„Mieli žmonės, noriu su jumis pasidalinti savo emocijomis ir mintimis. Pastarosiomis savaitėmis pasklidę kaltinimai labai paveikė grupę ir mane, kaip žmogų. Tikiu, kad ir jūs, gerbėjai, jaučiate tą patį.

Esu šokiruotas dėl tų dalykų, kuriais dalijamasi žiniasklaidoje apie mūsų dainininką. Mūsų grupę šiuo metu apima emocijų pakilimai ir nuosmukiai. Ne, netikiu, kad nutiko kažkas nelegalaus (pavyzdžiui, svaigalų vartojimas). Ne, netikiu, kad nutiko kažkas draudžiamo. Ir aš niekada nemačiau nieko panašaus ir niekada negirdėjau, kad kažką tokio padarytų kuris nors iš šimto mūsų komandos narių.

Viskas, ką žinau apie Tillo vakarėlius, yra tai, kad suaugę žmonės kartu linksminosi. Ir panašu, kad ten nutiko dalykų, kurie net jei ir yra legalūs, man asmeniškai atrodo, kad su jais nėra viskas gerai. Jie išaugo į tam tikrą struktūrą, kuri peržengė likusių grupės narių ribas ir vertybes. Mums taip pat svarbu pasakyti, kad Tillo vakarėliai neturi būti painiojami su mūsų oficialiais, po pasirodymų vykstančiais vakarėliais.

Pastaraisiais metais Tillas atsiribojo nuo mūsų ir subūrė savo ratą. Su savais žmonėmis, savais vakarėliais, savais projektais. Tai mane tikrai nuliūdino. Tikiu Tillu, kai jis sako, kad visada norėjo ir nori, jog jo privačių vakarėlių svečiai gerai praleistų laiką. Tačiau tai, kaip tie svečiai visa tai įsivaizduoja, matyt, kai kuriais atvejais skiriasi nuo jo paties idėjų. Tikriausiai nebuvo įgyvendinti dabar pasisakiusių moterų norai ir lūkesčiai. Kaip jos teigė, jos jautėsi nepatogiai ir nieko nebegalėjo kontroliuoti. Gaila jų ir užjaučiu.

Nepaisant to, man svarbu akcentuoti vieną objektyvų dalyką: kiekvienas svečias iš užkulisių zonos gali laisvai išeiti (nors jiems gali tekti palaukti, kol saugiai prie išėjimo juos atves apsauga). Visi gėrimų buteliukai būna uždaryti ir atidaromi prie svečių akių arba jie patys juos atidaro. Vanduo ir užkandžiai yra lengvai prieinami, taip pat apsauga ir medicininė priežiūra visada yra užtikrinama.

Norime, kad visi mūsų svečiai su mumis jaustųsi patogiai ir saugiai! Tai mūsų standartas. Apgailestauju, kad kai kurie taip nesijautė. Mes turime geriausius gerbėjus pasaulyje ir jie visi nusipelno, kad su jais elgtųsi pagarbiai!

Atsiprašau visų, kurie su mumis nesijautė patogiai ar saugiai užkulisiuose. Taip pat Shelby, ji nusipelnė puikaus koncerto ir nuostabaus vakaro. Bet nenoriu, kad visas šis viešas ginčas dėl mūsų grupės pasiektų kraštutinumus. Nei socialinių tinklų žvėris, kurio mūsų visuomenė dar neprisijaukino, nei paternalistinės tendencijos, 2023 metais neigiančios moters gebėjimą priimti savarankiškus sprendimus dėl savo seksualumo, taip pat jokiu būdu nepalaikau pačių aukų kaltinimo, noriu, kad žmonės ir toliau drįstų kalbėti, jei kažkas jiems nutiko, taip pat norėčiau pamatyti ramų, dalykišką apmąstymą susitaikymą su išvardintais standartais mūsų grupėje“, – socialiniame tinkle rašė grupės būgnininkas.

Vos prieš dieną buvo pranešta, kad Lietuvos policija nepradės ikiteisminio tyrimo prieš grupės lyderį. Tai naujienų portalui LRT.lt teigė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

Delfi primena, kad Vilniaus Vingio parke nuskambėjo grandiozinis vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas. Iškart po jo įvyko, kaip pasakojama, slaptas vakarėlis, kuriame dalyvavo ne tik grupės nariai, bet ir iš anksto pakviesti gerbėjai. Visgi praėjus kelioms dienoms internete pradėjo plisti kraupus ten dalyvavusios merginos pasakojimas.

Shelby Lynn iš pradžių socialiniuose tinkluose dalinosi smagiomis vakaro akimirkomis, o jau kitą rytą parašė apie nakties metu galimai įvykusį incidentą.

Sh. Lynn ryte prabudo su didžiule mėlyne ir ašaromis, mat neprisiminė ne tik, kas įvyko, bet ir ko, kaip pati teigė, buvo įpilta į jos gėrimą.

Norėdama įspėti kitas merginas, ji savo patirtį nusprendė aprašyti „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrose. Šiais pasakojimais Sh. Lynn leido pasidalinti su Delfi skaitytojais.

Norint patekti į vakarėlius – speciali atranka

Kaip pasakojo mergina, apie uždarą vakarėlį ji sužinojo viename „Reddit“ kanale, kuriame buvo skelbiama, kad norintys patekti į koncerto tęsinį, turi instagrame susirasti Alioną Makejevą, jai parašyti ir nusiųsti savo nuotrauką. Moteris, nusprendusi, ar mergina yra tinkama, atsakys į žinutę.

„Tada gausite nemokamą bilietą ir galėsite koncerte stovėti 0 eilėje, kairėje arba dešinėje scenos pusėje. Prieš pasirodymą kelios pakviestos merginos susitiks su Tillu, o jis su visomis šnekučiuosis ir tiesiog stengsis gerai praleisti laiką. Tada prasidės šou. Po pasirodymo būsite kviečiami į jo paties vakarėlį“, – rašė informacinės svetainės „RammWiki“ apie „Rammstein“ redaktorius.

Sh. Lynn pasakojo, kad jai pavyko patekti tarp kelių laimingųjų, kurioms buvo išsiųstas pakvietimas į vakarėlius.

„Aliona Makejeva pakvietė mane prisijungti prie jos į nulinę eilę. Praėjusią savaitę nusiunčiau jai žinutę į instagramą, paklausiau, kaip, po velnių, patekti į afterparty, ir kad norėčiau būti svarstoma. Ji paklausė, kiek man metų ir iš kur esu, o kai patvirtinau, atsiuntė nuorodą į „WhatsApp“ grupę“, – „Twitter“ rašė Sh. Lynn.

Tiesa, mergina teigė, kad gavo pakvietimą ne tik į po koncerto vykusį vakarėlį, bet ir į šeštadienį vykusią repeticiją bei į užkulisius koncerto metu. Būtent tada ji susidūrė su grupės būgnininku Joe Letzu, šis ją pakvietė, kaip pati teigė, atskirai pasikalbėti.

Grupės lyderis išreiškė norą susitikti atskirai

Toliau Sh. Lynn instagrame pasakojo, kad J. Letzas atskleidė apie grupės lyderio Tillo Lindemanno norą su ja susitikti po Vingio parke esančia scena.

„Jis pasakė: „Viskas gerai, aš tik norėjau su tavimi pasikalbėti, nes tavo anglų kalba geresnė nei visų kitų.“ Aš atsakiau, kad gerai. Tada J. Letzas pasakė: „Tillas norėtų su tavimi susitikti.“ Aš iš karto atsakiau: „Kodėl, kodėl aš? Ar čia kalbama apie seksą?“ Į tai J. Letzas atsakė: „Ne, nieko panašaus. Tillas yra džentelmenas“, – apie galimo pokalbio detales socialiniame tinkle atskleidė mergina ir papildė, kad apie tai jai būgnininkas liepė su niekuo nesikalbėti.

Šio įsakymo mergina nusprendė neklausyti ir, kaip pati pasakojo, apie tai prakalbo su kitomis į vakarėlį pakviestoms merginoms.

„Viena mergina manęs paklausė, kodėl buvau pakviesta ten eiti, ir aš jai pasakiau. Ji atsakė: „Ne, neik ten, jis nori sekso, manęs čia net neturėtų būti, aš pasišalinsiu prisidengdama šeštadienio apyranke.“ Aš pasakiau: „Gerai, blemba, noriu pasitraukti, ar ne per vėlu? Per pasirodymą neleisk man niekur eiti“, – apie tai, ką galimai sakė merginoms, socialiniame tinkle rašė Sh. Lynn.

Po stikliuko tekilos pradėjo griuvinėti, nesiorientuoti aplinkoje

Vis dėlto į šiuos įspėjimus mergina pasakojo nereagavusi, negalvojo, kad atlikėjas gali taip pasielgti. „Twitter“ paskyroje ji teigė, kad netrukus nuėjo į nedidelį kambariuką, ten po kurio laiko pasirodė ir grupės lyderis.

„Vėliau Tillas atėjo į kambarį ir paprašė visų merginų išgerti tekilos šotų. Mes visos sutikome. Jis įpylė iš butelio, tada sudaužė apie keturis stikliukus ir paprašė dviejų merginų, kad jos sudaužtų savuosius“, – „Twitter“ pasakojo mergina.

Sh. Lynn pasakojo, kad po šio veiksmo atlikėjas išėjo iš kambariuko ir ji pradėjo jaustis prastai: „Viskas iki to momento buvo labai aišku, o nuo 20:30 val. mano atmintis dingo. Jaučiausi kaip žmogus zombis, dainuodama, šokdama, bet kartu griūdama.“

Grįžusi į viešbutį išvydo didžiulę mėlynę

Vėliau mergina pasakojo, kad ją palydėjo į po scena esantį dar vieną kambariuką, kur, anot jos, galėtų tilpti tik keli žmonės. Tada ji išvydo įeinantį Tillą.

„Tillai, jei tu čia dėl sekso, aš to nedarysiu. Seksas man yra labai ypatingas ir aš nemiegu su nepažįstamais.“ Jis iškart pasidarė piktas ir rėkdamas pasakė: „Joe sakė, kad galėtum.“ Pakartojau dar kartą: „Atsiprašau, kad tave nuvyliau, bet man tai svarbu ir aš negaliu“, – „Twitter“ rašė mergina.

Nors, kaip teigė Sh. Lynn, jis iš kambariuko išėjo, ji Tillą rado prie šalia buvusių užuolaidų, kur jis vis dar laukė Sh. Lynn pakeičiant nuomonę. Po šio įvykio kitas vakaro detales Sh. Lynn teigė prisimenanti kaip per miglą. Mergina sakė, kad pasirodžiusi po koncerto vykusiame vakarėlyje vėmė, o tada nuėjo į viešbutį, kur išvydo ant savo kūno atsiradusią mėlynę. Kaip ji atsirado ir kada, Sh. Lynn sakė iki šiol neprisimenanti.

Visą istoriją ir jos papildomas detales galite perskaityti asmeninėje merginos paskyroje:

Po merginos pasakojimo liko sukrėsti ir grupės gerbėjai Lietuvoje, jie socialiniuose tinkluose ėmė dalintis Sh. Lynn vaizdo įrašais, pasakojimais ir siaubingų mėlynių nuotraukomis.

Delfi susisiekus su „Live Nation Lietuva“ vadovu Aleksandru Karablikovu, šis sakė įrašus socialiniuose tinkluose išvydęs praėjus kelioms dienoms po koncerto.

„Mums sunku patikėti, nes matėme aukščiausio lygio profesionalus (tiek patys atlikėjai, tiek ir visa jų didžiulė komanda), kurie maksimaliai orientuoti į rezultatą, renginio kokybę. Šiandien „Rammstein“ – viena populiariausių koncertuojančių grupių pasaulyje, ir mums šie įrašai visiškai nesutampa su šių profesionalų vertybėmis“, – Delfi komentavo A. Karablikovas.

Jis taip pat patikino, kad iškart po to, kai buvo sužinota apie merginos istoriją, renginių organizatoriai susisiekė su vokiečių grupės atstovais.

„Nedelsdami susisiekėme su grupės vadyba, supažindinome su soc. tinklų įrašais ir pateikėme vienintelį savo klausimą – „Ar tai gali būti tiesa?“ Jų atsakymas, be jokios abejonės, buvo neigiamas“, – tikino „Live Nation Lietuva“ vadovas A. Karablikovas.

Pateikiame ir atsakymą, kurį „Live Nation Lietuva“ atsiuntė „Rammstein“ atstovai: „Per beveik 30 grupės istorijos metų tokių atvejų nebuvo ir griežtos vidinės grupės bei administracijos taisyklės tiesiog neleistų, kad tai net ir teoriniu lygmeniu būtų įmanoma.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)