Palaikymą Ukrainai išreiškęs ir prieš karą pasisakęs M. Galkinas dažnai tampa Rusijos propagandos auka. Ne tiktai jis, bet ir visa jo šeima neretai aptarinėjama per Rusijoje transliuojamas pokalbių laidas, rašo unian.net.

Rusijoje vis aktyviau skleidžiami gandai, kad M. Galkinas veikiausiai – homoseksualas, o žmona Ala Pugačiova ir vaikai jam reikalingi tik kaip priedanga.

Per vieną iš koncertų parodijų meistras nutarė pasišaipyti iš tokių kalbų.

„Jei stoji prieš valdžią, vadinasi, esi arba žydas, arba gėjus! Žinoma, mano atveju tai sėkmingas sutapimas!“ – pasakė jis.

Po šios frazės salė nugriaudėjo aplodismentais, o internete paviešintą epizodą pakomentavę asmenys pripažino, kad M. Galkinas sugeba taikliai pajuokauti.

Delfi primena, kad M. Galkinas karui Ukrainoje prieštarauja jau nuo pirmųjų jo dienų. Dėl savo „antivalstybinių“ pasisakymų komikas Rusijoje nuo šiol laikomas „užsienio agentu“. Rusijos teigimu, garsus vyras užsiima politine veikla ir už tai gauna pinigus iš Ukrainos.

Šių metų vasario 24 dieną Rusijai įsiveržus į Ukrainos teritoriją, M. Galkinas ne kartą kalbėjo, kad taikūs Ukrainos miestai buvo bombarduojami Kremliaus nurodymu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją