Gražios šventės akimirkomis tiek J. Anusauskienė, tiek E. Young dalijosi socialiniuose tinkluose. Buvo galima pamatyti išskirtiniais drabužiais pasipuošusius svečius, nuoširdžias šypsenas bei laimingąją porą.

Beje, netikėta vakaro staigmena tapo Evelinos pasirodymas. Į sceną su blizgiu kostiumėliu žengusi moteris sekėjams atskleidė, kad ji pasirodo po 10 metų pertraukos.

„Kaip aš to pasiilgau! Kaip kiekviena erdvė, bet kur, gali tapti persirengimo kambariu prieš pat pasirodymą“, – džiaugėsi ji.

Evelina Young brolio Mindaugo vestuvėse

Netrukus galima pamatyti, kaip garsi atlikėja pradeda dainuoti ir akimirksniu sužavi į vestuves atvykusius svečius.

Ir akivaizdu, kad šis sumanymas – netikėtas. Tai galima spręsti iš šeimos narių reakcijos.

„Mano šeimos reakcija neįkainojama, stebint, kaip aš pasirodau po 10 metų“, – socialiniame tinkle nuoširdžiomis reakcijomis dalijosi E. Young.

Evelinos Young šeima

Delfi primena, kad prieš dvejus metus bene toje pačioje vietoje M. Anusauskas ir jo mylimoji Emilė susižadėjo. Tąkart džiugaus įvykio liudininke tapo ne tik Mindaugo mama, bet ir iš JAV su vyru į Lietuvą grįžusi Evelina Young.

Apie sužadėtuves laiminga pora pranešė socialiniuose tinkluose – čia pasikeitė santykių statusą į „susižadėjusių“.

Akimirkomis pasidalino ir Jurga Anusauskienė.

„Esu begalingai laiminga, nes labai svajojau, kad tai – įvyktų!!!

Kai žvakių šviesoje Mindaugas Anusauskas priklaupė su žiedu, o Emilė Valiukaitė pasakė – TAIP – Nida prisipildė meilės, o aš verkiau iš gerumo ir džiaugsmo“, – rašė fotomenininkė.

Apie tai, kad pora susižadėjo, pranešė ir už Atlanto gyvenanti Mindaugo sesuo E. Young.

„Pagaliau turiu sesę!!! Viena gražiausių akimirkų mano gyvenime matyt savo brolį tokį laimingą, kai ji pasakė TAIP!“, – instagrame bendromis nuotraukomis dalinosi šiuo metu Lietuvoje viešinti Evelina.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)