„Deimantais gali puoštis visos moterys ir tai daryti kiekvieną dieną. Tai visiškai nauja, drąsi, bet man labai artima mūsų šeimos draugės iš Paryžiaus garsios juvelyrės Valerie Messika filosofija, su kuria pati neseniai susipažinau. Dabar šia žinute noriu pasidalinti ir su kitomis Lietuvos moterimis“, – sako įkūrėja Dana Ribas, antradienio vakarą sukvietusi savo bičiulius ir klientus elegantiškai atšvęsti deimantų namų dvejų metų gimtadienį ir pasigrožėti naujausia juvelyrikos kolekcija.

Šventinio vakaro metu renginio vedėjas Edvardas Žičkus svečiams priminė, koks ilgas ir sunkus buvo D. Ribas kelias iki šios ypatingos akimirkos - elegantiško ir deimantais spindinčio dviejų metų gimtadienio vakaro. „Prireikė sunkaus ir atkaklaus dešimties metų darbo, kol šio vakaro šeimininkė įgyvendino savo svajonę – tapo Izraelio deimantų biržos nare ir Lietuvoje atidarė išskirtinių juvelyrinių dirbinių saloną. Beje, D. Ribas yra vienintelė lietuvė, kuri priklauso Izraelio deimantų biržai ir vienintelė „Messika“ atstovė Lietuvoje“.

Specialiai dėl šio gimtadienio į Lietuvą grįžo viena garsiausių Lietuvos manekenių D. Ribas bičiulė Edita Vilkevičiūtė. Tokios ypatingos progos negalėjo praleisti ir kitas garsus lietuvių modelis, šiuo metu gyvenanti Londone, Asta Valentaitė. Progos susipažinti su naujausia prancūziško prekių ženklo juvelyrikos kolekcija ir pasveikinti D. Ribas susirinko ir kitos, elegantiškai ir išskirtinei juvelyrikai neabejingos žinomos Lietuvos moterys: Karolina Toleikytė, Agneta Kleizienė, Indrė Stonkuvienė, Marija Palaikytė, Irena Marozienė, Asta Muralytė ir kitos.

Šiais metais E. Vilkevičiūtė tapo „Messika“ veidu. Ji, kaip ir daugelis kitų žinomų moterų, vos atradusi šią elegantišką, tačiau jaunatvišką ir stilingą juvelyriką, iškart ją pamilo. Edita ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien puošiasi šiais juvelyriniais dirbiniais.

Tarp garbingų svečių renginyje dalyvavo ir Prancūzijos bei Japonijos ambasadorės.

Šventinio vakaro pabaigoje svečius savo išskirtiniu balsu ir talentu žavėjo operos solistas Eugenijus Chrebtovas. Taip pat vyko smagi loterija, kurios metu Edita Vilkevičiūtė ištraukė tris svečių užpildytas laimingas korteles. Jų savininkai buvo apdovanoti prabangiomis parduotuvės dovanomis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės