Žinant, jog vyriausiu pasaulyje tik ką iškeptu tėvu pripažintas 96-erių indas Ramjitas Raghavas, ne taip sunku įsivaizduoti porą dešimtmečių jaunesnius pasaulinio lygio kino, televizijos grandus, ką tik tapusius tėvais.

96-erių metų Ramjitas, buvęs imtynininkas ir ūkininkas iš Indijos priemiesčio, pirmą kartą tarptautinės žiniasklaidos dėmesio susilaukė 2010 metais, kai gimė jo pirmasis sūnus. R. Raghavas tvirtino, kad tuo metu jam buvo maždaug 94 metai. Po dvejų metų seniausias pasaulyje tėvas ir vėl nustebino pareiškęs, jog jau visai netrukus sūpuos ir antrąją atžalą – tąsyk jam su žmona gimė mergaitė, o tėvelis jau buvo sulaukęs 96-erių.

Mirė R. Raghavas tik šių metų vasarį, našle palikęs žmoną ir du vaikus.

Vyriausias tėvelis Holivude

Prie ekranų žiūrovus prikaustantys Holivudo grandai nusprendė pasidžiaugti vėlyva tėvyste. Legendinį aktorių Charlie Chapliną neabejotinai galėtume vadinti vyriausiu Holivudo tėveliu. Jo žmona Una O’Neil pagimdė jų jauniausią sūnų Kristoferį Džeimsą 1962 m., kai Ch. Chaplinui buvo 73 metai. Tiesa, aktorius buvo net 36 metais vyresnis už savo žmoną ir vedė ją, kai jai buvo vos 18 metų.

Sūpuoja antrą atžalą

Ne ką jaunesniu dviejų vaikų tėvu šiomis dienomis tapo ir kino žvaigždė 71-erių Richardas Gere'as. Su mylimąja Alechandra Silva jie ant rankų sūpuoja jau antrąją atžalą. Ispanijos žiniasklaida prieš kelias dienas pranešė, jog 71-erių aktorius ir 37 metų jo žmona susilaukė berniuko.

Filmo „Graži moteris“ žvaigždė pirmojo sūnaus susilaukė prieš metus – 2019 metų vasarį. Tai, jog netrukus aktoriaus žmona ėmė lauktis antros atžalos, paaiškėjo praėjusiais metais, kai susitikimo su Dalai Lama metu paprašė palaiminti jos įsčiose užsimezgusią naują gyvybę.

Pora susituokė civilinės ceremonijos metu Ispanijoje, vėliau vestuves atšoko su draugais JAV. Jiedu susipažino 2014 metais prabangiame viešbutyje Italijoje, kurį moteris įsigijo su buvusiu vyru.

A. Silva turi 6-erių sūnų Albertą iš ankstesnių santykių. R. Gere'as prieš tai susitikinėjo su ne viena garsia moterimi. Tarp jo simpatijų buvo Priscila Presli, Kim Beisindžer. 1991 metais aktorius susituokė su supermodeliu Sindi Krauford, tačiau santuoka truko tik ketverius metus.

2002 metais žvaigždė vedė modelį ir aktorę Kari Lauel. Jie susilaukė sūnaus Humerio Džeimso Džigmo Giro, kuris gimė 2000-aisiais. Poros santuoka truko 11 metų.

Vaikai iš mėgintuvėlio

Garsusis JAV aktorius, režisierius ir prodiuseris Robertas De Niro, sukūręs ne vieną įsimintiną vaidmenį, tėčio vaidmens ėmėsi, kai jam buvo 68 metai. 2011-aisiais jis su savo antrąja žmona Greis Haitauer pasitiko pasaulį išvydusią dukrą Helen Greis.

Įdomu tai, jog tarp Roberto žmonų ir mylimųjų – vien tamsiaodės gražuolės. Tai pirmoji žmona Dajena Ebot, modeliai Tuki Smit ir Naomi Kembel bei antroji žmona, su kuria aktorius gyvena iki šiol, Greis Haitauer.

Susituokė jiedu 1997 m. Greis ir Robertas iš viso augina tris vaikus: dvynius Džulijaną ir Aroną ir jau minėtą, vieno vyriausio Holivudo tėvelio titulą jam pelniusią Heleną Greis. Tiesa, visi kino žvaigždės vaikai gimė po dirbtinio apvaisinimo.

Paklydėlis genijus

Kubizmo tėvu vadinamas garsusis tapybos genijus Pablo Picasso visada mėgo moterų dėmesį. Tad visai nenuostabu, jog ketvirtasis dailininko vaikas – dukra Paloma gimė 1949 m., kai jam jau buvo 68 metai. Paskutinė Pablo Picasso gyvenimo moteris buvo 45 metais jaunesnė pozuotoja Žaklina Rokju.

Moteris garbino savo vyrą – mėgo bučiuoti jam rankas ir vadino saule. Tačiau net toks atsidavimas neišgelbėjo nuo vienadienių vyro romanų. Pablo nusižiūrėdavo jaunas merginas ir padovanodavo joms auksinę mažo žmogaus skulptūrėlę su dideliu falu. Tai buvo ženklas, kad norėtų jas įsiversti į lovą.

Tada dailininkas jau buvo perkopęs septintą dešimtį. P. Picasso buvo itin produktyvus menininkas – nutapė 1900 paveikslų, paliko 3200 keramikos darbų, 1200 skulptūrų, sukūrė 7000 piešinių, tačiau kaip tornadas lamdė artimųjų gyvenimus.

Pirmoji jo žmona iš nevilties dėl palaidūniško vyro gyvenimo būdo pasikorė, antroji žmona mirus dailininkui nusišovė. Sužlugdyti buvo ir vaikai bei vaikaičiai. Sūnus Paulas gyvenimą baigė kaip beviltiškas alkoholikas, o šio sūnus ir duktė senelį viešai kaltino dėl nelaimingos vaikystės.

Pirma atžala – 67-erių

Garsus komikas Steve'as Martinas, regis, tapti tėvu ir šį tą palikti po savęs visai nesiskubino. Pirmą kartą tėvu jis tapo būdamas 67-erių. 2013 metų gruodį jo žmona Anė Stringfild, kuriai tuomet buvo 41, pagimdė kūdikį, tačiau pora šį faktą sėkmingai nuslėpė nuo visuomenės.

Tik po kurio laiko kino juostos „Nuotakos tėvas“ žvaigždė ir jo žmona buvo pastebėti su kūdikiu ant rankų ramiai sau leidžiantis laiką kartu. Artimi šaltiniai teigė, jog aktorius labai saugo savo šeimos privatumą, todėl apie kūdikio gimimą viešai nenorėjo ir dabar visai nenori kalbėti. Juolab kad palikuonio pora stengėsi susilaukti ilgus metus. S. Martinas ir A. Stringfild susituokė 2007-ųjų liepą. Tuoktuvių ceremonija vyko Los Andžele, aktoriaus namuose.

Vaikus buvo apleidęs

Aštuonių vaikų tėvas, garsus dainininkas Rodas Stewartas paskutinės savo atžalos susilaukė, kai jam buvo 64-eri. Jo žmona tuomet pagimdė pagranduką Eideną. Šiuo metu muzikos grandui jau 75-eri, jis paskelbė įveikęs užklupusį vėžį ir vieno interviu metu jis sutiko atverti širdį, kalbėdamas apie tėvystę.

Rodas Stewartas neslėpė, jog susidūrė su tėvystės problemomis. Jo keturiolikmetis sūnus Alasteris išgyveno nelengva paauglystės laikotarpį. Interviu Rodas prisipažino, kad pasiilgo savo sūnaus, kai šis buvo mažas: „Pirmiausia jis žaidė kompiuterinius žaidimus, dabar iš rankų nepaleidžia telefono ir yra susikoncentravęs į susirašinėjimus su mergaitėmis. Liūdžiu, nes jaučiu, kad praradau sūnų“, – tuomet kalbėjo atlikėjas.

75-erių dainininkas susituokęs su 49-erių modeliu Peni Lankaster, pora augina du vaikus – keturiolikos Alasterį ir devynerių Eideną. Rodo vyriausiai dukrai Sarai, kurios atlikėjas atsisakė ir tik neseniai pradėjo bendrauti, jau suėjo 56-eri. Vyras gailisi dėl savo jaunystės poelgių, jam iki šiol sunku kalbėti apie tėvystę. Būdamas karjeros aukštumose atlikėjas apleido visus savo vaikus ir retai juos matydavo.

Straipsnis paremtas remiantis portalo People.com medžiaga.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės