aA
Skandalingai Lietuvoje išgarsėjusios Emmos Hulse gyvenime – pokyčiai. Laidos „Yra, kaip yra“ herojė, anksčiau pasakojusi, kad dėl savo gražios išvaizdos susiduria su problema susirasti darbą, išsiskyrė su savo vaikinu, kurį eteryje vadino „vergu“. Tikrasis jos buvusio širdies draugo vardas – Mateusz. Anot Emmos, 26-erių metų vaikinas, kuris dirba aktoriumi, tapo psichiškai nestabilus, todėl jiedu pasuko skirtingais keliais.
Emma Hulse
© Asmeninio albumo nuotr.

„Išsiskyriau su vergu, nes jam pasimaišė protas ir Lietuvoje jo vos neišvežė į psichiatrinę. Jis daužė sienas, rėkė, mėtė daiktus. Anksčiau jis gyveno su manimi. Dabar ieškausi naujo buto“, – DELFI pasakojo ji.

Nuo praėjusių metų kartu su Mateusz buvusi Emma sako, kad nuo pat pirmos jų pažinties dienos ji žinojo apie jo neva silpną psichinę būklę, tačiau, kaip tikina pašnekovė, ji siekė jam padėti.

Į feisbuką grįžusi Emma tūkstančius gerbėjų stebina erotiškais kadrais
Į feisbuką grįžusi Emma tūkstančius gerbėjų stebina erotiškais kadrais
© Instagram

„Aš perėjau kraujo kelius dėl šio žmogaus. Man buvo jo gaila, bet turiu širdį ir jam padėjau, kiek galėjau – įdarbinau, apmokėjau jo sąskaitas ir suradau būstą, skolinau pinigų, bet ką gavau atgal – niekas nežinojo, nes jis nenorėjo, kad kažkas apie tai žinotų. Bet dabar aš nebijau kalbėti. Visi sakė, kad jis ne viso proto ir jam reikia pagalbos, bet aš nenuleidau rankų ir tikrai badžiau jam padėti. Nepaisant to, jis buvo labai nestabilus ir neturėjo jokio pasitikėjimo savimi“, – tikina ji.

Emma pasakoja, kad kai ji ėmė sulaukti vis daugiau žiniasklaidos dėmesio, jos vaikino būklė laikui bėgant tik prastėjo. Tiesa, fizinio smurto, kaip tikina ji, niekada jų santykiuose nebuvo.

„Visas šitas mano populiarumas jį vedė iš proto ir nuo pavydo, streso jį net pykindavo. Nei draugų, nei draugių jis man neleido turėti, norėjo visą laiką leisti kartu ir nenorėdavo, kad aš eičiau kažkur viena. Jis manipuliuodavo, kad jei su kuo nors pakalbėsiu, išsiskirs su manimi ir išsikraustys. Jei su kuo nors pakalbėdavau, jis iš karto susirinkdavo daiktus ir išsikraustydavo. Taip buvo nutikę labai daug kartų. Užblokuodavo mane socialiniuose tinkluose. Norėjo, kad aš jausčiausi blogai. Ji norėjo, kad liūdėčiau ir prašyčiau jo atgal. Man buvo labai sunkus laiko tarpas ir jis tai žinojo, nepaisant to, jis vis tiek bandė sukelti man dar daugiau streso, melavo ir užgožė. Jaučiausi prastai, bet jam tai nerūpėjo. Jam rūpėjo tik jo paties mama“, – DELFI pasakojo Didžiojoje Britanijoje gyvenanti mergina.

Paskutinis jų aršus konfliktas įvyko tada, kuomet jiedu kartu svečiavosi Lietuvoje.

„Lietuvoje mes išsiskyrėme dėl to, kad pamečiau jo piniginę kažkur savo name. Aš niekada nemačiau ko nors taip verkiančio ir rėkiančio žmogaus. Jis rėkė per visą gatvę, šaukėsi savo mamos ir brolio. Netrukus skambino broliui ir mamai, kad atvažiuotų surasti piniginę ir jį pasiimtų namo. Brolis jau važiavo iš Lenkijos jo pasiimti, jis norėjo mane palikti vieną, nors planavome grįžti kartu. Jis buvo labai prastos būsenos. Man buvo taip gėda. Subėgo visi mano kaimynai, jau norėjo kviesti policiją ir greitąją. Jo vos neišvežė. Man buvo labai baisu, nes jis po to su manimi visiškai nešnekėjo. Bijojau, kad ką nors padarys. Galiausiai jis rado piniginę po kelių valandų name. Visi kaimynai ir aš buvome ištikti šoko“, – tikina pašnekovė.

Nepaisant to, pora į Londoną grįžo kartu. Tiesa, ir čia konfliktų jie neišvengė, nes Mateusz grįžo į savo šeimos namus.

„Kuomet mes grįžome, jo mama norėjo, kad jis gyventų su ja ir kartu su ja būtų visą laiką. Ji manipuliuodavo juo, jei jis palikdavo ją ilgesniam laikui vieną, ji pradėdavo vartoti alkoholį. Dėl viso šio nestabilumo ir pavydo jis tiesiog išsikraustė. Jis man sakė, kad nori likti draugais, bet iš tikrųjų melavo. Tiesa, jis labai supanikavo, kai suprato, kad aš ieškosiu naujo žmogaus“, – išduoda ji.

Į feisbuką grįžusi Emma tūkstančius gerbėjų stebina erotiškais kadrais
Į feisbuką grįžusi Emma tūkstančius gerbėjų stebina erotiškais kadrais
© Instagram

Emma sako, kad šioje istorijoje ji mato ir savo klaidą.

„Mano klaida ta, kad aš išsirinkau tokį beviltišką žmogų, bet pradžioje jis toks nebuvo. Man atrodo, kad jį sugadino jo paties šeima. Pririšo ir neleido dirbti, nebent jo šeimos ūkyje. Visi pažįstami sakė, kad jis išprotėjęs. Bandžiau samdyti psichologą, nes jis norėjo gydytis. Jis visiškai negali kontroliuoti savęs. Jo šeima naudojasi juo kaip vergu ir neleidžia jam išeiti iš namų. Neleidžia ir į Londoną atvažiuoti. Jie juo labai manipuliuoja, o jis to nė nesupranta. Man jo labai gaila, aš bandžiau jį ištraukti iš tos baisios padėties, bet jis ir to nesupranta. Jis man sakė, kad dabar savo visą gyvenimą paskirs mamai. Jis paaukos jai savo gyvenimą. Gaila“, – pasakoja mergina.

E. Hulse tikina, kad šis laikotarpis jai buvo tapęs tikru iššūkiu, nepaisant to, ji džiaugiasi, jog viskas pagaliau baigėsi. „Yra, kaip yra“ herojė taip pat išdavė, kad jos širdį užėmė jau naujas vaikinas, tačiau kol kas apie jį ji daug neatvirauja.

„Man buvo sunku visa tai išverti, bet dabar labai džiaugiuosi, kad ištrūkau iš šio pragaro. Aš nebevartoju alkoholio, esu stabilioje formoje, gyvenu sveiką gyvenimą ir noriu progresuoti, tikiuosi sutikti tą vienintelį. Aš suvokiau savo klaidą, todėl dabar norėčiau vyro, o ne kūdikio. Dabar turiu kitą žmogų, kuris mane jau pakvietė kitą mėnesį susitikti su jo šeima ir įsikelti gyventi kartu“, – būsimais pokyčiais džiaugiasi ji.

DELFI bandė susisiekti ir su Mateusz, tačiau nesėkmingai. Ryšio su buvusia meile nepalaiko ir Emma, kuri tvirtina, kad jis ją ištrynė ir užblokavo socialinių tinklų anketose. Mergina tikino nebeturinti ir jo telefono numerio.

Išgarsėjo TV laidoje

DELFI primena, kad šių metų balandžio mėnesį beveik visą Lietuvą savo pasisakymais ir išvaizda nustebinusi E. Hulse šalyje sukėlė jau seniai regėtą sensaciją. Darbą ir vaikiną sunkiai dėl savo grožio radusi mergina teigė, kad dar prieš skandalingąją „Yra, kaip yra“ laidą žinojo būsimą žmonių reakciją ir dėl to nė kiek neišgyveno. „Mėgstu šokiruoti žmones“, – tuomet drąsiai rėžė ji.

Po ažiotažą sukėlusios TV laidos, Emmos socialiniuose tinkluose ėmė sparčiai kilti sekėjų skaičius. Dabar merginos „Facebook“ paskyrą seka daugiau nei 14 tūkst. žmonių, o „Instagram“ profilį – 31 tūkst. internautų.

Užsiaugintą gerbėjų armiją Emma dažnai lepina asmeninio gyvenimo akimirkomis, kurias dažniausiai sudaro asmenukės. Pastaruoju metu mergina naudoja kur kas mažiau makiažo. Tiesa, noras šokiruoti – niekur nedingo. Neretai Emmos profilyje pasitaiko ir labai atvirų, erotiškų kadrų, tačiau, anot jos, tai tėra kasdieninės nuotraukos.

„Tiesiog jaučiu, kad žmonės turi daug dirbti, norėdami turėti tokį kūną, kaip mano, o man to daryti visai nereikia. Nesilaikau dietos ir niekada nebuvau sporto salėje. Jaučiuosi labai patogiai savo kūne ir dėl šios priežasties aš juo dalinuosi su pasauliu. Nemanau, kad tai erotinės nuotraukos, man jos yra tiesiog kasdienės asmenukės“, – DELFI sakė ji.

Paklausta, kaip ji bendrai vertina apnuogintą moters kūną, Emma skuba prabrėžti, kad jai dabartinis visų kūno tipų garbinimas nėra prie širdies.

„Man patinka, nes tai demonstruoja pasitikėjimą savimi, tačiau nereikėtų išsirengti nuogai, jei tavo kūnas nėra formoje. Nepalaikau visų kūno dydžių kulto. Manau, kad jei moteris neatrodo taip, kaip aš ar yra netinkamoje formoje, nereikėtų jos ir tokių žmonių palaikyti, nes tai yra nesveika ir nepatrauklu. Aš daug mieliau žiūrėčiau į kažką liekno ir gražaus. Tai nerodo pasitikėjimo savimi, tai tiesiog iškelia dalykus, kuriuos reikia taisyti. Tokie atvejai skatina kitus žmones likti nepatraukliais ir storais bei jaustis pasitikinčiai. Aš tiesiog to nepalaikau. Tikiu, kad visada galima sulieknėti, atrodyti geriau“, – dėstė ji.

Žvelgdama į ateitį Emma sako, kad keisti savo išvaizdoje nenorėtų nieko, mat ji ir taip puikiai atrodo.

„Ateityje norėčiau atrodyti lygiai taip pat, kaip aš atrodau dabar, nenorėčiau nieko keisti. Bijau senatvės, tačiau nesilaikau jokių dietų ir nesilankau sporto salėje. Mėgstu naktinį gyvenimą ir kiekvieną dieną lankausi „McDonald's“, – tikino E. Hulse.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Žmoną paviešintu vaizdo įrašu sukompromituoti bandęs Rolandas Skaisgirys sulaukė jos atsako (68)

Antradienį Vaidos ir Rolando Skaisgirių skyrybų dramą vainikavo „Videometros“ paviešintas...

Skaisgirių skyrybos bus skandalingos: išplatintuose kadruose tik suaugusiems – jų santykių dramos? (208)

Skirtingais keliais sukantys Vaida ir Rolandas Skaisgiriai, regis, gražiuoju neišsiskirs. Nors pora...

Dėl galimo Sandros Grafininos nužudymo įtariamam jos sutuoktiniui – negailestingas teismo sprendimas (64)

Didelio visuomenės susidomėjimo sulaukusi buvusios „Olialia pupytės" Sandros Grafininos dingimo...

Niekada nedirbusi ir su tėvais gyvenanti 30-metė Lina įpykdė lietuvius: pasakiau garsiai, ką galvoja kiekviena moteris (759)

Laidos „ Yra, kaip yra “ herojė savo pasisakymais apie pinigus ir vyrus kaip reikiant įkaitino...

Top naujienos

Atsakė, ar galios draudimas po avarijos, jei automobilis – be techninės apžiūros (12)

Draudimas ir techninė apžiūra ( TA ) yra du visiškai nesusiję dalykai – tokią draudikų...

Ekspertų spėjimai dėl Nausėdos ar Šimonytės: svarstyklės svyra į vieną pusę (322)

Likus mažiau nei savaitei iki prezidento rinkimų, DELFI kalbinti politologai Ainė Ramonaitė ir...

Šimonytės štabo skundas dėl Nausėdos VRK posėdyje kėlė aistras (14)

Antradienio popietę Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė, kad Ingridos Šimonytės štabo...

Ekspertai atsakė į klausimą, kas geriau – pirkti ar nuomotis būstą (7)

Būsto klausimais lietuviai stipriai skiriasi nuo Vakarų pasaulio šalių. Lietuvoje didžioji dalis...

Keturiolikmetė iš Klaipėdos traukiniu išvažiavo į Vilnių ir dingo (86)

Gegužės 20 d., apie 6.40 val., mama išlydėjo savo keturiolikmetę dukrą Evą R. (gim. 2004 m.)...

VRK klaida: EP rinkimuose Lietuvoje balsavęs britas gavo ir Prezidento rinkimų biuletenį (17)

Jungtinės Karalystės pilietis, buvęs Vilniaus savivaldybės tarybos narys Markas Adamas Haroldas...

Emocingas „Žalgirio“ naujoko atsisveikinimas: čia – geriausi sirgaliai pasaulyje (18)

Pirmadienį vakare oficialiai Kauno „Žalgirio“ nariu tapęs Jockas Landale'as emocingai...

Zelenskiui – Kremliaus perspėjimas (195)

Kremlius antradienį perspėjo Ukrainos naująjį prezidentą Volodymyrą Zelenskį neprašyti...

Išbandė kitokį darbo pokalbį: ką priimti į darbą, sprendė vaikai

Atėjus į pokalbį dėl darbo, atsakinėti tenka ne į mokyklos vadovų, o mokinių užduodamus...

„Hanner“ už 4 mln. eurų įsigijo sklypą Vilniaus stoties rajone, planuoja 7 daugiabučių kvartalą (51)

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „ Hanner “ už 4,1 mln. eurų iš bendrovės „Dolversa“...