„Karalienei labai patiko šiandienos (ketvirtadienio) gimtadienio paradas ir aviacijos paradas, bet ji patyrė tam tikrą diskomfortą“, – sakoma rūmų pranešime.

„Atsižvelgdama į kelionę ir veiklą, kurios reikėtų dalyvaujant rytojaus nacionalinėse padėkos pamaldose Šv. Pauliaus katedroje, Jos Didenybė labai nenoriai nusprendė, kad nedalyvaus“, – nurodė rūmai.

Anksčiau ketvirtadienį didžiulės minios žmonių sveikino karalienę prasidėjus keturias dienas truksiančioms istorinio Jungtinės Karalystės monarchės valdymo jubiliejaus iškilmėms ir stebėjo Vėliavos pagerbimo (Trooping the Colour) paradą.

96 metų monarchės viešas pasirodymas jos rekordinio 70-ojo valdymo jubiliejaus minėjimo iškilmėse kėlė abejonių dėl jos ligos ir neseniai atsiradusių vaikščiojimo problemų.


Tačiau karalienė išėjo į Bakingamo rūmų balkoną ir priėmė jai skirtą raitosios kariuomenės pasveikinimą, o kiek vėliau antrą kartą pasirodė balkone stebėti daugiau nei 70 lėktuvų skrydžio virš Bakingamo rūmų.

Vakare Elžbieta II dalyvavo ceremonijoje į vakarus nuo Londono esančioje Vindzoro pilyje, per kurią buvo įžiebta daugiau nei 3 tūkst. žiburių visoje šalyje ir 54 Sandraugos šalių sostinėse.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)