Delfi Ž. Žvagulis šypsodamasis teigė į renginius dažnai nevaikštantis, tačiau šį kartą padarė išimtį dėl šeimos.

„Tiesiog atėjau, nes myliu šeimą. Tai yra M.A.M.A – vienintelis renginys, kuris vertas dėmesio šiais, paskutiniais dešimt metų“, – trumpai kalbėjo Ž. Žvagulis.

Šalia jo buvo galima pastebėti ir žmoną I. Starošaitę, kuri žavėjosi surengta, kaip teigė, muzikos švente.

„Lietuvoje turime turėti gražią šventę, skirtą muzikai atlikėjams jauniems, seniems. Tai yra nuostabu, nes visas pasaulis turi ir mes turime švęsti. Džiaukimės ir švęskime“, – šypsodamasi kalbėjo moteris.

Penktadienio vakarą M.A.M.A apdovanojimams ją puošė „De Pari: „Šiaip esu labai spontaniška, iki paskutinio momento laukiu, galvoju, kaip Dievas duos. Dievas davė „De Pari.“

M.A.M.A raudonojo kilimo akimirkos – galerijoje:

M.A.M.A renginio akimirkos – galerijoje:

Visų renginio svečių įvaizdžius galite pamatyti nuotraukų galerijoje, o netrukus Delfi portale išvysite ir specialią apdovanojimams skirtą TV laidą, kurioje galėsite bent akies krašteliu pažvelgti į VIP zonos linksmybes, raudonojo kilimo užkulisius ir interviu su svečiais.

Delfi primena, kad apdovanojimai kiekvienais metais skiriami geriausiems Lietuvos įvairių muzikos žanrų atlikėjams bei grupėms. Įvertindama labiausiai nusipelniusius, muzikos asociacija siekia skatinti lietuviškų kūrinių populiarumą bei sklaidą.

Muzikos šventė rengiama kasmet nuo 2012 metų. M.A.M.A komisija, kurią sudaro daugiau nei 100 muzikos redaktorių, žurnalistų, prodiuserių bei kitų su muzika susijusių asmenų, kurie ir nusprendė, kas galės vadintis geriausiai kiekvienoje apdovanojimų kategorijoje.

Įspūdingus ceremonijos pasirodymus ruošė ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Publika scenoje išvydo Jessicos Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, „Kamanių šilelio“, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus.

„Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos“, – pasakojo organizatoriai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją