Žinią, jog Ž. Žvagulis taip pat nusprendė paremti D. Čižausko šeimą, pranešė A. Valinskas. Koncerto metu jis teigė, kad atlikėjui priklausė dalis D. Čižausko parašytų dainų autorinių teisių, kurias jis nusprendė perleisti mirusio dainininko dukrai.

„Visą šimtą procentų Donato autorinių dainų teisių dalį, kurios priklausė Žilvinui Žvaguliui, jis perrašė Donato dukrytei Atėnei. Kiek dainų skambės, tiek jos visą laiką neš šeimai pajamų“, – sakė A. Valinskas.

Koncerte minėta, kad D. Čižauskas kūrė dainas ir kitiems atlikėjams, vieną jų, pavadinimu „Pasikelt liftu“, vėliau atliko ir Žilvinas Žvagulis.

Delfi primena, kad metų pradžioje daugybę lietuvių, ištikimų gerbėjų sukrėtė atlikėjo Donato Čižausko mirtis. Žinomo vyro laidotuvėse pranešta, kad balandžio mėnesį jį dar kartą norintys galės prisiminti ir išgirsti atlikėjo dainas Kaune vyksiančiame koncerte. Bilietai į jį buvo akimirksniu iššluoti, o paties renginio metu netrūko ne tik jautrių akimirkų, padėkų, prisiminimų, bet ir nuostabių D. Čižausko bičiulių dainuojamų kūrinių.

Išgirsti atlikėjo D. Čižausko dainas Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinko tūkstančiai jo gerbėjų. Prieš 19 val., kada buvo numatyta renginio pradžia, salė akimirksniu prisipildė.

Koncertas prasidėjo numatytu laiku. Pirmieji į sceną žengė buvęs „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius bei jo kolega Donatas Balvočius, kurie neseniai subūrė naują grupę pavadinimu „2 Karolis ir Donatas“. Jiedu atliko D. Čižausko dainą „Kai kas vakarą“, viso kūrinio metu žiūrovai galėjo matyti mirusio atlikėjo, judviejų bičiulio gražiausias gyvenimo akimirkas. Po šios vienos iš žinomiausių grupės dainų žiūrovai atlikėjus apdovanojo skambiomis ovacijomis.

„Labas vakaras. Donatas mums paliko muziką, tad pasimėgaukime, kurkime istoriją kartu ir būkime laimingi. Šį vakarą būkime kartu, gerai, pažadate? Ir padarykime gerą tūsą taip, kaip Donatas norėtų“, – kalbėjo K. Akulavičius. Po šių jo žodžių nuskambėjo dar viena grupės daina „Kiek daug dienų“.

Koncertą vedė Justinas Jankevičius ir Arūnas Valinskas, jiedu žengė į sceną po grupės „2 Karolis ir Donatas“ pasirodymo ir šiltai pasisveikino su publika.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)