Marijonas buvo pakviestas vesti specialiai Šv. Valentino dienai skirtą TV3 muzikinį šou „Trys Muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“. Marijonui, ne vienerius metus dirbančiam televizijoje, teko vesti įvairaus žanro laidas – nuo pokalbių šou iki muzikinių laidų. M. Mikutavičius tikina: kiekviename žanre jis jaučiasi gerai, bet labiausiai mėgsta tiesioginį eterį.

„Man patinka vesti pokalbių šou, kuomet pašnekovai yra protingi. Taip pat patinka ir muzikiniai projektai, jei muzika kokybiška. Bet labiausiai mėgtu tiesioginį eterį, nes viskas jo metu yra nesumeluota, tikra. Nors vedėjui ir tenka daug atsakomybės – jei nusišnekėsi būsi pats kaltas – tiesioginio eterio metu visai kita kokybė ir energetika. Montaže lieka šiek tiek apgaulės, o tiesioginis eteris yra daug kuo panašus į koncertą“, – atviravo Marijonas.

„Meilė be muzikos tikrai gali egzistuoti, tačiau muzika be meilės – niekaip. Meilė yra toks didingas jausmas, kad dėl jos ar dėl meilės kančių sukurta ne viena daina. Meilė skatina ne tik muziką, bet ir kūrybą apskritai. Dėl meilės rašomos eilės ir knygos, statomi spektakliai ir kuriami filmai. Meilė – tarsi visko priežastis, – romantiškai dėstė dainininkas ir pridūrė. – Man pačiam meilė yra kai tu ilgiesi kažko ir nori tuo kažkuo rūpinti“.

Tiesa, paklaustas, ar vis tiks savo mylimajai, dizainerei Ievai Daugirdaitei dėmesį rodo tik meilės dieną, žinomas vyras buvo kategoriškas – meilės diena ar ne, mylėti moteris reikia kasdien.

„Aš esu tos kartos, kad man į Valentino dieną nusispjauti. Sąsajų jokių su šia diena neturiu ir man ji nėra svarbi. O žmonės yra kūrybingi padarai, todėl susigalvoja ir Tarptautines orgazmo, ir Sekso ir Meilės dienas. Šiaip, jei žmogus nori švęsti meilę, diena tam – nesvarbi“, – pasakojo TV3 projekto vedėju tapęs M. Mikutavičius.

Prodiuserių kompanijų „TeamDream“ ir „Videometra“ kuriamas muzikinis šou „Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ į netikėtas komandas – trio – subūrė didžiausias žvaigždes, kurios kviečia prie ekranų kartu atšvęsti Šv. Valentino dieną, prisimenant įsimintiniausias ir labiausiai sukrečiančias meilės istorijas.

„Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ muzikiniame šou dalyvauja ryškiausi šalies vardai: Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, Ineta Stasiulytė, Deivydas Meškauskas, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Irena Starošaitė, Andrius Butkus, Džiugas Siaurusaitis, Justina Žiogaitė, Ramūnas Rudokas, Birutė Petrikytė, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Rafailas Karpis, Vaiva Budraitytė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, „Patrulis“ Algis Radzevičius, Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Inga Norkutė, Sakalas Uždavinys ir kiti.

Projekto komisijoje – laidų kūrėjas ir vedėjas Arūnas Valinskas, aktorė Kristina Kazlauskaitė, dirigentas Donatas Katkus ir baleto primarijus Nerijus Juška.

Akimirkos iš laidos filmavimo:

„Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ – jau vasario 13 d. 19.30 val. per TV3.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)