Tokį sprendimą priėmė „Oskarų“ apdovanojimus oragnizuojanti JAV kino meno ir mokslo akademija.

Po skelto antausio per „Oskarų“ įteikimo ceremoniją Holivudo žvaigždė Willas Smithas jau kiek anksčiau pasitraukė iš JAV Kino meno ir mokslo akademijos.

„Aš traukiuosi iš Kino meno ir mokslo akademijos ir sutiksiu su visais kitais padariniais, kuriuos valdyba laikys tinkamais“, - rašė aktorius pareiškime, kurį penktadienį paskelbė leidinys „Variety“.

Komikas Chrisas Rockas per „Oskarų“ įteikimo ceremoniją pajuokavo apie W. Smitho žmoną Jadą Pinkett Smith. Šis tada užlipo ant scenos ir smogė Ch. Rockui į veidą. Po pusvalandžio W. Smithas jau kilo į sceną atsiimti geriausio aktoriaus apdovanojimo už vaidmenį juostoje „Karalius Ričardas“ („King Richard“).

„Oskarų“ akademija pasmerkė W. Smitho veiksmus ir pradėjo vidinį tyrimą. Jam grėsė pašalinimas iš įtakingos Kino meno ir mokslo akademijos arba narystės sustabdymas. W. Smithas paskelbtame pareiškime savo elgesį pavadino „šokiruojančiu, skaudžiu ir nedovanotinu“.

„Sąrašas tų, kuriuos įžeidžiau, yra ilgas. Tai Chrisas, jo šeima, daug mano mielų draugų ir mano mylimų žmonių, visi dalyviai ir žiūrovai visame pasaulyje“, – teigė jis. „Išdaviau akademijos pasitikėjimą, – sakoma toliau W. Smtho pareiškime. – Iš kitų nominantų ir laimėtojų atėmiau galimybę švęsti ir būti pagerbtiems už savo išskirtinį darbą. Labai gailiuosi“.

W. Smithas savo padėkos kalboje po laimėto „Oskaro“ ašarodamas atsiprašė renginio organizatorių ir kitų nominantų už skeltą antausį, tačiau Rocko – ne. Tai jis padarė kitą dieną instagrame. Jo elgesys yra „nepriimtinas ir nedovanotinas“, – teigė W. Smithas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją