parke specialiai pristatymui įrengtu podiumu žengė ir dainininkė Eglė Jakštytė, tapytoja Gintė Ramutytė, „Mis Rally Žemaitija“ Aušra Gudvalytė, šokių trenerė Kristina Burneikienė.

A.Jurkšaitytė šypsosi – dideliu renginio išmėginimu tapo ne tik paruošiamieji darbai, bet ir neprognozuojamas oras.

„Vienu metu nuogąstavome, kad šventė gali visai neįvykti, nes likus maždaug valandai iki pristatymo ėmė siautėti stiprus lietus. Stichija nurimo tą akimirką, kai buvome suplanavę oficialiai pradėti renginį. Vos jam pasibaigus, saulė pasislėpė už krušą „padovanojusio“ ir dviem vaivorykštėmis viską vainikavusio debesies“, - apie dangaus jai įteiktą dovaną kalbėjo dizainerė.

Ją pasveikinti ir apžiūrėti antruosius veiklos metus pradedančio skaičiuoti atsinaujinusio „Wake Inn Vilkaviškis“ parko atvyko dainininkė Mia, kuri viešumoje pasirodė pirmą kartą po smurtinio skandalo Kauno viešbutyje, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, iliuzionistas Modestas Petrikas, plaukų stilistas Karolis Murauskas, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, dainininkė Aušrinė Gerikienė, šokėjas Saulius Skambinas su dukrele Mila ir mylimąja Živile Barzdaityte, grožio specialistė ir dizainerė Juana Balkevičienė, „Auksinių rankų“ ir kitų titulų laimėtoja, plaukų koloristė Inga Bagdonaitė, šou projektuose išgarsėję Vytenis ir Justina Partikai, verslo konsultantai Gintarė ir Andrius Armaliai, dainininkas Rolandas Petrikis su žmona Janina, medalių kūrėja Irina My My.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją