„Dar tada, kai mano vaikai buvo visai maži, aiškinau jiems, ką daryti, jeigu jų motina staiga kristų negyva – prieš paskambindami 911, jie turi susisiekti su mano buhalteriu ir pasirūpinti, kad įrašų bendrovės nepradėtų leisti mano įrašų ir slėpti pinigų“, – dar 2021 metais per interviu sakė dainininkė.

Atlikėja mokė vaikus, kaip svarbu saugoti jos muziką ir turtą, jų palikimą, nes priešingu atveju netrūks norinčių jais pasinaudoti.

„Kai miršta atlikėjas, jis tampa žymiai vertingesnis ir pelningesnis nei būdamas gyvas. Tupacas po mirties išleido daugiau albumų nei būdamas gyvas. Tai, ką sau leidžia įrašų bendrovės, yra tiesiog bjauru“, – yra sakiusi S. O‘Connor.

Nors iš Dublino kilusi dainininkė po to, kai įrašė Prince‘o dainą „Nothing Compares 2 U“, nebuvo didelė jo gerbėja, ją labai pykdė muzikos industrijos elgesys su atlikėjo įrašais po mirties 2016-iais metais.

„Mane labai siutino faktas, kad jie netrukdomi pelnosi iš mirusio žmogaus“, – yra sakiusi dainininkė, turėdama omenyje dainų, kurių pats Prince‘as gėdijosi ar tiesiog rašė tik sau, leidybą siekiant pasipelnyti.

„Prince‘as – žmogus, kuris išleido visas kada nors įrašytas dainas. Ir jeigu jis turėjo įsirengęs slėptuvę, kur laikė dalį savo kūrybos, nes norėjo ją apsaugoti nuo pašalinių akių ir ausų, tai reiškia, kad jis tikrai neplanavo jų leisti. Negaliu pakęsti žmonių, kurie akiplėšiškai braunasi ten, kur neturėtų“, – yra sakiusi S. O‘Connor ir pridūrė esanti tikra, kad Prince‘ui tikrai nepatiktų, kad jo daina „Let‘s Go Crazy“ būtų naudojama kreditinių kortelių reklamoje.

„Tai daina apie kito asmens branginimą, draugystę ir meilę, o ne kažkokius materialius dalykus. Manau, kad jis, išgirdęs tą reklamą, vartosi kape“, – yra sakiusi S. O‘Connor.

56 metų S. O‘Connor mirė praėjus pusantrų metų nuo septyniolikmečio sūnaus Shane‘o savižudybės.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnyba Telefono numeris Darbo laikas
Jaunimo linija Budi savanoriai konsultantai 8 800 28888 I-VII, visą parą
Vaikų linija Budi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111 I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui) Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277 II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366 I-VII, visą parą
Vilties linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123 I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centras Konsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555 I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
„Sidabrinė linija“ – draugystės pokalbiai, emocinė ir informacinė pagalba vyresnio amžiaus žmonėms. Budi profesionalūs konsultantai 8 80080020 www.sidabrinelinija.lt pasikalbekime@sidabrinelinija.lt I-V 8.00-22.00, VI-VII 11.00-19.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.lt Atsako per 36val.
„Jaunimo linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: https://jaunimolinija.lt/lt/pagalba/pagalba-pokalbiais-internetu/ Pokalbiai internetu (angl.chat) Kasdien nuo 18 iki 24 val. Emocinė parama elektroniniais laiškais "Jaunimo linijoje" neteikiama
„Vilties linija“ Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.com Atsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“ Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.lt Atsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijos Rašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.lt Atsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiems Rašyti el. paštu: laukiam@artimiems.lt Atsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Messenger ar Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Visa papildoma informacija – puslapyje www.krizesiveikimas.lt. Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją