aA
Vis dažniau žiniasklaidoje minimas ir vos prieš kelias dienas vairuotojo pažymėjimą atgavęs kriptovaliutininkas Paulius Aršauskas šią savaitę tradiciškai tapo patruliuojančių pareigūnų taikiniu. Nors šįkart policija verslininką tik sustabdė, patikrino dokumentus ir palinkėjo gero kelio, socialiniuose tinkluose ėmė sklisti kalbos, kad P. Aršauskui ir „vėl nepasisekė“.
Paulius Aršauskas / Foto: DELFI, Vincas Alesius

Dažnai centrinėmis Vilniaus miesto gatvėmis savo prabangiu „Lamborghini“ važinėjantis P. Aršauskas neretai sulaukia ne tik kitų eismo keleivių ar praeivių žvilgsnių, bet ir policijos dėmesio.

Paskutinį kartą kriptomilijonieriaus vairuojamą automobilį pareigūnai sustabdė ketvirtadienį vakare. Policijos automobilį ir šalia jo vardiniais numeriais puoštą „Lamborghini“ užfiksavo fotografas Vincas Alesius, kuris šiuo kadru pasidalino socialiniame tinkle.

Tai, kad policija gana dažnai stabdo jo akį traukiantį „Lamborghini“ pastebėjo ir pats Paulius. „Nieko nenutiko, tiesiog eilinį kartą, matyt, norėjo prie kažko prikibti. Atakuoja mane labai, tačiau viskas baigėsi gerai, praleido mane“, – DELFI komentavo jis.

Ką tik vairuotojo pažymėjimą atgavęs Paulius Aršauskas – ir vėl policijos taikiklyje
© DELFI / Domantas Pipas

Trečiadienį socialiniuose tinkluose pasklido dar kita fotografija, kurioje tą pačią dieną vairuotojo pažymėjimą atgavęs P. Aršauskas savo automobilį paliko neleistinoje vietoje sostinėje. Internautai suskubo komentuoti, kad vos teisę vairuoti susigrąžinęs verslininkas netrukus ir vėl gali susidurti su nemalonumais. Nepaisant to, viskas baigėsi Pauliaus naudai.

„Ten buvo tik laikinai pastatyti kelio ženklai, prieš atvažiuojant popiežiui. Jeigu dėl to baustų, tai ten reikėtų bausti kokį tūkstantį vairuotojų. Baudos negavau, dabar tikrai labai stengiuosi važinėti tvarkingai“, – tikino jis.

Vairuotojo pažymėjimą atgavo prieš kelias dienas

DELFI primena, kad vairuotojo pažymėjimą P. Aršauskas atgavo rugsėjo 19-ąją.

„Emocijos yra puikios. Džiugu, kad Lietuvoje yra tiesa. Vieni pareigūnai norėjo neadekvačiai iš manęs atimti teises, tačiau yra ir normalių pareigūnų, kurie viską atlieka pagal įstatymus ir jie man grąžino vairuotojo pažymėjimą. Teisybė yra atstatyta“, – trečiadienį džiaugėsi Paulius.

Kriptomilijonieriui vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas dėl chuliganiško vairavimo, tačiau Paulius su tokiais kaltinimais nesutiko ir teisybės nutarė ieškoti teisme. Kol teismas nagrinėja šią bylą, verslininkas ir vėl gali sėdėti prie savo „Lamborghini“ vairo.

„Jeigu pamatytumėt vaizdo įrašą, kurį trečiadienį apžvelgėme teisme, tai ten aiškiai matyti, kad aš nerodžiau posūkio, o man nori pripaišyti chuliganišką vairavimą. Nenoriu plėstis šia tema, nes vis dar vyksta tyrimas. Nelabai galiu tai komentuoti. Tiesiog man įdomu, kam daromos tos vaizdo kameros, jei pareigūnai šneka viena, o jos rodo visai ką kitą. Juk taip neturi būti. Ką rodo kameros, tai ir turi būti tiesa, o ne tai, ką sako pareigūnai, kurie socialinėse erdvėse nori išgarsėti, nubausdami žinomą asmenį su garsesne mašina. Manau, kad tokiu būdu žmogus norėjo išgarsėti, todėl ir pučia burbulus. Esu prieš tokius dalykus“, – DELFI kalbėjo verslininkas, kurį neva jau kurį laiką kelyje sustabdo tas pats pareigūnas.

„Paprastas žmogus, kuris negalėtų pasisamdyti geresnių advokatų, jau seniai būtų suvalgytas ir paliktas likimo valiai“, – pridūrė pašnekovas.

Paulius įvertina galimybę, kad pasibaigus vis dar vykstančiam teismo procesui, jis ir vėl gali prarasti teisę vairuoti.

„Gali būti, jeigu taip teismas nutars. Tačiau visas procesas gali užtrukti ir iki pusės metų. Gali ir neatimti pažymėjimo, o tik išrašyti baudą. Kitaip tariant, visko dar gali būti. Čia jau neaišku, kaip bus. Spręs teisėjas“, – pasakojo P. Aršauskas ir plačiau papasakojo, kodėl jam apskritai buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas.

„Kol vyksta teismas, aš galiu vairuoti. Mane sustabdė ne už girtumą, o už smulkius kelių eismo pažeidimus. Mano advokatas po šio įvykio buvo apskundęs teismo nutartį paskutinę dieną, tačiau kažkodėl policijos duomenų bazėje ši informacija neatsinaujino. Nepaisant to, aš turėjau oficialų teismo raštą, kad viskas yra apskųsta, viskas yra gerai. Tą naktį mane sustabdė tas pats pareigūnas, kuris man nori pripaišyti chuliganišką vairavimą. Įsivaizduojat? Tas pareigūnas yra gana žinomas socialiniuose tinkluose. Jis sustabdė mane už neva chuliganišką vairavimą, o po mėnesio ir vėl buvau sustabdytas. Kitaip tariant, jis mane dažnai stabdo ir bando prikibti. Esmė tokia, kad sustabdžius mane jis atėmė mano vairuotojo pažymėjimą, nors jam ir rodžiau oficialų teismo patvirtintą dokumentą. Anot jo, jam buvo būtina tą informaciją matyti ir duomenų bazėje. Tokiu būdu jis švaisto mokesčių mokėtojų pinigus. Jis sugaišo krūvą valstybės tarnautojų laiko ir nieko iš to nepešė. Jis atėmė vairuotojo pažymėjimą, nors neturėjo teisės to padaryti“, – tęsė jis.

Prie prabangaus „Lamborghini“ vairo Paulius negalėjo sėstis beveik mėnesį, tad visą šį laiką jis sėdėjo keleivio vietoje. Nepaisant to, jis džiaugiasi ir vėl savo rankose laikydamas vairuotojo pažymėjimą.

„Vairuotojo pažymėjimo neturėjau apie tris savaites. Samdžiausi ir vairuotoją, ir draugai padėjo, ir brolis padėjo. Kitaip tariant, buvo daug galvos skausmo. Tačiau ką man dabar daryti? Rašyti tam pareigūnui skundą? Prašyti kompensacijos už vairuotoją? Aš visada esu už žmogiškumą. Jeigu kažką darau ne taip, ne pagal įstatymus, už tą ir turiu atsakyti. O ne už kažkokius išgalvotus dalykus, kurių nepadariau“, – pasakojo verslininkas.

DELFI susisiekė su Vilniaus apskrities vyr. policijos komisariatu ir sulaukė patvirtinimo – P. Aršauskas iš tiesų atgavo teisę vairuoti.

„Taip, mes galime patvirtinti, kad trečiadienį jam (P. Aršauskui – DELFI) buvo numatyta grąžinti vairuotojo pažymėjimą. Buvo gautas sprendimas iš teismo, kad jo skundas yra priimtas nagrinėti, o kol jis bus nagrinėjamas, jam yra grąžinta teisė vairuoti“, – DELFI teigė Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas.

Vairuotojo pažymėjimą prarado dėl chuliganiško vairavimo

Primename, kad P. Aršausko minimas policijos sustabdymas įvyko rugpjūčio 23-iąją dieną. Žinomo vyro vairuojamą „Lamborghini“ Žirmūnuose sustabdė policijos pareigūnai. Atliekant patikrinimą paaiškėjo, kad P. Aršauskas vairuotojo pažymėjimą metams laiko prarado jau prieš mėnesį už chuliganišką vairavimą.

Kareivių ir Žirmūnų gatvių sankryžoje sustabdytas tinklaraštininkas ir milijonieriumi socialiniuose tinkluose vadinamas vyras policijos pareigūnui neprieštaravo. Pareigūnas tik konstatavo faktą, jog P. Aršauskas vairuotojo pažymėjimą yra praradęs ir vairavo neturėdamas tam teisės.

Pats kriptovaliutų milijonierius aiškino, jog tai tik klaida ir jo advokatas viską turėjo sutvarkyti anksčiau, o vairuotojo pažymėjimą jis neva atgaus jau kitą dieną.

„Advokato klaida. Ne mano. Vairuotojo pažymėjimas bus grąžintas rytoj. Klaida pas jus duomenų bazėj“, – tąkart aiškino jis.

Tačiau tuomet pasirodė, kad P. Aršausko advokatas per 20 darbo dienų nespėjo pateikti skundo ir jis nebuvo priimtas. Todėl patruliai, kurie tikrino sustabdyto vyro duomenis, matė informaciją, jog jis neturi teisės vairuoti.

Dėl to jam nuspręsta skirti baudą.

P. Aršauskas išgarsėjo po to kai socialiniuose tinkluose pradėjo publikuoti vaizdo įrašus, kuriuose demonstravo prabangą. Jis taip pat noriai pasakojo ir apie kriptovaliutas bei tai, kas, anot jo, padeda jam susikrauti milijonus. Nors dar aprodydamas DELFI savo aplinką, kurioje dirba bei laiko prabangius automobilius, vyras užsiminė, kad pats milijonieriumi savęs nepavadino, o tai tik jo gerbėjų sugalvota etiketė.

„Aš ir pats savęs milijonieriumi nevadinu. Niekada to nesakiau. Ar turiu milijonus? O kaip manote? Tai sugalvojo žmonės. Mama taip pat, įtariu, seka mane. Tačiau ji ir pasitiki, nes žino, kad nesu kvailas. Tik jei paprašo ko nors nedėti, stengiuosi nenervinti", – pasakojo jis interviu apie gyvenimą, santykius ir verslą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Skaisgirių skyrybos bus skandalingos: išplatintuose kadruose tik suaugusiems – jų santykių dramos? (198)

Skirtingais keliais sukantys Vaida ir Rolandas Skaisgiriai, regis, gražiuoju neišsiskirs. Nors pora...

Dėl galimo Sandros Grafininos nužudymo įtariamam jos sutuoktiniui – negailestingas teismo sprendimas (64)

Didelio visuomenės susidomėjimo sulaukusi buvusios „Olialia pupytės" Sandros Grafininos dingimo...

Niekada nedirbusi ir su tėvais gyvenanti 30-metė Lina įpykdė lietuvius: pasakiau garsiai, ką galvoja kiekviena moteris (736)

Laidos „ Yra, kaip yra “ herojė savo pasisakymais apie pinigus ir vyrus kaip reikiant įkaitino...

40-metį atšventęs Vilius Tarasovas – apie (ne)tikrus „Bavarijos“ skandalus, pažintį su Violeta ir tai, ko niekada sau neleistų (35)

Penktadienis dainininkui Viliui Tarasovui buvo ypatingas. Gegužės 17-ąją jis atšventė prasmingą...

Top naujienos

Nausėda nutarė kirsti atgal: Šimonytės štabo lėšos pasiekė konservatorių partijos narius ir giminaičius (99)

Pirmadienį, likus mažiau nei savaitei iki antrojo prezidentinių rinkimų turo, Ingridos Šimonytės...

Oligarchai nusamdė aukščiausios kategorijos mušeikas, gyventojai įtūžo – galiausiai įsikišo Putinas (143)

Istorija apie nepastatytą bažnyčią Uralo kalnų mieste Jekaterinburge pasižymi visais elementais,...

Gyvai / DELFI Diena. Finalinis Nausėdos interviu: kandidatų kampanijų pinigai ir kiti aštrūs klausimai vyksta apklausa (38)

Išskirtinai „DELFI Dienai“ – kandidato į Prezidentus G. Nausėdos interviu: kodėl papuolė į...

Vairuojantys „devyndarbiai“ prisipažino apie avarijas: net nepastebėjo partrenkto žmogaus (3)

Sėdę prie vairo vairuotojai nesugeba susitelkti svarbiausiai veiklai – vairavimui, sako saugaus...

Zelenskiui – Kremliaus perspėjimas (47)

Kremlius antradienį perspėjo Ukrainos naująjį prezidentą Volodymyrą Zelenskį neprašyti...

Metė gydytojos darbą ir išėjo „į niekur“ – dabar valdo sėkmingą verslą

Prieš trejus metus rezidentūros studijas atidėjusi perspektyvi gydytoja Rūta Merkytė nėrė į...

Nauja tendencija: turtingieji kuria šeimos biurus, kad dar labiau praturtėtų (53)

Pasaulyje daugėja šeimos biurų, kurie skirti padėti turtingoms šeimoms ne tik valdyti jau turimą...

Surplys atleido NMA vadovą Bėrontą papildyta Bėronto komentaru (25)

Šiandien žemės ūkio ministras Giedrius Surplys pasirašė įsakymą dėl Nacionalinės mokėjimo...

Įvardijo sritį, kurioje Lietuva ir Portugalija yra ES čempionai (4)

Prognozės dėl Vilniaus vakarinio aplinkkelio pasitvirtino – ši miesto arterija žymiai sumažino...

Artūras ir Augustinas Rakauskai atsidalino verslus: toliau vystys savarankiškai (25)

Investuotojai Artūras Rakauskas ir jo tėvas Augustinas Rakauskas pranešė, kad keičia iki...