Šeštadienio vakarą instagrame pasisakė ir V. Siegel.

„Bandau susiimti. Stengiuosi, kiek galiu, bet nepavyksta. Aš bijau. Bijau visko. Prabusti, eiti miegoti, išeiti į lauką. Tas antradienis – juodžiausia diena mano gyvenime. Meilė virto skausmo upe, o aš supratau, kad buvau apgauta, nes tikėjau žmogumi, kuris ne tik to nevertas, bet jam viskas buvo tik žaidimas. Kaip ir dabar, viešai prieš kameras, žiniasklaidą, visus. Lygiai toks, kokiame buvau įvelta ir aš, tiek metų. Jei ne mano vaikai, to tikrai neatlaikyčiau ir jis tai žino, tuo naudojasi.

Skausmas, kuris liko man jau darosi nebepakeliamas, jo nelinkėčiau niekam. Tai labai baisu, bet pasirodo jam tai džiaugsmą kelia. Ne bet kam tai malonu, o būtent tam, kurį mylėjau visa savo širdimi. Ir tai dar ne dugnas. Paleistas iš policijos, jis ne tik atsiprašyti nepabandė ar vaiką aplankyti, kaip teigia, o per savo atstovus paprašė…….. mano dovanoto jam „Zegna“ kostiumo! „Zegna“ – pirmas ir svarbiausias daiktas, kurio jam reikėjo! Aš pati negalėjau tuo patikėti, mano teisininkai irgi. Parašėm raštą, ar tikrai to reikia? Bet spėkit, ką gavom oficialiai, nebe kostiumas, o mažius tapo jo tikslu“, – instagrame rašė V. Siegel.

Suodaitis: neleisiu taip meluoti ir mane žeminti

Neilgai trukus po to instagrame vėl sureagavo ir L. Suodaitis.

„Galvojau, kad Velykas jau galėsiu sutikti ramiai, bet pradėjo kaisti telefonas. Ir prasidėjo vieša skalbimo kompanija, apie kurią aš ir įtariau. Tai po to, kaip praleidau praėjusią savaitę, aš nutariau, kad nebeleisiu taip meluoti, neleisiu manęs taip žeminti. Todėl dekonstruosiu trumpai, kaip viskas buvo. Tas antradienis juodžiausias buvo man. Aš pakliuvau į areštinę ir tos patirtys, kai tave ten išpurto kaip recidyvistą, nėra malonios. Tas antradienis, panašu, buvo tik maža visos delionės detalė ir labai ilgo plano, apie kurį, jūs, manau, sužinosit, kada tik bus galimybė. O išėjus iš tos areštinės, buvo įsigaliojusi kardomoji priemonė, kuri, kaip jau pasakojau, draudė man gyventi su antra puse, su ja susisiekti, tad ir aplankymas vaiko būtų kardomosios priemonės pažeidimas, kuris užtrauktų man dar vieną atsakomybę. Manau, antra pusė tai žino, nes galimai pati ir paprašė prokurorės ją skirti.

Tai aš ten, kur gyvenau, gyventi nebegalėjau, bet man buvo suteikta galimybė su dviem policijos pareigūnėmis ir advokatu nuvykti ten ir pasiimti asmeninių daiktų. Iš namų į ligoninę aš išvažiavau tik su treninginėmis kelnėmis bei marškinėliais su mikimauzais, tai nuvykus ten aš jau radau savo rūbus sukrautus į lagaminus ir tašes, per nepilną parą. Dar užsukau į kambarį, spintos taip pat buvo tuščios. Grįžus pamačiau, kad nėra nė vieno mano kostiumo, tad advokatės užklausėm, kam čia jų reikėjo. Susisiekus su advokate kitą dieną, ji pasakė, kad nuo to proceso yra patraukta, yra kiti advokatai, nors buvom sutarę, kad tokius klausimus, nesusijusius su procesu, mes kažkaip žmogiškai spręsim, bet atrodo, kad yra kitaip, o gal kažkam kitam jie ruošiasi... Tai tuos klausimus jiems mes uždavėm raštu, o vienas klausimas buvo ir tie kostiumai. Bet aš apsirengti kuo turiu, jei tie kostiumai yra labai didelė tragedija, gal jie tegu ir lieka ten. Kažkam gal perdovanoti reikės.

O dėl sūnaus, tai dėl to mes jau buvome per teismo posėdį trečiadienį. Ir tas klausimas buvo mėtomas nuo vienų advokatų prie kitų. Kol pateikus klausimus penktadienį iki 4 valandos, advokatai parašė, kad patys kreipsis į vaikų teises dėl tvarkos nustatymo. Taip, suprask, darbo savaitė baigėsi ir per šventes vaiko taip ir nepamatysiu. Aš tame rašte tiek visko apie save prisiskaičiau, tokių nesąmonių, apie kurias taip pat kada papasakosiu. Supratau, kad šita korta bus žaidžiama labai labai ilgai.

Tai tiek šiam vakarui, žinote, kad instagrame aš nebuvau labai aktyvus dalyvis, bet panašu, kad tai taps platforma purvo pilstymui ant manęs, tai aš to neleisiu, nors per šią savaitę ir labai ilgą laikotarpį leidau tą daryti. Manau, kad ne man vienam tokia komunikacija atrodo keista. O aš labai mažiaus pasiilgau, tikiuosi, jau antradienį tarnybos mums padės šį klausimą išspręsti ir kitą savaitę jau galėsiu pasimatyti su sūnumi. Tad gerų margučių, laikykit savo šeimas“, – penktadienio vakarą sakė L. Suodaitis.

L. Suodaičiui skirta kardomoji priemonė

Prokuratūra pranešė, jog Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras apsiėmė vadovauti ikiteisminiam tyrimui dėl, įtariama, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo šeimos nariui (pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d.). Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl balandžio 4-osios vakaro įvykių, kai policija gavo iškvietimą į Vilniaus rajone gyvenančios Suodaičių šeimos namus, įtariant, kad šeiminio konflikto metu Laurynas Suodaitis smurtavo prieš savo sutuoktinę Viktoriją Siegel.

Šiuo metu atliekami būtini tyrimui veiksmai, renkami reikšmingi duomenys, siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Įtarimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo šeimos nariui pareikšti galimai smurtavusiam L. Suodaičiui. Jis po apklausos iš areštinės buvo paleistas.

Vilniaus regiono apylinkės teismas Vilniaus rajono rūmai tenkino prokuroro prašymą ir įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – įpareigojimą 2 mėnesius gyventi atskirai (skyriumi) nuo nukentėjusiosios V. Siegel. Delfi žiniomis, tai labai retai kada Lietuvoje skiriama kardomoji priemonė.

Prabilo ir pats Laurynas Suodaitis

Trečiadienio popietę iš areštinės paleistas verslininkas tikino, kad apsilankymas areštinėje jam buvo labai netikėtas.

„Noriu padėkoti pareigūnams už darbą, civilizuotą požiūrį. Ką galiu pasakyti, advokatas įspėjo, kad viskas jau viešoje erdvėje. Tik noriu pasakyti, kad savo žmonos nesu gyvenime ranka lietęs, apie tai, kas, na, yra inkriminuojama. Sau nesu leidęs jai net šiurkštesnio žodžio pasakyti.

Aš labai daug jums papasakoti negaliu, vakarykštė šita pusiau maloni viešnagė į šią įstaigą buvo siurprizas. Iš principo labai džiaugiuosi, kad viskas labai civilizuotai. Gaila, kad mūsų šeima pateko į tokią situaciją, labai gaila vaikų, kurių pasiilgau.

Vaikai yra ten, kur nesu aš. Jie nėra su manimi. Noriu pasakyti, kad anksčiau su žmona turėdavome išradingesnių būdų jūsų dėmesiui gauti“, – šalia areštinės susirinkusiems žurnalistams sakė L. Suodaitis.

Jis ne kartą pakartojo, kad prieš žmoną niekada nėra kėlęs rankos.

„Matote, man namie paskutiniu metu dažnai sakydavo, kad kai šį straipsnį įrašo į bylą, vyras visada kaltas, tada gražiai atrodo antraštės, o kaip viskas baigiasi, nelabai kam įdomu. Viską parodys ikiteisminis tyrimas, visos aplinkybės sudėliotos. Tiek galiu šiandien jums pakomentuoti“, – sakė L. Suodaitis.

Paklaustas, ar jam pačiam galimo konflikto metu neprireikė medikų pagalbos, L. Suodaitis teigė, kad negali atskleisti tokių detalių, nes vyksta ikiteisminis tyrimas.

„Tai yra irgi ikiteisminio tyrimo medžiaga. Kai galėsiu jums daugiau papasakoti, kaip matote, dabar nebėgu, taip ir toliau nelakstysiu, kai galėsiu daugiau papasakoti, viską sužinosite“, – teigė vyras.

Kaip pirmasis pranešė portalas Delfi, antradienio vakarą Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko konfliktas, į kurį teko įsikišti ir policijai bei greitosios pagalbos medikams.

Konfliktas įvyko balandžio 4 d., apie 21 val. 49 min., poros namuose.

Jo metu vyras galimai smurtavo prieš moterį. Delfi žiniomis, šeimos namuose apsilankė ir greitoji pagalba.

L. Suodaitis buvo uždarytas į areštinę, ten praleido naktį, vėliau trečiadienį buvo apklaustas, apklausoje dalyvavo ir jo advokatas.

Portalo žurnalistai bandė susisiekti su žinoma moterimi, tačiau ji ragelio nekėlė. Vėliau garsi moteris apie dramą pasisakė socialiniuose tinkluose.

Susisiekus su Danieliumi Bunkumi, jis yra buvęs V. Siegel mylimasis ir jųdviejų dukters tėvas, šis teigė apie konfliktą negirdėjęs.

„Nebuvau, nesuprantu apie ką jūs kalbate. Aš niekuo nesusijęs su Viktorija ir Laurynu Suodaičiais. Šiuo metu dirbu“, – Delfi sakė D. Bunkus.

Paklausus, ar po ten įvykusio konflikto pasiėmė iš Viktorijos namų dukrą, vyras kategoriškai atsakė, kad ten nebuvo ir vaiko nepasiėmė.

Pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką sklando kalbos, jog pora nesutaria, galimai ruošiasi skyryboms. Neseniai šeima socialiniuose tinkluose viešino vaizdus iš atostogų Balyje.

Delfi primena, kad Viktorija ir Laurynas susituokė 2021-ųjų metų vasarą.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad „padėjus“ parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiavęs tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai turėdama sužadėtinės statusą“, – džiaugėsi Viktorija.

Ji neslėpė, kad jaudulio prieš vestuves ir net prieš pat žengiant į cerkvę buvo beprotiškai daug.

„Kartu ir ašarų, kartu ir nerimo. Džiugu tai, kad šios ašaros – tyriausio džiaugsmo, laimės ir pilnatvės išraiška“, – emocijų neslėpė žmona tapusi Viktorija. „Emocijos tikrai labai pakilios, nes laukėme šios dienos ilgai. Mes vienas kitam padovanojome laimę, o mudviejų meilė – svarbiau už viską“, – antrino L. Suodaitis.

Viktorija Siegel iš ankstesnių santykių su verslininku Danieliumi Bunkumi turi dukrelę Nicolę.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės