Vos prasidėjusi kasmetinė muzikos šventė – apdovanojimai M.A.M.A – dovanojo begalę akimirkų iš renginio. Socialiniuose tinkluose ėmė plūsti nuomonės ne tik apie pačią statulėlių teikimo ceremoniją, bet ir tai, kas vyko ant raudonojo kilimo.

VIP zonoje buvo galima išvysti visą būrį garsiausių ir pramogų versle besisukančių žmonių. Visų jų buvo prašoma nepamiršti respiratorių bei apsirengti pagal aprangos kodą – black tie (liet. juodasis kaklaraištis).

Pagal tokį aprangos kodą damos įprastai rengiasi puošniomis suknelėmis, kostiumėliais, avi aukštakulnius ar kitą elegantišką avalynę. Džentelmenai tokiai progai dažniausiai renkasi smokingą, prie kurio derina tinkančią avalynę, pavyzdžiui, lakinius batus.

Tiesa, šiuolaikiniame black tie formate galioja ir fantazijos elementas, kai tradiciniam įvaizdžiui išskirtinumo suteikia aksesuarai ar kitos aprangos detalės – svarbiausia, kad apranga būtų puošni ir atitinkanti erdvę, į kurią svečius pakvietė organizatoriai.

Peržiūrėjus šių metų raudonojo kilimo akimirkas ne vienam kilo klausimų, ar tikrai visi svečiai pagerbė organizatorius savo vizitu, mat prieš fotoobjektyvus dalis jų stojo vilkėdami kone kasdienę aprangą.

Į tai dėmesį atkreipė ir mados žurnalo autorius S. Vaitulionis. Jis savo socialiniame tinkle neslėpė nuostabos, kaip per tiek metų lietuviai vis dar neišmoko, ką reiškia black tie.

„Pažiūrėjau M.A.M.A. raudonąjį kilimą ir mane, kaip ir kasmet, ištinka tas vienintelis klausimas: kurios žodžių „Aprangos kodas: black tie“ dalies žmonės nesupranta?

Maikės, megztiniai – what? Kai kuriuos svečius tai net norisi nuvesti nusiprausti.

Ne, nepaisydami organizatorių nurodyto aprangos kodo jūs neatrodote nei išskirtinai, nei originaliai, jūs atrodote blogai ir beveik visais atvejais dar ir kvailai.

Tai yra nepagarba renginiui ir organizatoriams, o į panašaus kalibro apdovanojimus užsienyje tokie svečiai tiesiog būtų neįleisti. Jau matau, kaip kažkas „Oskarų“ kilimą bando imti su maike, striuke ir kerzais“, – brūkštelėjo jis.

S. Vaitulionio žinutė sulaukė netoli tūkstančio reakcijų ir netoli dviejų šimtų komentarų. Kone visi komentatoriai pritarė žinomam vyrui ir taip pat stebėjosi kai kurių žmonių įvaizdžio pasirinkimais.

Tiesa, žurnalo vyrams redaktorius nepamiršo išskirti ir porą žinomų moterų, kurios savo įvaizdžiais pademonstravo aukštą lygį. Jo nuomone, vakaro žvaigždėmis tapo Daina Bosas ir Neringa Zeleniūtė.

S. Vaitulionis – ne vienintelis, kuris iškėlė netinkamos aprangos klausimą šių metų M.A.M.A ceremonijoje. Socialinėje erdvėje atsirado ir kitų įrašų, pavyzdžiui, Ispanijoje gyvenanti lietuvių menininkė Danguolė Pečiukonytė–Juan Font taip pat nepabijojo sukritikuoti ant raudonojo kilimo lipusių svečių išvaizdą.

Raudonas kilimas:

Apdovanojimų akimirkos:

Pasak organizatorių, šių metų ceremonijai buvo ruošiamasi itin kruopščiai.

„11-oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija bus išties įspūdinga. Džiaugiamės, kad pastarieji metai muzikine prasme buvo produktyvūs, o atlikėjai klausytojams padovanojo daug kokybiškos muzikos. Sausio 28 dieną „Žalgirio“ arenoje turėsime progą ne tik prisiminti pastarųjų metų atlikėjų pasiekimus, bet ir išvysti įspūdingus garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus“, – prieš renginį žadėjo organizatoriai.

Į areną susirinkusiesiems žiūrovams pažadėta galimybė gyvai pamatyti ryškiausių lietuviškos scenos žvaigždžių pasirodymus. Juos surengė rokeriai „jauti”, Justinas Jarutis su Jessica Shy, Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas, Evgenya Redko, Vaidas Baumila, „The Roop”, Austieja, „Pikaso”, FC Baseball, Inga Jankauskaitė, Beatrich, Vidas Bareikis ir „8 Kambarys”.

Per daugiau nei 3 valandų muzikos šou išdalinta 15 prestižinių M.A.M.A statulėlių už geriausius 2021-ųjų metų darbus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)