aA
Nors Sarai Gilbert Michaelo Jacksono ir Macaulay Culkino bendravimas pasirodė suprantamas, Sharon Osbourne pokalbių laidoje „The Talk“ sakė taip tikrai negalvojanti, rašo toofab.com.
Michaelas Jacksonas su Macaulay Culkinu ir Sharon Osbourn su Ozzy Osbourne
© DELFI montažas

M. Culkinas šią savaitę pasirodžiusioje tinklalaidėje gynė savo ir M. Jacksono draugystę, tačiau Sh. Osbourne vis dar neramina tarp jų tvyrojęs amžiaus skirtumas.

Aktorius dalyvavo Michaelo Rosenbaumo tinklalaidėje „Inside of You“. 75 minučių trukmės interviu pasirodė antradienį. Dėl M. Culkino komentarų apie popkaralių interviu iškart atsidūrė antraštėse.

Kai pirmąkart susisiekė su tuo metu 10-mečiu M. Culkinu, M. Jacksonui buvo 32-eji. „Jis su manimi susisiekė, nes pagalvojo, kad man gali būti sudėtinga susidoroti su užgriuvusia šlove. Manau, jis puikiai galėjo su tokia situacija susitapatinti. Žinoma, galima lengvai sakyti, kad mūsų draugystė buvo keista, tačiau iš tiesų ji buvo prasminga. Galų gale, mes tiesiog buvome draugai“, – aiškino M. Culkinas.

Macaulay Culkinas ir Michael Jacksonas
Macaulay Culkinas ir Michael Jacksonas
© DELFI montažas

„Nežinau, man visai tai vis vien atrodo keista“, – trečiadienį laidoje „The Talk“ sakė Sh. Osbourne. „Susidraugauti su 10-mečiu, nes gali susitapatinti su jo patirtimi. Ne, aš to nesuprantu“, – nutaisiusi susirūpinusią veido išraišką, kalbėjo Sh. Osbourne.

„Manau, kad 10-metis yra paprasčiausiai per jaunas tokiam bendravimui“, – pridėjo ji.

Sh. Osbourne komentarai užbaigė pokalbį. Prieš tai viena iš laidos vedėjų Sara Gilbert sakė galinti susitapatinti su situacija.

„Kai augdamas tampi žvaigžde, viskas yra kitaip, nes atsiduri suaugusiųjų pasaulyje. Pamenu, vaikystėje susidraugavau su Paulu Reubensu. Jis man buvo labai mielas, aš buvau jo gerbėja, o jis – mano. Manau, toks ryšys tarp mūsų atsirado būtent todėl, kad abu dirbome suaugusiųjų pasaulyje“, – pasakojo „Roseanne“ žvaigždė.

„Nors ir nesi suaugęs, skiriesi nuo tų vaikų, kurie nežengia ankstyvos karjeros keliu. Prabėgo daug metų, ir visai neseniai mudu vienas su kitu susisiekėme ir vėl ėmėme bendrauti. Paulas yra labai mielas ir palaikantis. Labai jį branginu – juk jis buvo tame ankstesniajame mano gyvenime “, – tęsė S. Gilbert.

Macaulay Culkino paatviravimas apie jo mįslingą draugystę su Michaelu Jacksonu neįtikino Sharon Osbourne: rėžė savo versiją
© Instagram

Sheryl Underwood taip pat svarstė, kad situaciją supaprastino tai, jog tiek M. Jacksonas, tiek P. Reubensas turėjo „vaikiško nuoširdumo“. „Šie du žmonės pasižymėjo vaikišku nuoširdumu, tad jų draugystė su vaikais neatrodė keista ar įtartina“, – pridūrė Sh. Underwood.

Kalbėdamasis su M. Rosenbaumu, M. Culkinas tvirtino, kad jo ir M. Jacksono bičiulystė aplinkiniams galėjo pasirodyti keista tik dėl vienos priežasties – M. Jacksonas „buvo žymiausias pasaulio žmogus“. Komentuodamas jų amžiaus skirtumą, M. Culkinas pridūrė: „Negalėjau su niekuo lygintis. Mano katalikiškoje mokykloje niekas net suvokimo neturėjo, ką man teko išgyventi. O jam teko patirti tas pačias nesąmones, tad jis norėjo mane užtikrinti, jog nesu vienas“.

Kalbėdamas apie M. Jacksoną, M. Culkinas pabrėžė, kad dainininkas buvo juokingas, mielas ir linksmas, jiedu drauge dažnai krėsdavo pokštus. „Jis buvo nepaprastai juokingas, žavus, linksmas ir nevengiantis kvailioti. Mūsų draugystė man atrodo sveika ir normali. Žinau, kad kitiems ji galėjo atrodyti keistai, tačiau man ši bičiulystė buvo pati normaliausia“, – tvirtino M. Culkinas.

Kai M. Jacksonui buvo pateikti kaltinimai netinkamu elgesiu su vaikais, jaunasis aktorius buvo pirmoji garsenybė, davusi parodymus ir atmetusi kaltinimus kaip „gryniausią absurdą“.

Per interviu Michaelui Rosenbaumui 38 metų aktorius papasakojo ir apie savo santykius su tėvu bei pareiškė: „Tiesą sakant, manau, kad tokiems žmonėms nevalia turėti ir auginti vaikų“.

Savo tėvą M. Culkinas įvardijo kaip „bjaurų niekšą“: „Jis nė karto gyvenime nepasakė, kad manimi didžiuojasi. Pats tokių svarbių žodžių niekada negirdėjau, tad dabar stengiuosi nepraleisti progos artimiems žmonėms, nuveikusiems šį tą nuostabaus, pasakyti, kaip jais didžiuojuosi ir kaip jais džiaugiuosi“.

M. Culkinas su tėvu nesikalbėjo „maždaug 23 metus“, nors tėvas prieš 18 ar 20 metų ir bandė rasti ryšį su sūnumi.

Ir seniau M. Culkinas neigiamai atsiliepė apie savo tėvą ir teigė, kad jo tėvas „prieš jį naudojo psichologinį ir fizinį smurtą“, nuolat jam pavydėjo ir grasino.

Po mirties M. Jacksonas greičiausiai vartosi karste

M. Jacksonui dar būnant gyvam, apie sklandė daugybė legendų. Tačiau ne ką mažiau keistų faktų apie jį paaiškėjo po jo skrodimo.

Popkaraliumi tituluojamo M. Jacksono rankos buvo nusėtos dūrių, o veidas ir kaklas subjauroti plastikos chirurgų paliktų randų. Be to, išplikusioje galvos dalyje buvo tatuiruotė, tatuiruoti buvo ir jo antakiai bei lūpos, skelbia „The Telegraph“.

Praėjus beveik dešimtmečiui po dainininko mirties skelbiama daugiau jautrių detalių apie jo priešmirtinę būklę. Visa tai atskleidė paviešintos skrodimo išvados. M. Jacksoną, pasirodo, kamavo apatinės stuburo dalies artritas, dalyje pirštų ir plaučiuose ekspertai aptiko lėtinio uždegimo požymių, tad gali būti, jog M. Jacksonui trūkdavo oro.

Nepaisant to, remiantis skrodimą atlikusių ekspertų duomenimis, 50 metų dainininko sveikatos būklė, atsižvelgiant į jo amžių, prieš mirtį buvo gana nebloga.

Jis tikrai nebuvo išsekęs, svėrė 62 kilogramus, o tai normalus svoris pagal jo ūgį. Ekspertai sako, kad jo širdis taip pat buvo gana stipri, inkstai ir kiti vidaus organai – sveiki.

Remiantis skrodimo išvadomis, M. Jacksono plaučių būklė nebuvo tokia prasta, jog būtų galėjusi tapti mirties priežastimi.

Kalifornijos universiteto anesteziologijos katedros vedėjas mokslų daktaras Zaeevas Kainas, susipažinęs su M. Jacksono skrodimo rezultatais, tvirtina: „Bendra jo sveikatos būklė gera. Visi rodikliai normų ribose“.

Skrodimo ataskaitoje minimas 2 centimetrų ilgio randas už kairės ausies ir dar vienas matomas randas už dešinės ausies. Po randą jis turėjo šalia šnervių ir dešimties centimetrų ilgo randą ant dešinio peties.

Ekspertai du maždaug 7,5 centimetrų ilgio randus aptiko ant popkaraliaus kaklo, mažesnių randų – ant jo rankų ir riešų. Z. Kainas, kuris atliekant skrodimą nedalyvavo, išreiškė mintį, kad randus greičiausiai paliko plastinės operacijos.

M. Jacksonas turėjo ir kelias tatuiruotes – visos jos atliktos kosmetiniais tikslais, pavyzdžiui, ryškinti jo antakiai ir apatinių blakstienų linija, lūpos.

Popkaraliui pliko viršugalvis, o likę plaukai ekspertų įvertinti kaip trumpai kirpti ir smulkiai sugarbanoti. Išplikusi skalpo dalis taip pat buvo patamsinta tatuiruote.

Skrodimo ataskaitoje, su kuria detaliai paskelbimo metu susipažino „Associated Press“, teigiama, kad M. Jacksono organizmas aktyviai gamino spermą.

Taip pat tyrimai atskleidė, jog buvo visomis išgalėmis stengiamasi išgelbėti M. Jacksono gyvybę: buvo nubrozdinta popkaraliaus krūtinė, kardiopulmonarinio gaivinimo metu sulaužyti keli šonkauliai, tiesiai į širdį buvo įstatytas mechaninis prietaisas, turėjęs ją priversti plakti.

M. Jacksonas mirė 2009 metų birželio 25 dieną nuomojamuose namuose Los Andžele, kai jo asmeninis gydytojas Conradas Murray jam paskyrė skausmą malšinančių ir dviejų raminamųjų vaistų kokteilį, teigiama teismo dokumentuose

Propofolis, kuris įprastai naudojamas operacinėse, slopina kvėpavimo funkciją, jo vartojimą būtina kruopščiai prižiūrėti. Popkaraliaus kraujotakoje taip pat rasta ir vietinio veikimo skausmą malšinančių vaistų bei kitų preparatų. Organizme neaptikta jokių narkotikų ar alkoholio.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Bondo filmavimo aikštelėje – nemalonus incidentas: Danieliui Craigui prireiks net operacijos

Britų aktoriui Danieliui Craigui, susižeidusiam naujausio filmo apie Džeimsą Bondą filmavimo...

Paviešinus Archie gimimo liudijimą paaiškėjo, jog Meghan Markle oficialus titulas – visai ne Sasekso kunigaikštienė (21)

Kas yra Meghan Markle ? Tai klausimas, jau kelis metus kankinantis ne vieną akylą britų...

Naujose paviešintose karališkųjų rūmų nuotraukose - ir pirmieji savarankiški princo Louiso žingsniai (11)

Mažasis princas Louisas jau vaikšto! To įrodymas – paviešintos naujausios princo Williamo ir...

Per sporto renginį užpultas Arnoldas Schwarzeneggeris (4)

Holivudo žvaigždę Arnoldą Schwarzeneggerį šeštadienį per jo vedamą sporto renginį Pietų...

Princas Harry ir Meghan Markle švenčia pirmąsias vestuvių metines: parodė, kas meilės dieną liko už kadro (3)

Gegužės 19-ąją Sasekso kunigaikščiai švenčia savo pirmąsias vestuvių metines. Šia proga...

Top naujienos

Maudymosi sezoną upėse ir ežeruose jau galima pradėti: birželio orai džiugins, bet ne visą laiką

Lietuvos upėse ir ežeruose paviršinė vandens temperatūra netoli kranto jau yra pasiekusi...

Lietuvos nusikalstamumui – dar neregėtas teisėsaugos smūgis: paviešino, kaip gudriai grupuotės veikia šiais laikais (13)

Trečiadienį spaudos konferencijos metu Lietuvos policija paskelbė, kad bendradarbiaujant su...

Mėgėjų ringą palieka olimpinis prizininkas Petrauskas – bokso federacijai toks sprendimas netikėtas

Lietuvos olimpinę šeimą palieka dar vienas prizininkas. Londono olimpiadoje bronzą iškovojęs 27...

Mokslų daktarė išaiškino, kokia smidrų nauda mūsų organizmui ir kaip tinkamai juos reikia paruošti

Nors lietuviai smidrus atrado pakankamai neseniai, tačiau kulinariniame meniu jie gyvuoja jau...

Gyvai / LKL pusfinalis: Panevėžio „Lietkabelis“ – Kauno „Žalgiris“ (19)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turi galimybę jau ketvirtadienį žengti į „Betsafe– LKL “...

Neatsilaikė rusaitės kerams: „nuodų spintoje“ laikytas įrašas paviešintas Europai lemtingu metu (50)

Nelyginant perkūnas iš giedro dangaus į Austrijos vyriausybę trenkė kompromituojantis vaizdo...

Bakas praskleidė valstiečių sprendimų užkulisius: premjeras artimiausiu metu taip pat išreikš savo poziciją (115)

Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ( LVŽS ) per antrąjį prezidento...

Britai pradėjo didžiausią savo istorijoje tarptautinę viliojimo kampaniją: prognozuoja grėsmę Lietuvai (247)

Viešųjų ryšių agentūros informuoja, kad Didžiosios Britanijos nacionalinė sveikatos tarnyba (...

Neseniai vaikelio susilaukusi Gerda Žemaitė švenčia gimtadienį: ryte sulaukė ypatingos sūnaus dovanos (2)

„TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė švenčia 38-ąjį gimtadienį. Balandžio 3-iąją...