Pamatyti intriguojančią ir netikėtų pasirinkimų kupiną komediją atvyko daugybė žinomų Lietuvos pramogų pasaulio atstovų: Jurga Baltrukonytė, Naglis Bierancas, Vytautas Medineckas–Ironvytas, Žygis Stakėnas su žmona, Jolanta Svirnelytė, Kristina Savickytė, Remigijus Gataveckas, Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu, Baiba Skurstėnė, Juozas Gaižauskas, Sakalas Uždavinys, Gabija Jaraminaitė, Irena Marozienė ir kt.

Kaip rašoma spaudos pranešime, susirinkusių komedijos gerbėjų laukė netikėtas eksperimentas – laikyti testą teko ne tik aktoriams scenoje, tačiau ir premjeros svečiams. Spektaklio kūrybinė grupė su režisieriumi Kostu Smoriginu į salę besirenkantiems svečiams išdalino saldainius. Kaip paaiškėjo spektaklio metu, tai buvo testas žiūrovams, atskleidžiantis jų asmenybės tipą: tie, kurie saldainį suvalgė iškart, dažniausiai ir gyvenime būna nekantrūs bei visko norintys čia ir dabar, o tie, kurie saldainį atsidėjo – turi valios ir pasiekia geriausių rezultatų.

„Testus mes laikome kiekvieną dieną. Šis mažas eksperimentas su žiūrovais įrodė, kaip mes pasirenkame. Pasirinkti šiandien teko ir aktoriams ant scenos. Visa tai atskleidė tiesą, kad iš tikrųjų viskas priklauso nuo mūsų pačių ir mūsų pasirinkimų, nulemiančių mūsų darbus, gyvenimus ir mus supančius žmones“, – po premjeros sakė režisierius Kostas Smoriginas.

Nuotykių komedija „Testas“ sumaniai atskleidžia šiuolaikinės dilemos – meilė ar pinigai – subtilybes. Testas labai paprastas – reikia pasirinkti 100 tūkst. eurų dabar arba 1 mln. po 10 metų. Štai tokį klausimą sutuoktiniams Paulai ir Viktorui užduoda senas jų draugas Denis. Atsakyti – nelengva. Paulos moraliniai įsitikinimai tokių dovanų priimti neleidžia. Tačiau šeimą kaip tik spaudžia finansiniai sunkumai. Denis reikalauja porą apsispręsti – reikia atsakymą pasakyti čia ir dabar. Įtampa auga, ginčai aštrėja, pamažu į paviršių kyla veikėjų paslaptys ir tikrieji motyvai. Galų gale ant svarstyklių atsiduria ne tik pinigai, bet ir meilė. Ar pavyks porai išlaikyti šį gyvenimo testą?

Šiuolaikinio gyvenimo dilemas atskleidžianti komedija „Testas“ sukurta pagal ispanų dramaturgo Jordi Vallejo Duarri pjesę. Spektaklyje spalvingus personažus kuria Lietuvos žiūrovams gerai žinomi profesionalūs aktoriai: Ineta Stasiulytė, Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė, Edita Užaitė, Mantas Vaitiekūnas, Tomas Rinkūnas ir Julius Žalakevičius. Jau nuo kovo 6 d. nuotykių komedija pradeda gastroles po Lietuvą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės