Stilingame ir jaukiame renginyje atlikėjos pasirodė vilkėdamos vienodas sukneles, išsyk patraukusias aplinkinių dėmesį.

Tradicija pasipuošti vienodais drabužiais atsirado, kai Monika dar buvo maža. Nors tokių perliukų” – rūbų, aksesuarų ir batų, spintose yra pakankamai, tačiau mūsų garderobas jokiu būdu nėra identiškas!“, – šypsodamasi pasakojo Giulija.

Prasidėjus karantinui, Monika, sustabdžiusi savo tarptautinę operos solistės karjerą, kartu su vyru, žinomu operos solistu ilgesniam laikui apsistojo Lietuvoje, pas mamą.

„Po daugybės metų vėl esame kartu!, – džiaugiasi pašnekovės, – Ir kol kas mėgaujamės atradimais – laiku sau, knygoms, sportui“.

Monika pasakojo nuo mažens labai mėgusi puoštis mamos suknelėmis, pasimatuoti batelius, lūpas pasiryškinti lūpdažiu. Ji patikino – barti už tai niekada negaudavusi. Netgi tuomet, kai sudaužė itin brangią vazą, iš mamos nesulaukė jokios piktesnės pastabos elgtis atidžiau.

„Vaikystėje visi esame pasiutę, o per norą pažinti, eksperimentuoti, padarome ir klaidų. Bet juk ar reikia barti už tai, kas nutiko netyčia?“, – savo įžvalgomis pasidalino renginius Vilkijos laikinuosiuose globos namuose vaikams organizuojanti ir režisuojanti Giulija.

Dabar garsiosios mama ir dukra gali puoštis viena kitos bateliais bei drabužiais, nes jų dydžiai vienodi. Tiesa, Monika yra kiek aukštesnė.

„Ar „skolindavausi“ mamos drabužius paauglystėje? Taip. Bet dabar ji dažniau mėgsta įlisti į mano spintą!“, – juokiasi Monika.

Jos mama patikina – tam, kad vienodos puošmenos nepasimestų, būtina jas pasižymėti.

„Turiu slaptą metodą, kaip atskirti mūsų daiktus“, – šypsosi Giulija.

Pašnekovės pastebėjo vieną įdomią joms būdingą detalę – išėjusios apsipirkti niekada nesutars dėl to, koks daiktas yra gražus abiems, bet parduotuvėse lankydamosios atskirai ir išrinkdamos viena kitai dovanų, visuomet pataiko į dešimtuką.

„Šito mes niekaip negalime suprasti!“, – juokėsi Giulija ir Monika.

Jos pasidžiaugė dabar galinčios daugiau laiko praleisti kartu bei palepinti viena kitą dėmesiu. Giulija ir Monika tapo vienos iš kviestinių svečių, turėjusių progą susipažinti su naujai Kauno marių pašonėje atgimusiu pastatu, virtusiu patrauklia švenčių erdve. Jas itin sužavėjo „gyva“, žaliuojanti taurių siena, į senąją prieplauką atsiveriančios terasos, rankų darbo takeliai ir jaunųjų, norinčių vienas kitam prisiekti meilę, mėgstama medinė pavėsinė.

Susirinkusieji ne tik sveikino LightHouse Kauno Marios” šeimininkus su įkurtuvėmis, bet ir spaudė ranką žinomam plaukų stilistui Karoliui Murauskui. Prieš tris metus jis įgyvendino daugiau nei dešimtmetį brandintą idėją ir pristatė vardinę plaukų priežiūros priemonių liniją „Valquer Professional Inspired by Karolis Murauskas“, tapdamas bene pirmuoju Lietuvoje savo srities meistru, kurio pavardė puikuojasi ant šampūno, plaukų kaukės ir serumo. Nuo vakar garsiojo kauniečio vardu yra vadinami ir keturiais skirtingais poveikiais pasižymintys kietieji šampūnai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės