Renginyje apsilankė ne tik pagrindiniai filmo aktoriai Vytautas Rumšas jaunesnysis, Rimantė Valiukaitė, Toma Vaškevičiūtė, Kirilas Glušajevas, Aušra Giedraitytė ir kiti, bet ir juoko iš ekrano pasisemti atėję Vidas Bareikis, Indrė Stonkuvienė, Lukas Gricius, Inga Stumbrienė, Merūnas Vitulskis, Jolanta Svirnelytė, Elena Puidokaitė-Bruzgulienė ir kiti viešumoje dažnai matomi veidai.

Akimirkas iš raudonojo kilimo galite pamatyti fotogalerijoje:

„Ši diena man yra savotiška rugsėjo pirmoji, kurios laukiau labai ilgai. Be galo džiaugiuosi, jog pirmoji po pandemijos premjera, kurioje dalyvauju, yra būtent mano filmo ir mes pagaliau išleidžiame savo „vaiką“ į kino sales. Esu be galo dėkingas visai komandai labai sunkų darbą filmavimo aikštelėje ir fantastiškus aktorių pasirodymus. Istorija apie vyrą, atsibudusį moters kailyje – neįtikėtinai šmaikšti, įdomi ir dar nematyta Lietuvos kino istorijoje. Tikiu, kad filmas patiks itin plačiai auditorijai tiek savo humoru, tiek aktualiomis temomis apie vyrų ir moterų santykius. Net praėjus dviem metams po filmavimo pradžios, šių temų aktualumas, mano nuomone, net sustiprėjo”, - pranešime spaudai sako režisierius Robertas Kuliūnas.

Šios dėl pandemijos atidėtos premjeros itin laukia ir pagrindinis istorijos veidas – aktorius V. Rumšas jaunesnysis. Paklaustas, kas būtų sunkiausia, jei iš tiesų vieną rytą nubustų moterimi, jis teigė, jog sudėtingiausias iššūkis, tekęs dailiosios lyties atstovėms yra naujos gyvybės atvedimas į šį pasaulį.

„Dar joms tenka, pavyzdžiui, grimuotis. Daug vyrų tikrai vyrai nežino, kiek moterims reikia praleisti laiko ir ką reikia iškęsti, norint pasidažyti blakstienas, kai net akys ašaroja, ar, juo labiau, kuomet bandoma nusilakuoti nagus. Apie depiliaciją bijau net pagalvoti. To tikrai neiškęsčiau“, – juokėsi aktorius.

R. Valiukaitė, po klausimo, ar dabartiniame pasaulyje, ne prieš kameras, jai dažnai tenka pasijusti vyru, sakė: „Deja, bet šiandien moterims vis dar tenka pakovoti dėl vietos po saule. Bet mes nesame, kaip daugelis mano, silpnos, todėl kebliose situacijose greitai viską išsprendžiame. Reikalai būtų kitokie, jei vieni kitiems jaustume daugiau pagarbos. Neabejoju, jog pamatę šį filmą tikrai apie tai susimąstysite“.

Naujoji lietuviška juosta pakvies žiūrovus susipažinti su Giedriumi (akt. Vytautas Rumšas Jaunesnysis). Jis – populiariaus žurnalo redaktorius, kurį supa gražios moterys, bet kuriam neįdomi niekieno kito, o ypač moterų, nuomonė. Egocentrikas, egoistas, šovinistas – tik jo charakterio „ledkalnio viršūnė“.

Vis dėlto nesiskaitymas su kitais vieną dieną kardinaliai pakeičia Giedriaus gyvenimą: jis atleidžiamas iš darbo, o jį pakeičia jauna ir ambicinga redaktorė Ieva (akt. Toma Vaškevičiūtė). Įsiutęs ir padauginęs bare, Giedrius netikėtai atsiduria pas būrėją, o kitą rytą pasitinka didžiausiame savo košmare – jis atsibunda moterimi (akt. Rimantė Valiukaitė). Kaip jam teks elgtis? Ar „alfa vyras“ gali išgyventi moters kailyje? Ko vyrai nežino apie moteris? Ką jos slapta žino apie vyrus? Ar iš viso įmanoma jas suprasti?

Juoką į kino teatrus grąžinanti juosta „Ko nežino vyrai“ didžiuosiuose ekranuose pasirodys jau šį penktadienį, rugsėjo 16 dieną.

Filmo anonsas:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės