T. Vidmantas feisbuke pasidalino keliais filmo „Trys Milijonai Eurų" kadrais ir juos palygino su čekų kompanijos kurta versija. Taip pat papasakojo, kokiu būdu apie šį filmą sužinojo.

„Prieš kelis mėnesius atsidarau savo IMDB ir matau, kad parašiau naują filmą, kurio nerašiau.

Viskas buvo taip: čekų kompanija paėmė „Tris Milijonus Eurų" ir vos ne pakadriui, mūsų neatsiklausę pasidarė savo versiją. Ir ne šiaip už nuosavas kronas, o dar ir iš valstybinio kino fondo gavo jam finansavimą. Taip išeina, kad mano filmai kol kas turi didesnį šansą gauti valstybės finansavimą, tik tuo atveju, jeigu ta valstybė yra svetima ir filmas statomas be mano žinios.

Dabar mes tuos kiaušinius į teismą duosim. Po kelerių metų galėsiu informuot, kaip seksis.

Ir nuo šio penktadienio kinuose „NAKTINĖ ŽVEJYBA". Ketvirtadienį ir aš būsiu, po seanso liksim pasikalbėt su „Pasiklydę ekrane" chebra. Bilietai – Forum Cinemas“, – rašė Tadas Vidmantas.

Lietuvos kino centro duomenimis, Tado Vidmanto filmai iki šiol yra surinkę daugiausiai pajamų – beveik 5 milijonus eurų. Tačiau šalia jo rikiuojasi ir kiti Lietuvos režisieriai, tarp kurių – Donatas Ulvydas, kurio filmai surinko daugiausiai žiūrovų, Emilis Vėlyvis su geriausiu žiūrovų vidurkiu ir Kęstutis Gudavičius su geriausiu surinktų pajamų vidurkiu.

Naujausiame Tado Vidmanto filme du kaimynai, Justas ir Povilas, išsiruošia į žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus" bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

„Naktinėje žvejyboje" pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir nors tai naujos stilistikos Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei su netikėta pabaiga.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės