LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ N. Jagelavičienė teigė, kad po jos dukros mirties praėjo labai nedaug laiko, vis dar sunku atsitiesti po skaudžios netekties.

„Jaučiuosi ne taip, kaip atrodau, nes kol kas praėjo labai nedaug laiko, todėl džiūgauti dar neturiu ko. Bet gyvenimas bėga, turiu pakankamai reikalų, kuriuos turiu spręsti ir negaliu atidėlioti.

Psichologinė būklė pakankamai sudėtinga, nes puikiai suprantame, kad mylimą žmogų išleisti per vieną parą yra tiek nepaprasta, kad turbūt ir žodžių nėra pasakyti, kaip tai yra nepaprastai baisu“, – atvirai pasakojo N. Jagelavičienė.

Tiesa, nepaisant emocijų, anot jos, yra labai daug planų, susijusių su A. Jagelavičiūtės palikimu, neįgyvendintomis dukros idėjomis.

„<...> Planuoju padaryti tai, ko mano vaikas nesuspėjo. <...> Paskutinius du ar tris metus mes labai tampriai kartu gyvenome, ji nusipirko butą, aš prisidėjau ir darbais, ir finansais. Dabar visą turtą paveldi jos sūnus Leonas. Jis dar turi tėtį, kažkas bus vaiko globėjas. Prasidėjo sudėtingi etapai, bet aš ne apie tai.

Dėl jos visų pamąstymų, svarbių darbų, kuriuos dukra darė būdama šioje Žemėje, negalėčiau jų netęsti, nes tai būtų tiesiog skausminga ir tiems, kuriuos ji paliko. O paliko visus nebaigtus darbus, kurių iš jos buvo tikėtasi. Tai buvo labai rimta pagalba sergantiems, socialiai remtiniems žmonėms, ypatingai moterų krizių centrui, apie ką mes šiandien ir kalbame, moteris, kurios pasirenka kančią ir nelaimę su tuo vyru, kuris jos nevertas. Ji labai padėjo tam centrui, galvoju, kad turiu labai daug planų, galėčiau pratęsti visas dukros pradėtas veiklas. Įkūriau A. Jagelavičiūtės vardo fondą, artimiausiu metu pranešiu apie jo pradžią“, – kalbėjo N. Jagelavičienė.

Delfi primena, kad žinia apie vienos garsiausių Lietuvos moterų mirtį pasiekė gruodžio 28-ios rytą.

Sausio 3-iąją per pietus Kaune artimieji, bičiuliai, kolegos į paskutinę kelionę išlydėjo Agnę Jagelavičiūtę. Netikėtai ir greitai mirusi 42-ejų moteris amžinojo poilsio atgulė gimtajame mieste, Karmėlavos kapinėse.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės