T. Woodso (45 m.) santuokos su Elin Nordegren metu pasipylė kaltinimai dėl romanų su įvairiomis moterimis. Kaip rašoma usmagazine.com, profesionalus golfo žaidėjas gydėsi nuo priklausomybės seksui, bet šešerius metus trukusi santuoka dėl skandalų galiausiai iširo.

Prisimindama savo romaną su T. Woodsu R. Uchitel pasakojo išskirtiniame interviu „Us Weekly“, kad praeityje savo elgesyje yra pastebėjusi „priklausomybės nuo meilės“ požymių.

Po sausio 10 d. rodytos pirmos dokumentinio filmo apie T. Woodsą dalies, R. Uchitel teigė: „Tai – absoliučiai realus dalykas, apie kurį žmonės neturi žinių.“

Rachel Uchitel

Jos manymu, tokia priklausomybė būdinga pasitikėjimo savimi stingantiems žmonėms: „Kai koks nors garsus žmogus, kuris visiems įdomus, žiūri į tave ir domisi tik tavimi, tai suteikia pasitikėjimo savimi... Kaip tada atsisakyti?“

R. Uchitel pripažįsta apsvaigusi nuo T. Woodso rodomo dėmesio, o žema savivertė buvo praeities traumos padarinys. Jos dėmesį patraukė straipsnis apie priklausomybę nuo meilės, o 2010 m. ji gydėsi garsenybių psichoterapeuto klinikoje, skirtoje būtent tokiems žmonėms.

„Jis man pasakė: „Tu turi priklausomybę nuo meilės.“ Aš atsakiau: „Čia – pokštas.“ Neketinu gultis į kliniką kurioje gydoma nuo tikrų priklausomybių – nuo narkotikų, alkoholio ir pan.“, – pasakojo ji.

Šiuo metu R. Uchitel bendradarbiauja su „Transcend Recovery“ centru, kuris siekia suteikti žmonėms daugiau informacijos apie šią priklausomybės rūšį.

Meiluže buvusi moteris pasakoja, kad priklausomybių gydymo klinikoje suvokusi savo problemą ir kokia ji išties rimta bei žlugdanti gyvenimus.

Anksčiau R. Uchitel slėpė visas traumuojančias patirtis su vyrais. Kai jai buvo 15 m., nuo narkotikų perdozavimo mirė tėvas. 2011 m. „New York Post“ išpublikavo nuotrauką, kurioje ji laiko rankose nuo teroristų išpuolio rugsėjo 11-ąją žuvusio sužadėtinio Andy O’Grady nuotrauką.

Rachel Uchitel

Moteris pasakoja, kad gydymas klinikoje jai stipriai padėjo, tiesa, ji vis dar turi būti atsargi prieš pradėdama naujus santykius, saugotis netinkamų vyrų.

Laimėjimai, šlovė ir turtai

Kaip straipsnyje apie golfo profesionalo gyvenimą bei klystkelius rašė savaitraštis "Prie kavos", per pirmuosius metus koledže T. Woodsas laimėjo „U.S. Amateur title“ golfo turnyrą. 1996 m. pastarąjį jam pavyko laimėti tris kartus iš eilės. Tokia sėkmė T. Woodsą paskatino visiškai atsiduoti golfui. Todėl jis metė mokslus ir pradėjo siekti profesionalaus žaidėjo karjeros.

Fortūna ir toliau šypsojosi. Garsiame žurnale „Sports Illustrated“ Tigeris buvo paskelbtas metų sportininku. 21-erių vyras tapo tikra sensacija. Netrukus jaunas žaidėjas buvo pakviestas į prestižinį profesionalų turnyrą Augustoje (JAV).

Priklausyti Augustos nacionaliniam golfo klubui – didžiausia garbė sportininkui. Be to, rengiamų turnyrų laimėtojai apdovanojami įspūdingomis premijomis ir turi teisę vadintis geriausiais žaidėjais visame pasaulyje. T. Woodsas šį turnyrą laimėjo.

Praėjus trims mėnesiams, jam pasisekė ir dar vienose svarbiose varžybose. Kritikai ir specialistai Tigerį tiesiog liaupsino. Nuo 1996 m. sportininkas, žaisdamas įvairiuose golfo turnyruose, uždirbo apie 92,8 mln. JAV dolerių. Vėliau sportininkas pasirašė reklamos sutartis su „Nike“ ir „Titleist“ įmonėmis, už kurias gavo atitinkamai 40 mln. JAV dolerių ir 20 mln. JAV dolerių.

2008 m. vien iš pasirodymų reklamose žaidėjas uždirbo 128 mln. JAV dolerių. Tais pačiais metais jis tapo turtingiausiu sportininku pasaulyje, kurio turtas vertintas 91 mln. dolerių.

Tigeris Woodsas

Idealios šeimos iliuzija

Elin Nordegren – buvusią švedų manekenę – T. Woodsas sutiko 2001 m. Tuo metu mergina dirbo sportininko draugų namuose aukle. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Tačiau atkaklus dėmesys galų gale pavergė Elin širdį – 2003 m. pora oficialiai susižadėjo, o po metų Barbadose susituokė.

Vestuvės kainavo apie 2 mln. JAV dolerių. Atrodo, sėkmingas sportininkas ir gražuolė manekenė turėjo gyventi lyg pasakoje. Iš pradžių taip ir buvo. 2007 m. pora susilaukė dukters Sam Alexis, po dvejų metų – sūnaus Charlieio Axelio.

Tačiau šeimą nuolatos persekiojo įkyrus žiniasklaidos dėmesys, todėl bėgant laikui paaiškėjo faktai, sugriovę poros santuoką.

Lemtinga avarija

2009 m. rudenį T. Woodsas patyrė avariją. Sportininko vairuojamas automobilis trenkėsi į pakelėje esantį medį. Tigeris nebuvo rimtai sužeistas, tačiau įvairiuose laikraščiuose ir žurnaluose buvo svarstoma, kaip ir kodėl golfo žaidėjas patyrė avariją.

Dar daugiau intrigų sukėlė sportininko atsisakymas duoti parodymus policijai. Netrukus pradėta kalbėti, kad T. Woodsas bėgo nuo įpykusios žmonos, kuri sužinojusi apie jo romaną įniršo ir golfo lazda apdaužė automobilį.

Vėliau sportininkas bandė viešai neigti tokius gandus ir tvirtino, kad daugelis sklandančių kalbų apie jo šeimą yra melas. Netrukus visuomenė sužinojo, kad žaidėjas dėl per avariją patirtų sužalojimų nedalyvaus artimiausiame turnyre. Tačiau tikroji T. Woodso apsisprendimo priežastis paaiškėjo dar po kelių dienų.

Savo asmeniniame tinklalapyje sportininkas prisipažino, kad neatlaikė spaudos dėmesio, o santykius su žmona apsunkino jo neištikimybė.

Sekso skandalas ir net 120 meilužių

Po viešo prisipažinimo apie neištikimybę žmonai kilo skandalas.

Paaiškėjus, kad T. Woodsas galėjo turėti lytinių santykių ne su viena moterimi, jis laikinai nutraukė profesionalią sportininko karjerą, nes norėjo išsigydyti priklausomybę nuo sekso. Kilus skandalui, pasirodo, per 5 santuokos metus, golfo žaidėjas turėjo 120 meilužių.

Pastarosios pradėjo viešinti nuodėmingas sportininko meilės istorijas. Rachel Uchitel atskleidė, kad T. Woodsas svajojo apie grupinį seksą. Padavėja Mindy Lawton atviravo, kad geriausias golfo žaidėjas mėgsta grubiai mylėtis. Anot dailiosios lyties atstovės, kartą jie mylėjosi automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat bažnyčios ir visiškai nesisaugojo.

Apatinio trikotažo modelis Jamie Jungers pasigyrė, kad romaną su T. Woodsu užmezgė praėjus 9 mėnesiams po jo vestuvių. Anot moters, per daugiau nei 1,5 metų besitęsusį nuotykį ne kartą santykiavo ir sportininko namuose.

T. Woodsas prisiėmė kaltę, viešai atgailavo ir prašė šeimos, draugų bei verslo partnerių atleidimo. E. Nordegren buvo skaudu, tačiau kurį laiką atrodė, kad vyro nuoširdumas, gydymasis bei pastangos išsaugoti šeimą teikia vilčių.

Tigeris Woodsas, jo buvusi žmona Elin Nordegren

Vis dėlto paaiškėjus, kad tarp žaidėjo meilužių buvo ir nepilnametė kaimynų dukra, sutuoktiniai nutarė pasukti skirtingais keliais. Kalbėta, kad moteris iš sportininko pareikalavo 750 mln. JAV dolerių ir vaikų globos, antraip grasino atskleisti visas T. Woodso paslaptis.

Tačiau oficialiai tikroji suma nebuvo atskleista, o atžalomis privalėjo rūpintis abu gimdytojai.

Asmeninio gyvenimo nesklandumai padarė didelę įtaką T. Woodso karjerai. Neištikimybės skandalas itin paveikė vyro reklamos sutartis su įvairiomis kompanijomis. Ekonomistai apskaičiavo, kad smukusi žaidėjo šlovė atnešė 12 mlrd. JAV dolerių nuostolį. Todėl T. Woodsą paliko pagrindiniai jo rėmėjai. Vienintelė kompanija, nenusisukusi nuo sportininko, buvo „Nike“.

Finansiniai rūpesčiai buvo ne vienintelė neištikimybės kaina. Nors T. Woodsʼo pertrauka golfo laukuose buvo neilga, tačiau po jos nuo žaidėjo ir čia tarsi nusisuko sėkmė. Daugiau nei dvejus metus sportininkui nepavyko laimėti jokio turnyro. Kurį laiką jį kankino ir įvairios traumos.

2011 m. golfo žaidėjų reitinge Tigeris atsidūrė 58 vietoje. Tačiau vėliau sportininkui pagaliau pavyko atsikratyti praeities šmėklų.

Laimėjęs kelis turnyrus iš eilės jis vėl susigrąžino geriausio golfo žaidėjo titulą. Teigiamos permainos neaplenkė ir T. Woodso asmeninio gyvenimo. 2013 m. pradžioje turtuolis atskleidė, kad susitikinėja su slidininke Lindsey Vonn, tačiau jųdviejų meilė baigėsi 2015-ųjų gegužę.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)