Ketvirtadienį Prancūzijos sostinėje rinkosi aktoriaus artimieji, giminės, kolegos, draugai ir net gerbėjai. Visi jie susibūrė siekdami pagerbti velionį ir išreikšti užuojautą artimiesiems – žmonai Gaelle Pietri ir jų 5-mečiui sūnui Orso.

Atsisveikinti panorusiųjų tarpe buvo ir pramogų versle žinomi žmonės, tarp kurių – ir „Bondo“ mergina Léa Seydoux bei aktorės Catherine Deneuve ir Isabelle Huppert.

Paryžius atsisveikino su žuvusiu Gaspardu Ullieliu

Laidotuvės vyko pačiame Paryžiaus centre, Šventojo Eustachio bažnyčioje (Saint-Eustache).

Į paskutinę kelionę prancūzų aktorius išlydėtas plojimais.

Delfi primena, kad G. Ullielis žuvo slidinėdamas Alpėse.

Paryžius atsisveikino su žuvusiu Gaspardu Ullieliu

„France Bleu“ skelbia, kad tyrimas dėl įvykio aplinkybių vis dar vyksta, jo metu buvo apklaustas ir Alpėse su G. Ullieliu susidūręs slidininkas. Pranešama, kad jis – maždaug 40 metų Lietuvos pilietis. Dalyvaujant vertėjui, jis Prancūzijos pareigūnams teigė, kad susidūrimas buvo smarkus. Tyrėjai įsitikinę, kad įvykis galėjo nesibaigti mirtimi, jei G. Ullielis būtų dėvėjęs šalmą.

Paryžius atsisveikino su žuvusiu Gaspardu Ullieliu

Prancūzų aktorius žinomas tiek mados, tiek kino pasaulyje. Jis fotografavosi „Chanel“ kvepalų reklamose, 2014 m. biografiniame filme įkūnijo mados dizainerį Yves Saint Laurent.

Tarptautiniu mastu aktorius išgarsėjo 2007-aisiais suvaidinęs garsųjį kanibalą juostoje „Hanibalas: pradžia“.

Aktorius Gaspardas Ullielis vaidina Hanibalą Lekterį jaunystėje.

Pastaruoju metu jis atliko vieną pagrindinių vaidmenų kovą pasirodysiančiame televizijos seriale „Mėnulio riteris“ („Moon Knight“).

Tai, kad G. Ullielis antradienį sunkiai susižalojo slidinėdamas La Rozjere (Savoja), agentūrai AFP patvirtino keli šaltiniai. Jis sraigtasparniu dar buvo nuskraidintas į Grenoblio ligoninę, tačiau joje nuo sužalojimų mirė.

Paryžius atsisveikino su žuvusiu Gaspardu Ullieliu

G. Ullielis gimė 1984 metų lapkričio 25 dieną netoli Paryžiaus. Jau būdamas vienuolikos, jis stovėjo priešais kamerą.

2003 ir 2004 metais G. Ullielis du kartus buvo nominuotas nacionaliniam Prancūzijos kino apdovanojimui „Cezariui“ kaip geriausias jaunasis aktorius. Po metų jis laimėjo apdovanojimą už vaidmenį kariniame filme „Ilgos sužadėtuvės“, kuriame filmavosi kartu su Audrey Tautou.

Gaspard‘as Ullielis

2017-aisiais G. Ullieliui skirtas „Cezaris“ kaip geriausiam pagrindinio vaidmens atlikėjui. Jis apdovanotas už juostą „Tiesiog pasaulio pabaiga“, kurioje vaidino ir Marion Cotillard bei Léa Seydoux.

G. Ullielis taip pat dirbo modeliu, be kita ko, buvo „Chanel“ aromato „Bleu de Chanel“ veidas.

Paryžius atsisveikino su žuvusiu Gaspardu Ullieliu

Ministras pirmininkas Jeanas Castexas pareiškė užuojautą dėl staigios 37-erių metų aktoriaus mirties.

„Gaspardas Ullielis užaugo su kinu, o kinas su juo. Jie labai mylėjo vienas kitą. Nuo šiol tik skaudančiame širdimi matysime jį geriausiuose jo vaidmenyse ir sutiksime tą ypatingą žvilgsnį“, – rašė jis tviteryje.

Paryžius atsisveikino su žuvusiu Gaspardu Ullieliu
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės