Apytikslis Kim Kardashian sutuoktinio turimo turto dydis siekia 1,3 mlrd. dolerių (1,2 mlrd. eurų), skelbia žurnalas, pranešdamas, kad reperis dabar yra žmonių sąraše, kurių turto vertė yra mažiausiai 1 mlrd. dolerių.

„Yeezy“ prekės ženklo sportinių batelių poros kaina JAV ir kitur siekia daugiau nei 200 dolerių (185 eurus).

Čikagoje gimęs 42-ejų reperis daug metų buvo siejamas su sporto aprangos gamintoja „Nike“, tačiau 2013-aisiais jų bendradarbiavimas nutrūko. Netrukus K. Westas ėmė bendradarbiauti su „Adidas“, o 2015 metais pasirodė pirmasis jų sukurtas sportinių batelių modelis.

„Forbes“ teigimu, K. Westas ilgai spaudė žurnalą įtraukti jį į savo sudaromą turtingiausiųjų sąrašą, tačiau leidinys vis atsisakydavo, nes stigo reperio turtų įrodymų.

Žurnalas ironiškai pastebėjo, kad redakcija daugybę metų K. Westo atžvilgiu taikydavo JAV prezidentu tapusio buvusio nekilnojamojo turto magnato Donaldo Trumpo vardu pavadintą taisyklę: „Paimkite tai, kokia, būsimojo prezidento tvirtinimu, yra jo [turto] vertė, padalinkite iš trijų ir pradėkite nuo ten.“

Didžiąją dalį likusių turtų K. Westas gavo iš jam priklausančio nekilnojamojo turto, nurodo „Forbes“.

K. Westas yra antrasis amerikiečių reperis, patekęs į „Forbes“ pasaulio turtingiausiųjų sąrašą. Pirmasis į šį sąrašą įtrauktas JAV reperis buvo Jay-Z; tai įvyko pernai.