„Su sese pabuvome ne tik romantiškomis damomis, bet ir grįžome į vaikystę – prisiminėme riestainius, spalvingus riedučius, žaismingus akinius ir daugybę kitų atributų, kurių mūsų namuose nebėra jau seniai“, - su šypsena sakė G. Stiklickienė.

Ji norėjo, kad svarbios asmeninės šventės proga Kristinai netektų rūpintis niekuo – nei vaišėmis, nei svečiais, nei drabužiais, nei makiažu.

Šįsyk profesionalę visažistę palepino jos kolegė Karolina Kaminskaitė bei kirpėjas Karolis Murauskas.
Tik atvykusi į Akmenių dvarą K. Bielskienė suprato, jog jos laukia kažkas neįprasto.

G.Stiklickienė iš anksto buvo sutarusi su fotografe Jūrate Kripaite bei stilistėmis Kristina Danileviče ir Erika Valiukaite, kad iškilioje, interjeru išsiskiriančioje vietoje vyks fotosesija. Merginoms buvo patikėta sukurti tris sukaktuvininkės bei jos sesers įvaizdžius – romantišką, žaismingą ir pašėlusį. Kristina ir Gerda tąsyk dėvėjo tiek vestuvines sukneles, tiek trumpučius šortus, tiek seksualius apatinius.

TV „gelbėtojos“ seserį itin nudžiugino riestainiai, tapę ne tik fotosesijos dalimi, bet ir vaikystės prisiminimu.

„Žinoma, tokių spurgų, kokios yra dabar, prieš tris dešimtmečius nė rėgėti nebuvome rėgėję. Bet jos mums priminė šviežutėles bandeles ir riestainius, be kurių puiki vaikiška diena kažkada nė nebuvo įsivaizduojama“, - sakė pašnekovė.

Jos sesuo iki šiol mėgsta bandeles, o G. Stiklickienė jaučia silpnybę pieniniam šokoladui.
Gėlėmis Akmenių dvarą tąkart išpuolė jo savininkė, floristė Kristina Rimienė.

TV „gelbėtoja“ sako, kad su seserimi jos sutarė visada. Nors merginos kartais ir susikirsdavo dėl mėgiamų daiktų ar drabužių, tas dvi dukteris auginusių Aldonos Rėkienės bei Jono Rėkaus namuose būdavo retai.

G.Stiklickienė sako visuomet mėgusi daryti artimiesiems staigmenas ar dovanoti netikėtas dovanas. Kartą seserei per gimtadienį ji atvežė mažytį šunelį. Įsimintina buvo ir Kristinos šventė, kuomet užrištomis akimis sukaktuvininkė buvo nuvežta į pokylio vietą, kur jos laukė artimiausi draugai.
„Kristina – lėtesnė, kuopštesnė, mėgsta gaminti valgyti. Aš šiais klausimais esu visiška jos priešingybė“, - sakė G. Stiklickienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (62)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės