aA
Buvusi Baltųjų rūmų administracijos darbuotoja Omarosa Manigault Newman tvirtina, kad Donaldas Trumpas jau turi planą, ką darytų, jei Melania Trump nuspręstų jį palikti, rašo „The Independent“.
Melania Trump, Donaldas Trumpas
© AP / Scanpix

Atviroje biografinėje knygoje apie Baltuosiuose rūmuose praleistą laiką O. Manigault Newman teigia, jog D. Trumpas rastų būdą atimti Melaniai Trump pilietybę, jei ši sugalvotų pasmerkti jį „didžiausiam pažeminimui“.

O. Manigault Newman tvirtina, kad JAV prezidentas sugalvotų, kaip deportuoti ponią Trump į jos gimtąją Slovėniją, jei prezidento kadencijos metu žmona nuspręstų jį palikti.

„Kadangi D. Trumpas puikiai žino visas pilietybės įgijimo aplinkybes, jei būtų kažkas įtartino, jis galėtų kažkokiais būdais pilietybę atimti“, – savo knygoje „Unhinged: An Insider’s Account of the Trump White House“ rašo O. Manigault Newman.

„Jis yra kerštingas žmogus, niekuomet nežinai, kas jam gali šauti į galvą“, – sako buvusi D. Trumpo padėjėja.

Kaip pranešama, pirmoji šalies ponia gavo Žaliąją kortą pasinaudojusi EB-1 arba vadinamąja „Ensteino vizos“ programa, skirta „neeilinių gebėjimų“ turintiems žmonėms. Buvęs modelis JAV piliete tapo 2006-aisiais.

Minėtoji programa orientuota į mokslininkus, tarptautinio verslo vadovus ar tuos, kurie gali pasigirti esamu nacionaliniu ir tarptautiniu pripažinimu.

„Jei Melania nutartų užtraukti didžiausią pažeminimą ir palikti D. Trumpą jo prezidentinės kadencijos metu, jis atrastų būdą ją nubausti. Tai žmogus, kuris tvirtino turintis absoliučią teisę suteikti sau malonę dėl Roberto Muellerio tyrimo. Kodėl tuomet jis negalėtų suteikti sau malonės ir šiuo atveju?“, – rašo O. Manigault Newman.

Jei piliečiai suklastoja ar nuslepia svarbią informaciją, jie gali būti „denatūralizuoti“ ir deportuoti.

Per pastaruosius du mėnesius D. Trumpo administracija ėmėsi pilietybės atėmimo natūralizuotiems piliečiams, kurie pilietybę galėjo įgyti meluodami ir apgaudinėdami, klausimo.

M. Trump atstovė spaudai Stephanie Grisham šią savaitę pateikė atsaką O. Manigault Newman knygoje rašomam teiginiui, kad M. Trump negali sulaukti, kol baigsis jos vyro kadencija ir jie galės išsiskirti.

S. Grisham tvirtinimu, abi moterys tuo metu, kai O. Manigault Newman dirbo Baltuosiuose rūmuose, „susitikdavo labai retai, jei apskritai susitikdavo“

„Apmaudu, kad ji staiga prapliupo tokiomis kalbomis ir ėmėsi keršyti visai nepagalvodama apie kitus, ypač po visų prezidento jai suteiktų galimybių“, – sakė S. Grisham.

Praėjusią savaitę D. Trumpas sukėlė pasipiktinimą „Twitter“ pavadinęs O. Manigault Newman „šunimi“ ir „žliumbiančia padugne“.

Šis puolimas įvyko po to, kai O. Manigault Newman pradėjo knygos viešinimo kampaniją. Knyga apima platų kaltinimų spektrą ir tvirtinimus, kad JAV prezidentas realybės šou „Mokinys“ („The Apprentice“) kūrimo metu svaidėsi rasistiniais epitetais, vartojo „n“ žodį, ir egzistuoja šį kaltinimą patvirtinantys įrašai.

O. Manigault Newman išgarsėjo 2003-aisiais kaip šio realybės šou dalyvė. D. Trumpas kaltinimus paneigė, „Twitter“ pareiškęs: „Tokių žodžių savo žodyne neturiu ir niekados neturėjau. Ji viską sugalvojo“.

O. Manigault Newman buvo prezidento padėjėja ir Baltųjų rūmų ryšių su visuomene tarnybos, palaikančios ryšius su įvairiomis interesų grupėmis, komunikacijos vadovė. Praėjusių metų gruodį Baltųjų rūmų administracijos vadovas Johnas Kelly‘is darbuotoją atleido, minėdamas „svarbius sąžiningumo klausimus“. Prieš prisijungdama prie Baltųjų rūmų administracijos O. Manigault Newman padėjo D. Trumpui jo rinkiminės kampanijos metu.

„Suteiki pamišėlei, žliumbiančiai padugnei galimybę ir įdarbini ją Baltuosiuose rūmuose, bet viskas, spėju, tiesiog nuėjo šuniui ant uodegos. Šauniai padirbėjote, generole Kelly, greitai atleidęs tą šunį!“, – „Twitter“ rašė D. Trumpas.

Pristatydama savo knygą, O. Manigault Newman taip pat atskleidė keletą garso įrašų. Viename iš jų įrašytas susitikimas, kuriame J. Kelly‘is ją atleido.

Kitame garso įraše girdėti, kaip D. Trumpo marti Lara Trump, D. Trumpo 2020-ųjų prezidento rinkimų kampanijos vyriausioji patarėja, iš Baltųjų rūmų atleistai O. Manigault Newman siūlo 15 tūkstančių dolerių (13100 eurų) atlyginimą per mėnesį už darbą rinkiminėje kampanijoje. Darbe iš jos būtų reikalaujama būti „pozityviai“. O. Manigault Newman teigimu, šiuo pasiūlymu siekta ją nutildyti.

Baltieji rūmai O. Manigault Newman vaizduoja kaip nepatenkintą darbuotoją, kėlusią patikimumo problemų, o dabar bandančią pasipelnyti iš knygos, paremtos melagingais puolimais.

O. Manigault Newman teigia, kad jos nenutildys nei prezidentas, nei Baltieji rūmai, nei D. Trumpo rinkiminės kampanijos atstovai, pranešę, kad sieks arbitražo sprendimo dėl jos. Tvirtinama, jog ji pažeidė kampanijos slaptumo susitarimą. O. Manigault Newman šią savaitę PBS tvirtino turinti dokumentus, pagrindžiančius jos teiginius.

„Tiesą pasakius, turiu nemenką kiekį, netgi visą lobį įvairios medžiagos, pagrindžiančios ne tik tai, ką pasakojau apie „Mokinį“, bet ir viską, ką sakiau apie D. Trumpą“, – aiškina buvusi Baltųjų rūmų darbuotoja.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(2 žmonės įvertino)
1.0000

Galkinas pasišaipė iš anksčiau garbinto Putino: nufilmuoti valdžiai nepatiksiantys juokeliai drebina internetą (225)

Pramogų verslo atstovas, humoristas ir televizijos laidų vedėjas Maksimas Galkinas savo...

Artėjant Kalėdų karštinei – Culkinas vėl vienas namuose: įsikūnijo į legendinį filmo personažą (20)

Aktorius Macaulay Culkinas , panašu, ir vėl brenda į „Vienas namuose“ upę. Antradienį,...

Prancūzų aktorė apkaltino režisierių Romaną Polanskį išprievartavimu (12)

Prancūzų aktorė ir fotografė Valentine Monnier apkaltino žinomą režisierių Romaną Polanskį...

„Draugų“ žvaigždės sujaudino gerbėjus: paviešino kadrą, kuriam neabejingi liko ir kiti serialo aktoriai (8)

Serialo „Draugai“ (Friends) legendos Courteney Cox ir Matthew Perry susitiko drauge...

Buvusio „Žalgirio“ krepšininko Brocko Motumo lietuvė žmona Martyna laukiasi pirmagimio (15)

Buvęs „Žalgirio“ komandos krepšininkas Brockas Motumas su lietuve Martyna taps tėvais –...

Top naujienos

Paulauskas – apie JAV atmestus kaltinimus Venckienei: manęs toks argumentas neįtikina (372)

Į Lietuvą sugrąžinta Neringa Venckienė už grotų praleis porą mėnesių. Tiesa, didelė dalis...

Neringos rūkyklas sujudinę kaimynai: žvejai kai ką nutyli (123)

Dėl rūkomos žuvies skundus parašę juodkrantiškiai nusprendė prabilti viešai: „nutylima...

Mirė Audronės Skučienės sūnus Tadas Skučas (126)

Pirmadienį po pietų mirė Neringos Venckienės pusbrolis, Audronės Skučienės 43 metų sūnus...

Jau visai netrukus – keisti orų paradoksai: situaciją gadins lietus ir vėjas, bet bus šilta

Šiandien Lietuvos orus lems anticiklono šiaurės vakarinis pakraštys. Rytinėje šalies pusėje...

Dar niekad neviešintos detalės apie Grybauskaitės darbą, vykdant užsienio politiką: viską galima apibendrinti vienu sakiniu (311)

Prezidentės Dalios Grybauskaitės užsienio politiką būtų galima apibūdinti vienu sakiniu:...

Jaunoji plaukimo talentė Smiltė pagerino du Meilutytės rekordus (6)

Lapkričio 9–10 dienomis Breste (Baltarusijoje) vyko tarptautinės plaukimo varžybos „MadWave...

Žmogaus teisių stebėtojai aplankė Venckienę: įvertino kalėjimo sąlygas (246)

Lietuvos žmogaus teisių gynimo ascociacijos (LŽTGA) atstovai pirmadienį Kauno tardymo...

Tai, ko oficialioje apžvalgoje neišvydote: Šaro klausimas Čeponiui – tai kiek jau laiko meti? (30)

Po „Betsafe- LKL “ čempionato rungtynių Alytuje, kur antroje mačo pusėje įsibėgėjęs Kauno...

Vargingoje šalyje apsilankęs lietuvis stebėjo, kaip linksminasi vietiniai: į gražias merginas svaido citrinas, bet tam yra rimta priežastis (12)

Skrendu į Adis Abebą – maždaug 2440 m virš jūros lygio įsikūrusią Etiopijos sostinę. Čia...

Didžiausiu galvos skausmu rusams tapęs Valančius buvo paruošęs aiškų planą: imperija turėjo griūti

Vyskupo Motiejaus Valančiaus laikais Lietuva priklausė Rusijos imperijai, o šioje galiojo degtinės...