Gausi bei šypsenomis pasipuošusi Žvagulių šeima nusprendė trumpam sustabdyti laiką ir įsiamžino profesionalioje fotosesijoje.

Šiltose nuotraukose galima pamatyti ne tik Žilviną su žmona Irena Starošaite, bet ir daugiau giminės narių: sūnų Ąžuolą su žmona Ineta ir vaikais, sūnų Rytį su žmona Laura, Irūnos ir Inetos mamą Ramutę bei kitus.

Daugiau nei du dešimtmečius sėkmingą sąjungą puoselėjantis Žilvinas ir Irena – viena žymiausių ir gražiausių lietuviškosios muzikinės padangės porų. Dažnas, matydamas jų bendrą veiklą tiek scenoje, tiek už jos ribų, bando išsiaiškinti tvirtų santykių paslaptį.

„Tų paslapčių, ko gero, nėra, yra tiesiog noras būti šeimoje, būti su žmogumi. Manau, jog pagrindinis dalykas yra galvoti pirma ne apie save, o apie šalia esantį: ar tu nori jam padovanoti gražią dieną, gražią emociją arba net gi ir aštrią emociją“, - kiek anksčiau yra atviravusi Irena.

Tvirtas ryšys spinduliuoja ne tik tarp Žilvino ir Irenos, bet ir tarp visos Žvagulių šeimos. Tris sūnus užauginęs charizmatiškas žemaitis neslepia, jog visuomet troško dukters, tad gimus sūnaus Ąžuolo pirmagimei Barborai, Žilvino gyvenime išsipildė ilgai laukta svajonė.

„Aš esu ne senelis, o opapa. Taip pats vadinau savo senelį, todėl džiaugiuosi tęsdamas šią tradiciją. Nenoriu įžeisti kitų esamų ar dar būsimų anūkų, tačiau Barbora – mano vaikas, mano karalaitė, o aš – jos karalius. Žinoma, visus anūkus myliu ir mylėsiu lygiai, tačiau Barbora yra pirmoji, ji išlošė aukso puodą ir dėl jos padarysiu viską“, – gražiausius žodžius apie anūkę yra kalbėjęs Žilvinas.

Artimą visos šeimos ryšį galima išvysti ir jų fotosesijoje:

Mažoji Barbora seka muzikalių tėvų ir senelių pėdomis – neseniai ji ir Ž. Žvagulis pristatė bendrą dainą, pavadinimu „Lopšinė“.

„Taip jau nutiko, kad pirmajam sūnui sukūriau lopšinę, o dabar atėjo laikas ir pirmajai anūkei. Kadangi su Barbora praleidžiam ne tiek ir daug laiko, tegul lopšinė bent kažkiek užpildo tą laiko trūkumą ir jaučia, kad aš vis tiek šalia“, – yra sakęs atlikėjas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės