Britų futbolo legenda Davidas Beckhamas instagrame prisiminė karalienės atsidavimą: „Iki paskutinių savo gyvenimo dienų ji oriai ir grakščiai tarnavo savo šaliai“. Karalienė įkvėpė savo lyderyste, o sunkiu metu guodė, rašė buvęs sportininkas greta nespalvotos jaunos Elžbietos nuotraukos. Tai, kaip visi šiandien jaučiamės sugniuždyti, rodo, ką ji reiškė žmonėms šioje šalyje ir visame pasaulyje“, - teigiama toliau žinutėje.

Britų atlikėjas Eltonas Johnas, palaikantis artimus santykius su karališkąja šeima, rašė, kad dabar „kartu su visa šalimi labai liūdi“. Karalienės vadovavimas, ano jo, buvo žavus ir šiltas. „Karalienė Elžbieta nuo pat vaikystės iki šiandien buvo didelė mano gyvenimo dalis, man jos labai trūks“, - rašė E. Johnas.

Buvęs „bitlas“ Paulas McCartney‘is mirusią monarchę prisiminė paviešindamas jaunos karalienės nuotrauką. Tegul ilsisi ramybėje, rašė jis. Ir pridūrė: „Tegyvuoja karalius“.

Rolling Stones“ vokalistas Mickas Jaggeris rašė, kad karalienė visą jo gyvenimą buvo kažkur šalia. Jis teigė vis dar prisimenąs, kaip būdamas mažas vaikas per televiziją stebėjo jos vestuves. Jis prisimena ją kaip „nuostabią jauną moterį“, o vėliau „visų mylimą tautos močiutę“.

Britų metalo atlikėjas Ozzy Osbourne‘as teigė, kad „su savo šalimi liūdi dėl mūsų didžiausios karalienės netekties“. Mintis apie Angliją be karalienės esą yra siaubinga.

Veiksmo filmų žvaigždė Sylvesteris Stallonė instagrame rašė: „Tegul ši didžioji karalienė ilsisi ramybėje. Pasaulis dagiau niekada nematys tokio žmogaus kaip ji“. Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis stovi greta monarchės.

„Ji buvo nepalaužiama, ištverminga ir atsidavusi iki pat pabaigos. 70 tarnystės metų. Neįtikėtina“, - tviteryje rašė aktorė Bette Midler.

Atlikėja ir aktorė Barbra Streisand pavadino karalienę „konstanta mums visiems“, kurią gerbė visas pasaulis. Instagrame ji paviešino nuotrauką, kurioje moranchei tiesia ranką.

„Kokia elegantiška, neįtikėtina moteris“, - instagrame rašė aktorė Jennifer Garner.

“Oskaro“ laureatė Whoopi Goldberg tviteryje prisiminė susitikimą su karaliene 2009 metais. Ji jautė jai „didžiulę pagarbą“ ir negalėjo patikėti, kad sėdi priešais karalienę. Savo žinutę kino žvaigždė baigė žodžiais: „Dieve, saugok karalių“.

Atlikėja Janet Jackson paviešino bendrą nuotrauką su karaliene ir parašė: „Ilsėkis ramybėje, karaliene“.

Ir australų atlikėja Kylie Minogue buvo asmeniškai susitikusi su karaliene. Monarchė, anot jos, spinduliavo neįtikėtiną „energiją ir aurą“. „Buvau – ir esu – priblokšta“.

Anot mados dizainerės Donatellos Versace, „praradome vieną nuostabiausių pasaulio moterų“. Karalienė buvo įkvėpimas „mums visiems“.

Futbolo karalius Pelé paskelbė seriją nuotraukų, kuriose jis įamžintas su karaliene. Nuo pirmojo jųdviejų susitikimo 1968-aisiais jis buvęs didelis jos gerbėjas. „Jos darbai formavo kartas. Šis palikimas liks amžinai“, - rašė buvęs futbolininkas.