Pora į išvyką kemperiu, skirtą vainikuoti jų meilės šventę, išsiruošė trečiadienį.

Viktorija ir Julius susituokė po ketverių metų draugystės. Jie susipažino dalyvaudami populiariame televizijos realybės šou. Tuo metu Viktorija turėjo draugą, su kuriuo, dėl Juliaus, nusprendė išsiskirti.

Mylimai merginai buvęs kovotojas pasipiršo 2019-ųjų pavasarį kelionės į Prancūziją metu. Sužadėtuvių žiedą Julius Viktorijai ištiesė jiems bepramogaujant „Disneilende“.

„Planuoti vestuvių neskubėjome. Norėjome pasimėgauti sužadėtinių statusu“, – pasakojo Viktorija.

Datą išsirinko ir šventės detales pora aptarė tik šį pavasarį, rašoma spaudos pranešime.

Viktorija ir Julius būtinai norėjo tuoktis ant jūros kranto. Boho – tokia buvo vestuvių tema. Apeigoms vadovavo vyriausioji Lietuvos krivė Inija. Ceremonija, kaip ir pati puota, vyko Preiloje.

„Vestuvių savaitė mums buvo nereali – paaiškėjus, kad atvykę į Latviją turėsime saviizoliuotis, per dieną privalėjome pakeisti tuoktuvių vietą. Būtent kaimyninėje šalyje iš pradžių norėjome švęsti, bet... Vestuvių planuotoja Gintarė ir rado kitą tinkamą mums vietą, ir viską į ją perkėlė“, – sakė V. Šaulytė-Mockė.

Vaišes beveik 70 svečių kompanijai ruošė „Penki skoniai“ šefas Tadas Jungaitis, pasiūlęs paskanauti rūkytos lydekos su porų grietinėle, sūdyto upėtakio, menkės kombučos arbatos ir citrinų padaže, anties krūtinėlės, žemoje temperatūroje virtos kalakutienos ir daugybę kitų skanėstų.

„Tado komanda atvyko tokiu gražiu autobusėliu, kuris itin tiko mūsų meilės festivaliui“, – sakė jaunieji.

Jaunųjų įvaizdžiu rūpinosi „ŠaŠa“ narys, Viktorijos kolega Joringis Šatas.

„Basos kojos, jūra, vėjas, mylimi žmonės... Tai buvo mūsų šventė“, – kalbėjo Viktorija ir Julius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės